Devee Hyaluron

Kyselina hyaluronová - Fontána mládí

Výrobky DEVEE HYALURON jsou navrženy s jasným cílem: udržet pokožku mladou. Díky vysoké koncentraci přírodní kyseliny hyaluronové ve formě vysoké, střední nízké molekulové hmotnosti vyhlazují a zpevňují pokožku. Sotva existuje lepší a kvalitnější alternativa k udržení mladší a svěží pleti. Zejména kombinace vysoko, střední nízkomolekulární kyseliny hyaluronové dává této účinné aktivní složce jedinečnou kvalitu a mimořádnou výjimečnost. Tato jedinečná formule je exkluzivně navržena a vyvíjena v laboratořích pro výzkum a vývoj v Německu. Není náhoda, že kyselina hyaluronová je první volbou při dosahování maximální svěžesti, pružnosti a při získávání optimální hydratace. Vždyť i esteticko-plastická medicína klade velký důraz na biotechnologický derivát čisté kyseliny hyaluronové.

Dobré vědět!

Čím je tělo starší, tím je méně schopné nadále produkovat dostatečné množství kyseliny hyaluronové. Fyzické faktory a škodlivé vlivy životního prostředí urychlují tento přírodní proces. Kyselina hyaluronová má silný hydrofi ln potenciál, což je vědecky dokázaný fakt. Tato tělu vlastní látka může vázat 30-násobně více vody, než je objem samotných kožních buněk. Kromě toho zlepšuje regeneraci buněk. Při narušení přirozené ochranné funkce kůže se snižuje schopnost vnímat vlhkost a škodlivé vlivy prostředí urychlují stárnutí a rozvoj vrásek. Neporušená ochranná bariéra kůže mimo jiné znamená, že komponenty buněčné membrány jsou v rovnováze a fungují jako "lepivý tmel," který zpevňuje vnější vrstvu kůže. Toto je jediná možnost, aby regenerační mechanismy fungovaly optimálně - předpoklad pro hladkou, jemnou a plnou pokožku.

6 důvodů, proč důvěřují značce DEVEE

Důvěra ke značce DEVEE se buduje nejen jedinečným zážitkem při nanášení výrobků, ale zejména na základě přesvědčivých výsledků, které vám těchto 6 prémiových výrobků nabízí. Když se mimické vrásky přirozeně vyhladí, pokožka je celkově pevnější, pleť je viditelně krásnější, celkový vzhled je mladší, zdravější a zářivější. Absolutně aktivum kyseliny hyaluronové: Přináší okamžité výsledky! Když se vrchní vrstvy kůže intenzivně ošetří kyselinou hyaluronovou, povrchové linky ustoupí a zanechají pleť pevnější a svěžejší. Váže vlhkost jako houba: jen jediný gram kyseliny hyaluronové může navázat až jeden litr vody. Kyselina hyaluronová poskytuje objem vazbou dostatečné vlhkosti na povrchu kůže. Zanechává Vzduchopropustná film, který zabraňuje vysoušení pokožky.

DEVEE, vysoce kvalitní značka vyráběna v Německu, nabízí luxusní kosmetické ošetření s aktivními složkami, které zanechávají viditelné výsledky.

Doporučené produkty4