Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky!

Zmenšujte vrásky a vypadejte mladší!

Série HYALURON od společnosti WELLMAXX nabízí komplexní balíček krásy pro každodenní péči o pokožku s anti-aging omlazujícím účinkem, ze kterého se mohou těšit nejen koncoví uživatelé, ale i kosmetické salony a jejich zákazníci. Kosmetická série je na trhu od roku 2011! A teď je kompletně vylepšená!

Ať už jde o čištění, intenztívnu péči nebo rozmaznávací rituál krásy - populární série vás přesvědčí svou jedinečnou kombinace různých druhů kyselin hyaluronových - až 5 druhů, která spolu s jedinečnými složkami aktivních látek nabízí exkluzivní kosmetické výrobky, které může poskytnout optimální výsledky proti stárnutí!

Zákazníci a profesionálové se mohou na jaře tohoto roku 2021 těšit na speciální upgrade, protože receptura populární série byla zdokonalena!

Všechny produkty nové péče WELLMAXX hyaluron5 obsahují inovativní kombinaci 5 různých hyaluronátu s dlouhým a krátkým řetězcem kyselin. Toto je rozhodující rozdíl, protože ne všechny kyseliny hyaluronové jsou stejné: Účinná látka kyselina hyaluronová se dodává v různých velikostech. Mluvíme o vysokomolekulárních a nízkomolekulárních nebo s dlouhým a krátkým řetězcem kyseliny hyaluronové. Liší se hloubkou pronikání do pokožky. Kyseliny hyaluronové s dlouhým řetězcem vytvářejí na povrchu pokožky zvlhčující a uklidňující film. Kyseliny hyaluronové s krátkým řetězcem jsou naopak uloženy v hlubších vrstvách pokožky a mají trvalý protivráskový účinek.

WELLMAXX HYALURON5

WAW efekt

Kombinace 5 různých hyaluronových kyselin s dlouhým a krátkým řetězcem v nových produktech WELLMAXX hyaluron5 tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!

Ještě více péče o každodenní rituál krásy

Nové složení série WELLMAXX hyaluron5 nabízí všechny výhody existujících sérií s přidaným účinkem: Ať už jemný čisticí krém s jemnými povrchově aktivními látkami, lehký denní fluid s jojobovým olejem a vitaminem E, koncentrované sérum s posilovačem kolagenu, vysoce-koncentrované ampulky s vápníkem a mořským hedvábím nebo nová maska na spaní s jedinečným systémem hydratace integrovaným napříč celou kosmetickou sérií HYALURON5 - se sérií hyaluron5 od WELLMAXX si dopřejete uklidňující zážitek z péče o pokožku, která bude bezpochyby plnější, odolnější, zářivě krásná a pevnější.

Výrobky série WELLMAXX hyaluron5 jsou optimálně koordinované a svůj maximální účinek dosahují kombinací výběru těch nejkvalitnějších účinných látek.

Vybrané tělové aplikace jako tělové mléko, příjemně vonící krém na ruce nebo - zcela nový - vitalizující krém na tělo završují rozmanitý program krásy WELLMAXX hyaluron5.

Perfektní pro všechny, kteří chtějí udělat VÍCE pro mladý, svěží vzhľah, bez ohledu na věk nebo typ pleti - a stále si užívají příjemný zážitek z vůně a hladké textury této vysoce účinné řady kosmetiky.

Ještě více svěžesti - i v designu

Nepřinášíme jen významné zlepšení složení a celkové rozšíření produktové řady, ale změnilo se i balení výrobků, které zaujme svým moderním a atraktivním designem.

logo

Wellmaxx je na trhu již 25 let. Wellmaxx je exkluzivní značka kosmetiky. Všechny výrobky jsou vyráběny a rozvíjeny v Německu. Wellmaxx představuje nejvyšší kvalitu. Wellmaxx najdete po celém světě jako uznávají značku, která inspiruje i mnohé jiné kosmetické značky ve světě kosmetiky!

Produktová řada série hyaluron5 zahrnuje následující položky:

 • hyaluron5 gentle face wash / čisticí emulze
 • hyaluron5 fresh cleansing tonic / čistící tonikum
 • hyaluron5 skin refining peeling / píling
 • hyaluron5 day&night fluid concentrate / denní a noční fluid
 • hyaluron5 day&night ream rich / denní a noční krém absolutně hydratační
 • hyaluron5 moist intense gel concentrate / hyaluronová gel
 • hyaluron5 collagen booster serum concentrate / koncentrované sérum Collagen Booster
 • hyaluron5 perfect eye gel concentrate /perfektní oční gel
 • hyaluron5 +calzium skin optimizer concentrate
 • hyaluron5 +sea and silk skin optimizer concentrate / koncentrát mořského hedvábí
 • hyaluron5 smoothing hand cream / zjemňující krém na ruce
 • hyaluron5 fresh vitalizing shower gel /vitalizující sprchový gel
 • hyaluron5 vitalizing body peeling cream / vitalizující tělový peelingový krém
 • hyaluron5 smoothing body lotion / hedvábné tělové mléko
 • hyaluron5 moisture sleep mask / hydratační maska pro dobrý spánek vaší pokožky
 • hyaluron5 4er beauty box / testovací sada 4 produktů

UŽ JE SKLADEM!