Jsou žehličky na pleť účinné? Jejich funkce je k tomu předurčují. Přečtěte si u funkcí a jak se liší od profesionálních přístrojů.

1. Žehličky na pleť

Mnozí se ptáte, jsou žehličky na pleť účinné? Neexistuje jednoznačná odpověď, je třeba nejprve vysvětlit mechanismus jejich účinků. Když pochopíte, jak fungují, budete je vnímat jinak. Nejen jako prostředek, jak vypadat mladší, ale jako pomocníka, díky kterému můžete zlepšit kvalitu pleti a stimulovat metabolické funkce kožních buněk, pokud jsou vychýleny od normálu a zlepšit jejich fungování do míry, do jaké to stav povoluje.

2. Tvorba vrásek

Pokožka má v průběhu času tendenci ztrácet pružnost i objem, což vede k tvorbě linek, vrásek, záhybů a ochablosti způsobenému uvolněním tkání.

Žehličky na pleť jsou ideální pro oddálení těchto procesů, udržení a zlepšení vaší přirozené struktury pokožky ve střednědobém a dlouhodobém horizontu. Je to investice do stimulace tvorby svého vlastního kolagenu, navíc v pohodlí domova.

3. Společnost Kingray

Společnost Kingray se věnuje prodeji kosmetických přístrojů od roku 2010, již od roku 2007 jsme se začali tomuto tématu věnovat. Byli jsme první, který na Slovenko přivezli první žehličky na pleť, v té době je ještě nikdo neznal. Pravidelně k nám přicházejí vzorky různých kosmetických přístrojů, které testujeme a vybíráme pro vás jen to nejlepší. Vybíráme jen kvalitní výrobky, které se nám osvědčily.

4. Ve zkratce náš sortiment

Žehličky na pleť Profi 7v1 a Profi 5v1 patří dlouhá léta mezi oblíbené galvanické přístroje.

Žehličky na pleť z našeho Exclusive portfolia jsou vyšší cenová kategorie, ale jejich funkce jsou rozmanitější, komplexnější a z hlediska kvality jsou na vyšším levelu.

V nabídce máme také levnější varianty.

Přinášíme kosmetické výrobky pro všechny věkové kategorie, různých cenových kategorií, aby si opravdu vybral každý z toho nejlepšího.

Ano, na trhu najdete různé další - věřte, máme jejich plný sklad. Ale důkladně jsme je testovali a když nám kvalita nevyhovovala, funkce nedávaly smysl, měly zvýšenou kazivost, nebo ošetření bylo bolestivé, výkon slabý, tak jsme je do našeho sortimentu nezařadili. Dáváme si záležet, nechceme mít všeho moc, ale méně kvalitních a spolehlivých přístrojů.

Sledujeme trh, inovace, výrobci nás již oslovují sami a snažíme se vám nabídnout to nejlepší.

5. Porovnání s profi přístroji v salonech

Přístroje nejsou tak výkonné jako jsou profesionální přístroje používané v kosmetických salonech, které stojí tisíce eur. Ale pokud je používáte pravidelně, každý den až každý druhý den, výsledky se kumulují. Když se pracuje s pokožkou pravidelně, výsledky jsou trvalejší, protože každým ošetřením stimulujete kožní buňky, jejich regenerační a detoxikační procesy, cíleně je stimulujete a aktivujete na pravidelné bázi. Výsledkem je dlouhodobé zpomalení stárnutí kožních buněk.

6. Porovnání léčebného mechanismus s jinými zdravotními pomůckami

Mnohé tyto funkce se používají při léčbě různých onemocnění – rozdíl je s jiným výkonem a intenzitou. Pokud máte úraz, možná vám doporučí elektroléčbu nebo světelnou terapii.

Kosmetické přístroje jsou malým pomocníkem, který dokáže velké věci v dlouhodobém horizontu a cílí na pokožku – lepší kvalita pleti, pevnější pleť, zdravější pleť.

7. Není to jen o přístrojích, ale i kosmetice

Od roku 2007 spolupracujeme s německým výrobcem kvalitní kosmetiky, která je mimořádně vhodná pod žehličky na pleť. Jelikož výrobce této kosmetiky vlastní kosmetické salony v Německu, tak jejich cílem bylo vyvinout kosmetiku, která bude s kosmetickými přístroji fungovat synergicky. Na stránce www.hyaluron.cz naleznete celý náš sortiment kosmetických přístrojů značky BeautyBiowave, Liftmee, Not Time a také celý sortiment kosmetických přípravků značky Devee a Wellmaxx.

FUNKCE

1. Ultrazvuk

Ultrazvuk je ošetření, které využívá vysokofrekvenční zvukové vlny k vytvoření tepelné energie v pokožce, kde spouští napnutí, lifting a omlazení.

Použitím ultrazvukového ošetření bude mít pokožka zvýšený průtok krve. Teplo vznikající z vysokofrekvenčních vibrací způsobí mikrozranění v pokožce. Tato zranění nejsou bolestivá, ale zvyšují produkci kolagenu, který pomáhá zpevnit pokožku a snižuje ochabnutí nebo vrásky.

Ultrazvukové žehličky rozkmitají molekuly vody. Kapněte na hlavici kapky vody a uvidíte efekt ultrazvuku.

2. Radiofrekvence

Soustředěná energie RF proniká do pokožky a stimuluje buňky, aby produkovaly více kolagenu a elastinu, výsledkem čehož je jasnější a rovnoměrnější tón pleti. Může to být účinný způsob, jak snížit zabarvení a zlepšit celkové zdraví pokožky.

Vlny vydávají teplo, které nutí vaši pokožku produkovat více kolagenu a elastinu. Ošetření také urychluje buněčnou výměnu, takže pokožka je časem pevnější.

RF zkráceně generuje teplo, proto je třeba žehličku s RF funkcí po pokožce klouzat, aby se pokožka nepopálila.

3. EMS – mikroproud

Elektro stimulace svalů, také známá jako EMS, je ideálním ošetřením pro tonizaci svalu pro napnutí pokožky. Procedura využívá mikroproud ke stimulaci svalu, aby byl silnější, pevnější a štíhlejší.

U mikroproudých žehliček se pracuje s pokožkou a svalovou částí obličeje. Stejně jako když pravidelně cvičíte obličejovou jógu, nebo chodíte do posilovny, tak se svaly napínají a uvolňují a pokožka a svaly se zpevňují. Výsledkem je pevnější pokožka, vypnutější pokožka.

4. Galvanický proud

Ionoforéza zahrnuje použití proudu s nízkou intenzitou pro transport nabitých i neutrálních látek do kůže na základě dvou hlavních mechanismů účinku: elektromigrace a elektroosmóza. Elektromigrace je založena na principu, že podobné náboje se navzájem odpuzují.

Galvanický proud proudící od hlavice směrem ven pomáhá otevírat póry, extrahovat nečistoty z hlubších pórů.

Galvanický proud proudící od hlavice směrem do pokožky pomáhá vnášet výživné látky do hlubších vrstev pokožky přes otevřené póry.

5. Masážní - vibrační funkce

Masáž pomáhá snižovat napětí v pokožce a spojovacích tkáních, aby se krev snáze dostala do pokožky. Rozšíření povrchových kapilár dodá vaší pokožce zdravý lesk, protože krev bude proudit snáze, čímž se zlepší barva a tón.

6. LED světlo

Zelené a žluté LED světlo ošetřuje citlivost a nerovnoměrnou barvu pleti. Červené LED světlo stimuluje kolagen a elastin, což může pomoci proti stárnutí

7. Infra záření

Zvyšuje krevní oběh a okysličení buněk, stimuluje uvolňování toxických odpadů pro zdravý a zářivý lesk. Zlepšuje celkovou jasnost pleti, tón, texturu a odolnost. Může být použit samostatně nebo v kombinaci s terapií Red LED pro pokročilé omlazení pleti proti stárnutí.