Rosita extra virgin olej z tresčích jater 150ml

Video
3 body do věrnostního systému

Cena
1 137 Kč s DPH


Kód produktu
P00540

Okamžité odeslání.
ks

Rosita je důvěryhodný zdroj surového oleje z tresčích jater z tresek ulovených ve volné přírodě, z ryb, které žijí v křišťálově čistých vodách vzdálených norských fjordů. Více

Rosita: Každou jednotlivou šarži našich extra panenských rybích olejů testujeme v mikrobiologické laboratoři třetí strany, abychom se ujistili, že jsou čisté, účinné a certifikované, aby splňovaly přísné evropské předpisy. Velmi dbáme na to, aby každý z našich produktů splňoval všechny přísné evropské požadavky. Výsledky našich testů ukázaly, že všechny vitamíny a živiny v našich olejích nejsou negativně ovlivněny zmrazením a zůstávají zcela nedotčené, stejně čerstvé jako v játrech živých divokých ryb.

Jak probíhá výroba?

Jak Rosita vypadá a chutná?

Pro koho je Rosita vhodná?

Syrový olej z tresčích jater poskytuje čisté a esenciální mastné kyseliny, které podporují zdraví pokožky, zdraví srdce a zvyšují vstřebávání vitamínů a minerálů, o kterých je známo, že podporují zdravý imunitní systém.

Co je olej z tresčích jater a proč jej potřebujete ve své stravě

Olej z tresčích jater je jedním z nejlepších zdrojů omega-3, 4, 6, 7, 9 a 11 tuků a dalších živin rozpustných v tucích a nabízí relativně vysoké množství vitaminu A a vitaminu D. Tento přírodní elixír z celozrnných potravin hrál Po staletí hraje zásadní roli ve stravě předků mnoha kultur a je jednou z nejžádanějších přírodních superpotravin.

Měkké gely Rosita vs kapalina: Jaký je rozdíl?

Tobolky obsahují stejný surový olej z tresčích jater v tekuté formě. Jsou malé velikosti a jsou potaženy měkkými gelovými kapslemi ze 100% rybí želatiny, takže se snadno polykají a nemají rybí chuť. Jsou stabilní při skladování, a proto nevyžadují chlazení.

Olej nebyl zazimován, bělen, deodorizován, molekulárně destilován ani žádným způsobem rafinován. Jsou vhodné pro lidi, kteří si běžně berou své oleje, když cestují nebo si je berou do kanceláře. Fungují dobře pro děti nebo ty, kteří nemají přístup k chlazení v době, kdy olej berou.

Tobolky jsou dražší na porci, ale vzhledem k vysokým nákladům na výrobu této položky si mnoho našich zákazníků vybírá tekutý olej pro každodenní použití. Tekutina má lepší hodnotu než měkké gely, s až 3násobným množstvím omega-3 a vitamínů rozpustných v tucích, když porovnáte dvě lahvičky vedle sebe.

Tekutý olej z tresčích jater se pro vaše tělo vstřebává snadněji a efektivněji než měkké gely, protože to tělu vyžaduje méně práce. Snadno se vstřebává během 1-4 minut po požití, ve srovnání s měkkými gely, jejichž trávení trvá až 30 minut. Je přirozené ztrácet některé živiny v procesu vstřebávání a trávení, takže čím rychleji je tělo přijímá, tím více živin tělo využije.

Který olej z tresčích jater je pro vás nejlepší

Rosita Extra-panenský olej z tresčích jater (EVCLO) je nejlepší olej z tresčích jater na trhu. Vyrábí se výhradně z divoké tresky sklizené udržitelným způsobem z nedotčených vod Norska. Tento surový, za studena lisovaný a nerafinovaný produkt si zachovává čerstvost nefalšovaných olejů, aby byla zajištěna maximální biologická dostupnost živin. Ciťte se vyživení a sebevědomí s Rositinem surovým, divokým olejem z tresčích jater, přesně tak, jak to příroda zamýšlela.

Proč si vybrat Rosita extra panenský olej z tresčích jater

Rosita je malá rodinná firma v Norsku, která je opravdu nadšená kvalitou a prastarou metodou výroby tohoto nádherného oleje. Sortiment produktů Rosita je řízen s prvkem lásky a respektu, od toho, jak udržitelným způsobem loví ručně nejlepší druhy divoké tresky, Gadus Morhua, až po kapku přírodního rozmarýnu a vitaminu E přidávaného ke zlepšení trvanlivosti a prevenci. oxidace.

Název: Rosita extra virgin olej z tresčích jater 150ml

Složení:  Extra panenský olej z tresčích jater, rozmarýnový olej a vitamín E (tokoferoly)

Dávkování: 1 čajová lžička (5ml) denně (dospělý)

Země původu: Norsko

Skladování: Krátkodobé skladování: Po otevření uchovávejte v chladničce (4°C) a spotřebujte do 3 měsíců.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nepoužívejte jako náhradu stravy. Určeno pro dospělé.

Nutriční hodnoty na 5ml:

  • omega 3: 1293mg
  • EPA: 443 mg
  • DHA: 605 mg
  • vitamin D: 395 IU / 98% doporučená denní dávka
  • vitamin A: 3900 IU / 78% doporučená denní dávka

Obsah: 150ml / 30 dávek po 5 ml

Parametry
Typ produktu Oleje z jater
Balení / dávka počet dní 150 ml