INSPIRUJTE SE: Galvanická žehlička a 10 úžasných účinků, které jste o ní nevěděli

Galvanické prístroje na pleť

Galvanické žehličky - stejnosměrný proud se používá k čištění pleti a na penetraci účinných látek hlouběji do pleti. Galvanický proud se používá na stimulaci kožních buněk, zjemnění pokožky, "vpichování" resp. penetrování účinných látek (kyseliny hyaluronové) hlouběji do vrstev pokožky, což umožní kyselině hyaluronové rozvinout svůj objem napříč tkáněmi čímž se zjemní vrásky a linky. Galvanický proud nezpůsobuje kontrakci svalů .

Dlouhodobé účinky: méně vrásek a zdravější pokožka

Co je to galvanický proud?

Galvanický proud je stejnosměrný proud, který proudí jedním směrem od jedné elektrody ke druhé. Při čištění pleti se nečistoty z pokožky extrahují (kladné ionty) a póry se otevřou.

Když se otevřou a vyčistí póry, na pokožku se nanese kyselina hyaluronová s malými molekulami. Je to látka tělu vlastní, takže mluvíme o výživě pokožce. Malé molekuly pronikají pokožkou a vstřebávají se do pokožky. Použitím galvanického proudu (záporné ionty) docílíme, že kyselina hyaluronová se dostane ještě hlouběji. Je jako houba - váže na sebe vodu a "nadzvedává" pleť.

Hyaluronová přípravek s malými molekulami jde nejhlouběji, Hyaluron přípravek s velkými molekulami zůstává v mělčích vrstvách. Proto jsou nejlepším přípravkem Hyaluron gely nebo séra se 4 druhy nebo Hyaluron gely a Hyaluron séra s 5 druhy kyseliny hyaluronové. Každý typ se dostene do jiné hloubky. Galvanický proud funguje jako tok, který je dopraví to tkání, ultrazvuk rozvibruje tkáně a galvanický proud (záporné ionty) přípravek poposúvajú napříč tkáněmi.

Kyselina hyaluronová patří bezpochyby k těm nejúčinnějším látkám v kosmetickém průmyslu.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

  • přináší hloubkové čištění pleti
  • přináší lepší výživu pokožky použitím kvalitního přípravku
  • anti-aging účinky
  • zpomalení stárnutí pokožky

1. Rozzáří pokožku

Přibývajícími léty pokožka ztrácí svoji záři. Galvanická žehlička pomáhá vyčistit póry do hloubky, pokožka bude lépe okysličována a získá svůj ztracený jas.

2. Minimalizuje jemné linky a vrásky

Věk, sluneční paprsky, prašné prostředí to vše na pokožce zanechává stopy. Ani si nevšimnete, že se vám na tváři s přibývajícím věkem začnou objevovat jemné vrásky a vrásky. Galvanická žehlička obnovuje rovnováhu, redukuje jemné vrásky a linky a napíná pokožku. Je prospěšná i při prevenci předčasných projevů stárnutí.

3. Zlepšuje pružnost vaší pokožky

Když jste ve stresu, je to na vaší tváři viditelné. Ve spojení s nedostatkem náležité péče a dalšími vnějšími faktory má vaše pokožka tendenci ztratit pružnost a ochabnout. Galvanický proud, který prochází pokožkou pomáhá pokožku vzpružit a napnout. Zlepší se elasticita (pružnost) vaší pokožky.

4. Detoxikuje pokožku

Galvanický proud stimuluje lymfodrenáž pokožky. Zlepšuje se tak přirozená schopnost vaší pokožky očistit se od škodlivých toxinů. Póry se pročistí, toxiny se uvolní, díky čemuž vypadá vaše tvář jasnější a zdravější. Po kosmetickém ošetření je prospěšné zvýšit příjem tekutin.

5. Zvyšuje cirkulaci krve a hladiny kyslíku v pokožce

Galvanická žehlička stimuluje obnovu nových kožních buněk. Nové buňky nahradí ty starší mnohem rychleji. Stimuluje také tok cirkulaci krve na povrch pokožky, což zase zvyšuje přívod kyslíku do kožních buněk. Díky kyslíku se vaše pokožka cítí svěžejší a napnutá a podporuje zadržování vlhkosti, čímž se eliminuje se ztráta vlhkosti.

6. Pomáhá při prevenci akné

Galvanická žehlička pomáhá extrahovat veškeré nečistoty uvízlé v pórech pokožky a zanechává je čisté. Pomáhá to redukovat akné + prevence akné.

7. Zlepšuje komplex

Když je vaše pokožka důkladně vyčištěna, vypadá jasně a zářivě. Je to proto, že se z vaší pleti vylučují škodlivé toxiny. Galvanická žehlička pomáhá odstraňovat všechny nečistoty a tělo rychleji eliminuje toxiny. Je to komplexní mechanismus účinku.

8. Důkladně hydratuje vaši pokožku

Máte obavy z toho, že váš hydratační krém na obličej nefunguje správně? Faktem je, že produkt neproniká do hlubších vrstev vaší pokožky. Kromě toho vaše pokožka nemusí být schopna zadržovat vlhkost. Galvanická žehlička pomáhá vyřešit tento problém odstraněním odumřelých buněk pokožky a podporou regenerace buněk. To vaši pokožku oživí, učiní ji pružnější a zvýší její zadržování vlhkosti.

9. Lepší penetrace přípravků

Galvanický proud obsahuje negativní ionty a Hyaluron gel, který se nanáší na vaši pokožku obsahuje pozitivní ionty. Proud zatlačuje výrobky hlouběji do pokožky. Pokožka je hydratovaná iv hlubších vrstvách pokožky. Doporučujeme používat 3x, 4x, 5x kyselinu hyaluronovou ve výrobcích, neboť rozdílná velikost molekul proniká do různých hĺboch. Galvanická žehlička je vede hlouběji a účinněji.

10. Zklidňuje a hýčká vaši pokožku

Galvanická žehlička zmírňuje stárnutí a ztuhnutí obličejových tkání a svalů. Když jsou svaly a tkáně uvolněné, do buněk pokožky se přenáší více krve a kyslíku. Rovnováha pH pokožky se také obnoví.

Zní to slibně, ne? Ale předtím si ještě přečtěte kontraindikace.

Galvanická žehlička A KONTRAINDIKACE

✘kardiostimulátor ✘tehotenstvo ✘rakovina / nádory ✘horúčkovité stavy a záněty ✘bakteriálne infekce kůže ✘pooperačné jizvy během prvních 3 měsíců ✘poškodenia kůže ✘oblasti těla se závažnými poruchami krevního oběhu ✘nedostatočný krevní oběh ✘ischemická choroba srdeční ✘srdcová arytmie ✘cievne choroby končetin ✘poruchy koagulace (srážení krve)