Kyselina hyaluronová ampulky

Kyselina hyaluronová ampulky jsou super-hodnotné pleťové koncentráty, které pronikají do pokožky okamžitě. Pleťové koncentráty - ampule s kyselinou hyaluronovou rozlišujeme dva druhy - "čistá bez jiných účinných látek" nebo kombinace s jinými účinnými látkami. Ve všech ampulkách se nachází aqua - voda. Upozorňujeme, že prodejci, kteří tvrdí, že prodávají čistou nebo 100 procentní kyselinu hyaluronovou v ampulích lžou, protože kyselina hyaluronová je prášek, který se v kontaktu s vodou mění na gel.

Jak často by měly ampulky kyseliny hyaluronové používat?

Ampule kyseliny hyaluronové jsou silné koncentráty, proto se nedoporučuje používat ampulky denně dlouhodobě. Ampule představují 7 denní kúru, která pleť super-hydratuje, super-revizalizuje a super-vyživuje. Po 7denní aplikaci je nutná přestávka. 7-denní kúru je vhodné opakovat několikrát do roka, optimální je jednou do měsíce, maximálně však 2x do měsíce.

Srovnání s jinými produkty s obsahem kyseliny hyaluronové

Hyaluron gel - Gel je superkoncentrát kyseliny hyaluronové. Na prvním místě je voda a na druhém je hyaluronan sodný. Gel dodává pleti kyselinu hyaluronovou - rychle se vstřebá, ale pleť zůstává jakoby "nahá". Proto je potřebný krém.

Hyaluron denní krém - Denní krém pleť ochraňuje přes den a kyselina hyaluronová pleť zásobuje vlhkostí během celého dne.

Hyaluron noční krém - Noční krém pleť hydratuje a vyživuje.

Hyaluron sérum - Sérum obsahuje maximální možnou koncentraci kyseliny hyaluronové a je vhodné ho používat denně pod krém nebo střídat s gelem.

Hyaluron ampule - Ampule jsou něco víc - obsahují maximální možnou koncentraci kyseliny hyaluronové s minimálním množstvím konzervačních látek. Jejich koncentrace kyseliny hyaluronové je vyšší než koncentrace v krémech, který lze používat i měsíc. Takže přibližně stejné množství kyseliny hyaluronové z krému aplikujete na pleť za pár vteřin jednou ampulí, která se okamžitě vstřebá. Následně je třeba použít vhodný denní nebo noční krém pro ochranu a výživu pleti.

Co mají ampulky společného?

Ampule s obsahem kyseliny hyaluronové mohou obsahovat vysokomolekulární kyselinu hyaluronovou - to je takový standard v kosmetice. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová je hodnotnější. Jejich kombinace je nejúčinnější. Vysokomolekulární kyselina HA proniká mělčí a nízkomolekulární hlouběji do pokožky. Všechny ampulky mají hydratační účinek. V kombinaci s jinými účinnými látkami jsou maximálně efektivní proti vráskám.

V textu budeme rozlišovat hloubkové vrásky (50+), středně hluboké vrásky (40-50) a první vrásky (30+)

Společnost DEVEE a Wellmaxx jsou německé spološnosti, které vyrábějí výlučně kosmetiku proti vráskám s kyselinou hyaluronovou. Experti ve svém oboru. DEVEE vyrábí jeden druh ampulek Hyaluron (ampulky okamžitý účinek) ke své DEVEE Hyaluron kosmetické sérii. Wellmaxx přináší široký výběr ampulek na různé problémy s pletí - rostlinné koncentráty v ampulích (vitamíny, sladké mandle, komplex čajů, ginkgo, pupalkový olej, ibišek, - ampule) a hyaluron koncentráty v ampulích (aloe vera, mořský hedvábí, vápník, kmenové buňky , + kyselina hyaluronová ampulky)

Wellmaxx nabízí široký výběr ampulek nejen s obsahem kyseliny hyalurnovej ale is obsahem různých rostlinných extraktů nebo výtažků pro řešení vrásek a jiných problémů s pletí.

Porovnání ampulí

Devee Hyaluron effect kyselina hyaluronova v ampulkach

Kyselina hyaluronová ampulky od společnosti DEVEE (DEVEE Hyaluron effect)

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, crosspolymér, vápník

Účinek: Ampule s kyselinou hyaluronovou byly vyvinuty pro okamžitý účinek. Vápník má funkci ochranné bariéry.

Hloubka vrásek nebo věk: Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a na první vrásky nebo středně hluboké vrásky.

wellmaxx hyaluron kmeňové bunky v ampulkách

Kyselina hyaluronová + kmenové buňky ampulky značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron stem cells)

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, extrakt jablečných kmenových buněk, extrakt z ibišku, hydrosystém Aquaxyl®

Účinek: Tyto ampulky mají 3D hydratační a regenerační účinek. Stimulují tvorbu nových buněk a aktivují samoregenerační procesy.

Hloubka vrásek nebo věk: Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a na středně hluboké vrásky nebo hluboké vrásky.

wellmaxx hyaluron morský hodváb

Kyselina hyaluronová + mořský hedvábí ampulky značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron sea silk)

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, mořský hedvábí, aquaporine plus

Účinek: Tyto ampulky mají super hydratační účinek a stimulují syntézu vlastního kolagenu. Ampule jsou vhodné na suchou pleť nebo na hlubší vrásky.

Hloubka vrásek nebo věk: Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a na středně hluboké vrásky nebo hluboké vrásky.

wellmaxx hyaluron aloe vera v ampulkách

Kyselina hyaluronová + Aloe Vera ampulky od značky Wellmaxx (Wellmaxx Hyaluron Aloe Vera)

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, aloe vera, d-panthenol, allantoin

Účinek: Tyto ampulky mají hydratační, zklidňující a regenerační účinek na citlivou pleť. Podrážděná pleť se zklidní.

Hloubka vrásek nebo věk: Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a na první vrásky nebo středně hluboké vrásky.

wellmaxx hyaluron vápnik v ampulkách

Kyselina hyaluronová + Vápník ampulky od značky Wellmaxx

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, vápník

Účinek: Ampule se používají na vyhlazení a zjemnění jemných vrásek a středně hlubokých vrásek. Ampule poskytují hydrataci. Power-koncentrát na jemné vrásky.

Hloubka vrásek nebo věk: Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a na první vrásky nebo středně hluboké vrásky.

Odebírejte naše novinky a dozvíte se v pravý čas o akcích a novinkách!