Exclusive Ultrazvuková špachtle 5v1 5 funkcí, 25000 vibrací, 3 programy)

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -19% TOP 1 Video + Dárek
9 bodů do věrnostního systému
Cena
2 899 Kč

Původní cena
3 599 Kč

Ušetříte
19% (700 Kč)

Výrobce

Kód produktu
exclusive1

Součástí k žehličce je i BeautyBiowave vodivý gel vhodný pod mikroprúdový roller a do konce srpna dárek - koncentrovaný hyaluron gel 10ml vhodný v režimu výživy. Více

Ultrazvuková špachtle 5v1 z řady Exclusive

Ultrazvuková špachtle 5v1 má 5 efektivních funkci: ultrazvukovou technologii (vysoké sonické vibrace), galvanickou funkci (kladné ionty, záporné ionty), modré světlo v režimu čištění, červené světlo v režimu výživy, EMS mikroprúdovú technologii s možností navolení silného proudu a slabšího proudu.

Celkové ošetření pokožky trvá 15 minut.

3 programy

CLEAN: V programu čištění pleti se spustí ultrazvuk + kladné ionty + modré světlo (vysoká sonický vibrace). Program se vypne po 5 minutách.

Postup: Naneste čistící přípravek. Zapněte ultrazvukovou špachltu - program čištění a vyčistěte si pokožku. Vysoká sonický vibrace poskytuje hloubkové čištění pleti a zároveň i efektivní peeling. Ultrazvukovou špachlu používejte na změkčenou pokožku, když jsou póry otevřené např. po osprchování. Můžete pokožku před čištěním špachtlí i napařit, aby se póry otevřely. Čištění pleti bude tak jednodušší.

MOISTURE: V programu výživy se spustí ultrazvuk + záporné ionty + červené světlo (vysoká sonický vibrace). Program se vypne po 5 minutách.

Postup: Naneste kvalitní hyaluronové přípravek (gel, sérum, koncentrát). Nepoužívejte s krémy! Pomocí tohoto programu zapracujte přípravek do pokožky. Použitím špachtle se přípravek dostane do hlubších vrstev pokožky.

LIGTING: V programu lifting se spustí ultrazvuk + EMS (mikroproudy). Můžete si nastavit intenzitu mikroproudy H (high) vysokou nebo L (low) nízkou. Program se vypne po 5 minutách.

Postup: Naneste ultrazvukový gel např. BeautyBiowave. Zapněte mikroproudy a vyberte si silnou nebo slabší intenzitu. Přikládejte špachltu ke pokožce. Mikroproudy pracuje se svaly a zpevňuje ochablé svaly, čímž upravuje kontury obličeje.

Účinky:

Přístroj je určen pro zlepšování kvality pleti, eliminování vrásek, zlepšení textury pleti a dopomáhá také ke zvýšení absorpce dodaných látek jako je např. kyselina hyaluronová.

Technická specifikace:
Jmenovité napětí: 3.7V
Jmenovitý proud: <500mA
Vibrační frekvence: 25.5 ± 5kHz
Voděodolnost: IPX5
Přístroj se nabíjí malou nabíjecí základnou připojenou k USB kabelu.
Balení: ultrazvuková špachtle s krytem hlavice, USB kabel s nabíjecí základnou