Ťuli a Ťuli (doprodej posledních kusů)

ŤULI a ŤULI - přírodní kosmetika vyráběná na Slovensku

Přírodní kosmetika Tuli A Tuli se vyrábí v rodinném kruhu od roku 2015 a za jejím vznikem stojí dnes již pětiletý Matej, jehož zdravotní problémy přivedly jeho maminku k myšlence vyrábět přírodní kosmetiku.

Když měl pouze tři měsíce, projevil se u něj silný atopický ekzém a všechny návštěvy kožních lékařů se končily předpisem kortikoidních léčiv. Z přirozené touhy mámy - Lenky špaldová vyléčit syna přírodní cestou se vyklubala vášeň pro přírodní kosmetiku, která kromě svých čisticích účinků bude také hojit, regenerovat a vyživovat pokožku.

Lenka sbírala a vyvíjela receptury vycházející z přírodních surovin a vyvinula je do současné podoby.

Výhody

  • Produkty pro celé tělo
  • 100% přírodní esenciální oleje
  • Síla přírody

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!