Postup jak používat žehličky na pleť

Před ošetřením žehličky na PLEŤ

Před ošetřením žehličkou je třeba mít pleť důkladně odllíčenú.

1.krok - Pokud máte make-up, odstraňte make-up odličovačem nebo čistícím mlékem. V prvním kroku nepoužíváte žehličku na pleť.

2. krok - Vyčistěte si pleť tonikem nebo micelární pleťovou vodou, abyste pleť zbavili i těch posledních nečistot, které se na pleti ještě mohou nacházet. Ve druhém kroku nepoužíváte žehličku na pleť.

Po takto důkladné odlíčení pleti můžete začít s ošetřením vaší oblíbenou žehličkou na pleť. Některé žehličky mají 2 funkce, některé až 5 funkci, proto zde uvádíme pouze obecné programy a proto je třeba si je přizpůsobit podle toho, jaké funkce vaše žehlička nabízí.

liftmee prístroj ako používaťOŠETŘENÍ PLETI žehličky na PLEŤ

3. krok - Důkladné hloubkové čištění pleti přístrojem Na žehličce potvrďte funkci ultrazvuku + ionty plus + relax a nastavte si čas 5 minut, nebo si vyberte čistící program. Na hlavici přístroje a na obličej si naneste čisticí gel nebo jakýkoli čisticí prostředek, který je gelovitou. Čistící pěna není vhodná. Hlavice přístroje se musí po pleti klouzat. V časovém intervalu 5 minut přejděte krouživými pohyby několikrát oblast celého obličeje - bradu, lícní oblast, nos, čelo - ke každé oblasti se vraťte několikrát.

4. krok - Omlazení pleti a aplikace přípravku (hyaluronové přípravky s vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové např. Hyaluron gel, sérum nebo ampule) Na žehličce potvrďte funkci ultrazvuku + ionty mínus + fotony nebo program NUTRITION (červené fotony pomáhají lépe proniknout účinným látkám do hlubších vrstev kůže, modré světlo se používá k akné, zelené světlo se používá na pigmentové skvrny) a nastavte si čas od 1-5 minut, 5 minut je maximální délka jedné aplikace.

Cílem je zapracování kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev.

Každá funkce má jiné využití.

PO OŠETŘENÍ žehličky na PLEŤ

5. krok - V posledním kroku na pleť naneste ochranný pleťový krém, noční krém, nebo denní krém. Nemusí to být krém z naší nabídky. Jakýkoliv krém, který používáte. Na hlubší vrásky doporučujeme peptidové krémy, na jemnější vrásky jsou vhodné hyaluronové krémy. Na středně hluboké vrásky nebo na suchou pleť je vhodný například krém s kaviárem.

Podrobněji o funkcích:

Ultrazvuková terapie

Ultrazvukové vlny vyvolávají vibrace tkání, především tkání s obsahem kolagenu. Vibrace vyvolává teplo. Zvýšením teploty tkání dochází k lepšímu okysličování buněk a odstraňování odpadů. Ultrazvuk proniká do hloubky 2mm. Ultrazvukové vlny slyšet a zarievanie tkání necítit. Jediným důkazem fungování ultrazvuku je jeho vibrace - když na povrch hlavice kápnete kapku vody, voda se rozkmitá. Oscilace nebo kmitání tkáně vyvolané ultrazvukovými vlnami rozkmitá molekuly vody, což usnadňuje pohyb mezi vnějšími a vnitřními buňkami, což zvyšuje aktivitu fibroblastů a tvorbu kolagenu. Bylo prokázáno, že ultrazvuk pomáhá vstřebávat vodivé koncentráty - gel nebo sérum s kyselinou hyaluronovou hlouběji do pleti.

Fotonová terapie

Světelná nebo fotonová terapie zvýšuje produkci ATP (energii buněk) a zvyšuje se proliferace buněk a migrace (zejména fibroblasty), modulace hladin cytokinů, růstových faktorů a zánětlivých mediátorů a zvýšení oxysličenia tkání.

Červené světlo a ultrazvuk: redukuje vrásky a zlepšuje tonicity pleti

Modré světlo a ultrazvuk: čistí póry

Galvanoterapie

Stejnosměrný elektrický proud zlepšuje prokrvení a okysličení v ošetřované oblasti. Významně zlepšuje vstřebatelnost kosmetických přípravků. Galvanoterapie zlepšuje životnost buněk, zbavuje jejich volných radikálů a oddaluje stárnutí pleti.

Důležité: Ke generování iontů dochází pouze v případě, že se dotýkáte plochou palce kovového pásku. Iontová terapie vyžaduje vodivé spojení palce a kovového pásku, ale i tvář by měla být vodivá, proto by měly být ruce i pleť před použitím čisté a odmaštěné omytím a mírně zvlhčené pro zajištění vodivosti. Gely nebo přípravky pro které je příznačný vysoký obsah vody, jsou pro tento účel ideální, jelikož gely jsou zpravidla vodivé. Gely jsou ideální na ultrazvukové aplikace nakolik velmi dobře přenášejí energii do pokožky. Na konečné povrchové nanášení přípravků, doporučujeme hyaluronové gely a kvalitní kosmetiku. Také jejich vnášení do pokožky ultrazvukem. Hydratační krém by měl být použit na konci aplikace

JAK ČASTO JE NUTNÉ POUŽÍVAT ŽEHLIČKY NA PLEŤ?

Pravidelné ošetření pleti se vyplácí. Doporučujeme pravidelné ošetřování pleti min. 3-4 krát týdně.

Nejprodávanější žehlička na pleť

1. Galvanická žehlička Profi 7v1 - 7 předprogramovaných programů

2. Mikroprúdová žehlička RF - 3 predprogramové programy

Ke žehličce doporučujeme:

Wellmaxx a Devee kosmetiku pod galvanickou žehličku.

  • Devee Hyaluron gel 3x kyselina hyaluronová
    Devee Hyaluron sérum 4x kyselina hyalurnová s postupným uvolňováním

Doporučené produkty2