Přírodní šampon Citron-Limetka 250ml

-10%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
027536

Náhradní produkt

Přírodní šampon Citron Limetka bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Samonas je vyroben se surovin, které vyživují a posílí vaše vlasy, zlepšují jejich jejich pružnost a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Je zvláště vhodný pro ošetření suchých nebo poškozených vlasů. Více

Přírodní šampon Citron-limetka vyrobený na Slovensku

Přírodní šampon bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Samonas je vyroben se surovin, které vyživují a posílí vaše vlasy, zlepšují jejich jejich pružnost a lesk. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Je zvláště vhodný pro ošetření suchých nebo poškozených vlasů.

Šampon obsahuje přes 80% certifikovaných organických složek rostlinného původu. Jemné povrchově aktivní látky, které vytvářejí pěnu, jsou přírodního rostlinného původu, přičemž vytvářejí bohatou jemnou pěnu. Šampon je obohacen o Aloe Vera, panthelon, phytokeratín a 100% přírodní silice citron a limetka.

Šampon je zabalen do obalu v kombinaci sklo a dřevo. Za příplatek 5 EUR lze dřevěný víko nebo kartónek gravírovat jakýmkoli Vaším motivem.

SLOŽENÍ: Voda (čištěná demineralizovaná voda), Decylglukozid (přírodní neionický surfaktant), Panthenol, Glycerin, Phytokeratin (Hydrolyzovaný kukuřičný protein, Hydrolyzovaný pšeničný protein, Hydrolyzovaný sójový protein), Laurylbetaín, Xanthanová guma, Chlorid sodný, Fenoxyethanol, 100% přírodní silice citrón a limetka, Aloe Vera, Kyselina citronová, Kyselina benzoová, Kyselina dehydrooctová.

INGREDIENTS: Water, Decyl Glucoside, Panthenol / D-Panthenol, Glycerin, Lauryl betaine, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Phenoxyethanol, Citrus Limon Peel Oil, Citrus aurantifolia Oil (Citral, Geraniol , Limonene, Linalool), Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid.

Výrobce: Tuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o., Duklianskych hrdinů 381/3, 901 01 Malacky.