TOP pleťové sérum + srovnání

Pleťové sérum se dostalo do popředí. Otevřete jakýkoliv magazín, časopis a můžete si být jisti, že natrefíte na nabídku na pleťové sérum. Je pleťové sérum opravdu tak účinné? Je třeba ho zařadit do denního režimu v péči o pleť?

Základní fakta o pleťových sérech

Pleťové sérum obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, takže postačuje pár kapek pro ošetření celého obličeje. Pleťové sérum má snadnější texturu jako pleťový krém. Snadněji a rychleji se vstřebává do pokožky.

Pleťové sérum se nanáší vždy na vyčištěnou pleť. Proto připomínáme důležitost těchto kroků před nanesením pleťového séra.

1. Odlíčení pleti od make-upu odlíčovavím prostředkem.

2. Důkladné čištění pleti: Čištění pleti je nejdůležitější krok, protože čisticí gel, pěna nebo čisticí emulze zbaví pleť nečistot a otevře póry. Každá kosmetická řada Wellmaxx a deve obsahuje čistící emulzi.

3. tonizovaná pleti: Tonizující voda (tonikum) odstraňuje zbytky čisticího přípravku, uzavírá póry, navrací pleti přirozené pH, stimuluje cirkulaci krve, dodává pleti zářivý vzhled, zvyšuje efektivnost dalšího ošetření pleti. Každá kosmetická řada Wellmaxx obsahuje tonizující čistící tonikum.

Použitie pleťového séra

Pleťové sérum sa odporúča používať 2krát denne. Je to prvý produkt, ktorý by ste mali použiť po čistení a tonizovaní. Po pleťovom sére ráno použite opaľovací krém a večer pleťový krém. V masírujte pleťové sérum do pokožky a jemne ho vklepte končekmi prstov.

Máte galvanickú a ultrazvukovú žehličku na pleť? Výborne. Bolo dokázané, že ultrazvuk pomáha vstrebávať vodivé koncentráty - gél alebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlbšie do pleti. 

Typy pleti

Mastná pleť - Doporučujeme pleťové sérum na vodní bázi bez rostlinných olejů.

Suchá pleť - Doporučujeme pleťové sérum s obsahem rostlinných olejů.

TOP pleťové séra

devee hyaluron gel1. Devee Hyaluron gél

Superkoncentrát gel s kyselinou hyaluronovou obsahuje 3x kyselinu HA: kyselinu hyaluronovou s malými molekulami, velkými molekulami a zesíťovaný typ crosspolymér pro dlouhodobé udržení hydratace v pokožce. Vylepšené složení od září 2020!

 • kyselina hyaluronová s malou molekulovou hmotností (nízkomolekulární) resp. malé molekuly s rozměry 10 - 20 kDa
 • kyselina hyaluronová s velkou molekulovou hmotností (vysokomolekulární) resp. velké molekuly s rozměry 1,50 - 1,80 MDA
 • kyselina hyaluronová crosspolymér - zesíťovaný typ
 • kyselina hyaluronová použitá v přípravku je z 100% čistého prášku
 • vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové
 • vhodný pod galvanickou a mikroprúdovú žehličku
 • bez parfému

devee hyaluron serum2. Devee Hyaluron sérum

Platinové sérum s kyselinou hyaluronovou obsahuje 4x kyselinu HA: kyselinu hyaluronovou s malými molekulami, velkými molekulami, zesíťovaný typ crosspolymér a kyselinu hyaluronovou zapudrenú v v lipozomech pro dlouhodobé udržení hydratace v pokožce (postupné uvolňování). Vylepšené složení od září 2020!

 • kyselina hyaluronová s malou molekulovou hmotností (nízkomolekulární) resp. malé molekuly s rozměry 10 - 20 kDa
 • kyselina hyaluronová s velkou molekulovou hmotností (vysokomolekulární) resp. velké molekuly s rozměry 1,50 - 1,80 MDA
 • kyselina hyaluronová crosspolymér - zesíťovaný typ
 • kyselina hyaluronová s rozměry 1,77MD zapouzdřeny lipozomech pro postupné uvolňování
 • kyselina hyaluronová použitá v přípravku je z 100% čistého prášku
 • vysoká koncentrace kyseliny hyaluronové
 • vhodný pod galvanickou a mikroprúdovú žehličku

wellmaxx hyaluron gel3. Wellmaxx Hyaluron gél 

S vysokým podílem koncentrace hyaluronu je neparfémovaný zesilovač zvlhčujícího účinku ideální intenzivní péčí pro každodenní použití - i pod denní nebo noční krém.

wellmaxx collagen booster serum4. Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

Hedvábně omlazovací sérum Anti-Aging ukazuje dvojí účinek, který restrukturalizuje a vyztužuje pokožku. Kromě vysoce účinné kyseliny hyaluronové i velmi výkonný tripeptidové zesilovač aktivuje syntézu kolagenu, čímž se může zvýšit pružnost pokožky. Geniální textura se jednou kapkou postará o hladkou, mladší působící pokožka a oživí ji s udržitelným účinkem proti tvorbě vrásek.

devee caviar serum5. Devee caviar sérum

Ultrakoncentrované sérum vás překvapí svou jemnou konzistencí, která je okamžitě absorbována pokožkou a jemně lahodí vaší pleti a vašim smyslem. Dokonalý kaviárový extrakt, nízko- a vysoko-molekulární kyselina hyaluronová a proti-vráskový komplex tvořený z tyrkysových mořských řas s anti-oxidační ochranou a s minerály, z mořského kolagenu a Bretaň mořského planktonu fungují dokonale a synergicky na posílení přirozené ochranných funkcí pleti. Intenzivní stimulace centrálních funkcí pokožky zlepšuje elasticitu a pevnost zanechávajíc pokožku jemnou, hebkou a omlazenou. Unavená pleť se stává zářivou, čerstvou a vitální.

wellmaxx skineffect6. Wellmaxx Skineffect sérum

Koncentrované hydrosérum regeneruje suchou a citlivou pleť. Ochranné rostlinné extrakty a ingredience zaměřené proti stárnutí pomáhají redukovat vrásky, zarudnutí, podráždění a buněčný stres. Hlavním úkolem tohoto séra je navrátit pokožce rovnováhu. Sérum stimuluje syntézu elastinu, čímž zlepšuje a zjemňuje strukturu pleti, zlepšuje její elasticitu a navrací lesk a jas.

Obsahuje 4-násobnou kyselinu hyaluronovou.

Na závěr

Používejte tento postup pravidelně minimálně 1 krát denně večer (nebo i ráno) po dobu 2 měsíců a vaše pleť se vám odvděčí krásou a mládím. Po odlíčení, čištění a tonizaci naneste pleťové koncentráty nebo pleťové sérum a v posledním kroku aplikujte opalovací krém nebo hydratační pleťový krém z dané řady. Stačí 2 měsíce a účinné látky udělají své. Výsledek vás samých překvapí. Nejdůležitější je, abyste setrvali a byli důslední.

Kromě pleťových sér jsou na trhu dostupné i koncentráty účinných látek