Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edice 4xkyselina hyaluronová

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(10)Počet hvězdiček je 5 z 5
Slevový kód na Červenec SALE24CZ
3 body do věrnostního systému

Cena
1 090 Kč s DPH

Značka
Devee (Germany)

Kód produktu
serum

Okamžité odeslání.
ks

Devee hyaluron platinové sérum s kyselinou hyaluronovou obsahuje 4x kyselinu HA: kyselinu hyaluronovou s malými molekulami, velkými molekulami, zesíťovaný typ crosspolymér a kyselinu hyaluronovou zapudrenú v v lipozomech pro dlouhodobé udržení hydratace v pokožce (postupné uvolňování). Vylepšené složení od září 2020! Více

Devee Hyaluron sérum 30ml - platinová edice

Nejnovější patentově chráněná technologie od deve. Po celá léta byly zdokonalovány a využívány odborné znalosti pro vytvoření dokonalého složení vysoce kvalitních přípravků péče o pleť na bázi kyseliny hyaluronové. Tato cenná aktivní látka není k dispozici pouze v nejvyšší koncentraci, ale i v optimální kombinaci s vysokou a nízkou molekulární hmotností kyseliny hyaluronové pro vyhovující úroveň nejnáročnější kosmetiky. To je DEVEE HYAULURON.

Na základě těchto vědecky podložených a spolehlivých informací je toto sérum považováno za skutečně revoluční produkt v oblasti péče o pleť. Spojuje nejen kvantitativní a kvalitativní neobyčejně důmyslné použití kyseliny hyaluronové, ale i matrix formující ochranné biopolysacharidy vyvinuté nejnovějšími dermatologickými výzkumy. Kromě toho se bylinné antihistaminika používají ke snížení stresu a léčbu zánětů. Díky inovativnímu a patentovanému systému, rostlinných molekul využívá účinnou látku hesperidin, který má viditelné účinky na pleť.

 • 4 druhy kyselin hyaluronových
 • Biosacharidy (Hydratační a uklidňující složka. Funguje tak, že váže vodu a vytváří na kůži film udržujíc vlhkost, dodává pokožce jemný a hladký pocit.
 • Optim Hyal ™ (bylo prokázáno, že stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové na keratinocytech (+ 40%) a fibroblastech (+ 35%) pro viditelné zlepšení hladkosti pokožky - hustota vrásek klesla o 46% až 96% už za jeden měsíc u této účinné látky)

Použití deve Hyaluron sérum 30ml - platinová edice:

Hyaluronové sérum je vyvinuto speciálně pro péči a ošetřování obličeje, krku a dekoltu PRO JEMNÉ A STŘEDNÍ hluboké vrásky. Sérum byl vyvinuté pro denní péči. Vytiskněte kapky séra na špičky prstů a jemně jimi vklepejte sérum do oblastí pokožky, které chcete ošetřit. Ošetření je vhodné i na starší jizvy a problematickou pleť.

Upozornění:

Nová dimenze hyaluronových preparátů pro krásnou pleť bez vrásek potvrzena dermatologickým institutem v Hamburgu.

Přednosti séra na první pohled:

 • perfektní kombinace vysoké a nízké molekulární kyseliny hyaluronové
 • patentově chráněná
 • inovativní systém výroby
 • 95% přísad na přírodní bázi
 • vhodná pro všechny typy pleti
 • rychle se vstřebává, nezanechává stopy
 • vhodná pod make-up
 • unisex
 • žádné složky živočišného původu
 • žádné testování na zvířatech

inci

Aqua (Water), Hydrolyzed Yeast Extract, Sorbitol, Sodium hyaluronát, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Lecithin, Alcohol, Parfum (Fragrance), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Dehydroacetic Acid, Sodium Hydroxide, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Polyglucuronic Acid, Ethylhexylglycerin, Biosaccharide Gum-1 , Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium hyaluronát Crosspolymer-3, Potassium Phospho, Benzyl Salicylate, Isopropyl Alcohol, Linalool, Citronellol

Parametry
Kosmetický přípravek Pleťové sérum na vrásky
Účinná látka v kosmetice Hyaluron