Účinný krém proti vráskám

TOP 10 ÚČINNÝCH PLEŤOVÝCH KRÉMOV A FLUIDOV pro REDUKOVÁNÍ VRÁSEK

Aby byl váš "krém proti vráskám" na vrásky opravdu účinný musí obsahovat látky, které na vrásky opravdu pomáhají. Nabízíme Vám seznam toho nejlepšího. Krém proti vráskám je vhodné si vybírat i podle věku. Aby krém na vrásky opravdu účinkoval je nutná vytrvalost a pravidelná aplikace.

V boji s vráskami je třeba zrychlit tempo regenerace buněk, protože toto tempo obnovy buněk se přibývajícím věkem a vlivem mnoha faktorů snižuje a podpořit tvorbu stavebních prvků kůže - kolagenu. Kolagenová vlákna se starají o stabilitu kůže a elastenová vlákna o pružnost kůže. S přibývajícím věkem je třeba je podpořit používáním kvalitní kosmetiky s kvalitním výběrem účinných látek ve správných koncentracích.

Účinný krém proti vráskám by měl obsahovat účinné látky proti vráskám:

Peptidy - Collagen Booster

Peptidy jsou látky, které stimulují tvorbu růstového faktoru, kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Účinný krém proti vráskám s obsahem peptidů by měl obsahovat některý z těchto peptidů: Matryxil 3000, Vinci 02, Syn-Coll tripeptid, Regu-Age.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je velmi účinná proti vráskám. A ne jen injekčně. Kvalitní a účinný krém s kyselinou hyaluronovou musí obsahovat kombinaci nízkomolekulární, vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, případně liposomální kyseliny hyaluronové, aby pronikla do pokožky co nejhlouběji a tam se rozvine navázáním vody, vypne pleť a vyrovná vrásky. Pro hlubší vrásky je vhodné zvolit krém s obsahem kyseliny hyaluronové v kombinaci s peptidy.

Matrigenics - Collagen Booster

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spící geny na restrukturalizaci extracelulární matrice.
Matrigenics 14G restrukturalizuje extracelulární matrici pro celkové omlazení pleti. Zataženo čáry a nasální brázdy se korigují za 2 týdny, zatímco vráskový rýhy jsou vyplněny a hustší.

Kaviár a mořské účinné látky

Kombinace výživného kaviárového extraktu s dalšími vysoce účinnými aktivními mořskými složkami je pro pleť to pravé. Aktivní složky z moře jsou symbolem čistoty a dokonalé výživy. Tyto účinné látky byly vyvinuty na základě výsledků moderního vědeckého výzkumu a disponují obrovským potenciálem na pomoc v boji proti předčasnému stárnutí pleti. Kromě toho zlepšují výživu pleti a přinášejí dokonalejší regeneraci pokožky

Antioxidanty:

Vitamín E 

Vitamin E je silný antioxidant, který ochraňuje pokožku před volnými radikály a stárnutím. Má ochranný účinek.

Ibišek

Peptidový extrakt z ibišku funguje jako přírodní Botox. Přírodní cestou bez vedlejších účinků se pleť viditelně vypne. Přírodní botox napnutím pleti minimalizuje kontrakce jemných svalů a dochází k odstraňování mimických vrásek.

Mandlový olej

Mandlový olej je nesmírně hodnotný pro jeho vysoký obsah vitaminu E a A, nenasycených mastných kyselin, proteinů, draslíku, zinku a množství dalších vitamínů a minerálů. Pomáhá hydratovat pleť a pročišťovat póry. Používá se k léčbě psoriázy, dermatitidy a enzymů. Odstraňuje kruhy pod očima. Mandlový olej poskytuje i ochranu proti volným radikálům. Díky vysokému obsahu nenasycených mastných kyselin stimuluje syntézu kolagenu a vyhlazuje vrásky.

Nejúčinnější jsou kombinace účinných látek v krému proti vráskám:

Účinný krém proti vráskám by měl obsahovat kombinaci nejlepších účinných látek např.  kyselina hyaluronová + vitamín E, peptidy + kyselina hyaluronová + vitamín E.

Velké srovnání krémů proti vráskám:

devee hyaluron hydratačný krém1. Devee Hyaluron Premium 24h Moisture Cream Concentrate

Hydratační denní a noční krém proti vráskám hydrokoncentrát s 3x kyselinou hyaluronovou a oleji

Krém je vhodný na všechny typy pleti a doporučujeme ho pro věkovou kategorii 30+ 40+

Hodnocení: Nejprodávanější krém z kosmetiky DEVEE a Wellmaxx. Krásně voní. Pleť je dlouho po nanesena vláčná na dotek, zářivější, svěží a krém zabraňuje vysoušení pleti, které urychluje stárnutí pleti. Výborný krém na každý den. Denní i noční v jednom obsahuje krásně voňavé oleje ale pleť nezbývá mastná na dotek, pouze vláčná a živější. Krém nedokáže vyrovnat hluboké mimické vrásky a linky, ale hravě si poradí s jemnými a viditelnější vráskami, pleť hydratuje a vyživuje a oddaluje tvorbu dalších vrásek.

Wellmaxx Collagen fluid2. Wellmaxx Collagen velvety skin firming booster 24h fluid

Omlazující pleťový krém stimlujúci obnovu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu

Krém je vhodný na všechny typy pleti pro věkovou kategorii 40+ 50+ 60+

Hodnocení: Pleť je po nanesení krému kompaktnější a pevnější na pohled i na dotek. Krém má krásnou květinovou vůni. Při pravidelném používání ráno a večer dokáže účinně redukovat i hlubší vrásky. Po nanesení na pleť pokožku nedráždí. Díky kombinaci kyseliny hyaluronové, formule Matrigenics, minerálům a amino je pokožka hydratovaná, regenerovaná. Složení této formule stimuluje syntézu kyseliny hyaluronové, kolagen a elastan. Pokožka se na dotek jeví prokrvenější - jakoby "pracovala" na své obnově.

Krém kombinuje kyselinu hyaluronovou s unikátním komplexem Matrigenetics.

Krém stimuluje tvorbu kolagenu, doplňuje kyselinu hyaluronovou, vyhlazuje i hlubší vrásky a pomáhá oddálit stárnutí pleti.

Wellmaxx Hyaluron ľahký 24hod fluid s kyselinou hyaluronovou a olejmi3. Wellmaxx Hyaluron anti-age day & night Fluid concentrate

Anti-aging fluid s 24hod. účinkem

Krém je vhodný pro normální a smíšenou pleť. Ideální fluid na pravidelnou denní a noční péči.

Hodnocení: Zákazníci tuto kosmetickou radu milují, protože je to dotyk hedvábí. Po nanesení na pleť se na pleti vytváří jakoby takový jemný a křehký hedvábný film, který udržuje hydratační účinek. Tento fluid udržuje hydrataci nejdéle - až na 24 hodin a proto je stárnutí pleti intenzivně zpomalené.

Krém doplňuje kyselinu hyaluronovou a má účinný hydratační základ proti vráskám a zároveň i zjemňující účinek. Pleť zůstává hedvábná na dotek.

Wellmaxx hyaluron hydratačný krém absolute rich4. Wellmaxx Hyaluron anti-age day & night absolute CREAM rich

Anti-aging hydratační krém

Krém je vhodný pro suchou pleť.

Hodnocení: Krém je mírně mastný a proto je vhodný na suchou až extrémně suchou pleť. Mastné pleti může vadit. Podobné složení jako fluid, ale obohacen o více olejů. Po nanesení na pleť udržuje pleť dlouho hydratovanou a svěží. U mastnější pleti může vyvolat pocení. Proto se na mastnou pleť nedoporučuje. Ale zákaznice se suchou pletí ho milují, neboť jejich pleť je opět oživena a hebká - není více drsná, šupinatá nebo hrbolatá. Nejoblíbenější produkt německých kosmetických salónů proti vráskám, který je opravdu účinný.

Krém doplňuje kyselinu hyaluronovou a má neuvěřitelný Hydratačně-promašťující a zjemňující účinek. Pleť zůstává hedvábná na dotek a je také dobře vyživená díky kombinaci několika druhů olejů, které mají regenerační a zklidňující účinek a doplňují nenasycené mastné kyseliny. Tento krém ně nevyčerpatelný zdroj hydratace.

peptidový krém na mimické vrásky5. Wellmaxx Cellular Lift age defense day fluid SPF15

Omlazující DENNÍ fluid High-Tech (peptidové Fluid na mimické vrásky)

Krém je vhodný na všechny typy pleti a pro výrazné, mimické vrásky pro dámy 40+ 50+ 60+

Hodnocení: Po nanesení na pleť je pleť hydratovaná na dotek - vláčnější a u některých se může objevit pocit mravenčení nebo hřejivosti - jakoby krém na pleti "pracoval". Již při prvním použití je pleť jemnější a kompaktnější, při pravidelném použití redukuje i hluboké vrásky a výrazně se mění vzhled pleti - pleť je zářivější a mladší. S tímto krémem třeba spojovat "omlazení pleti".

Krém díky peptidem má omlazující účinek, stimuluje přirozené procesy omlazení - tvorbu stavebních prvků kůže intenzivněji díky peptidem - poslem pokožky.

Wellmaxx Cellular lift noční krém s peptidy6. Wellmaxx Cellular Lift age defense night fluid

Omlazující NOČNÍ krém High-Tech (peptidové krém na mimické vrásky)

Noční krém má stejné složení jako denní krém, ale obsahuje i kombinaci účinných a regenerujících olejů na pleť.

Dokáže zmírnit i hluboké vrásky. Za svůj účinek vděčí peptidovým komplexem s aktivními účinky, v kombinaci se vzácnými rostlinnými oleji. 

luxusný denný fluid s kaviárom7. Devee Caviar Luxury Skin Fluid - prémiová řada DENNÍ

Luxusní fluid (krém) s dotykem moře

Luxusní krém nádherně voní a po nanesení na pleť zanechává pleť jemnou a hebkou. Krém obsahuje vydatný komplex z moře - prémiový kaviár, tyrkysové řasy,  fytoplankton, hnědé řasy, mořský kolagen a navíc je obohacen o kyselinu hyaluronovou. Krém je bohatým zdrojem mastných kyselin a hydratačních složek. Mořský plankton ochraňuje pokožku před poškozováním volnými radikály, což je hlavní příčinou, proč pokožka stárne rychleji. Tento luxusní krém je výživný a hydratační s účinkem proti vráskám. Krém je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Jemná a skvostná denní emulze, hebká na dotek s nádechem luxusu vyhlazuje pleť během celého dne.

výživný nočný krém8. Devee Caviar Luxury Skin Night Cream -prémiová řada NOČNÍ

Maximální regenerace pro všechny typy pleti.

Nesmírně bohatý noční krém, který kombinuje nejluxusnější ingredience jako prémiový kaviárový extrakt, mikro řasy, mořský plankton, Bretaňský plankton, které dodávají pleti hodnotné proteiny, minerály a stopové prvky. Hydratační komplex sestává z nízko a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, bambuckého másla, Makadamiový oleje, jojobového oleje a vitamínu E, které během noci dodají pleti další výživné látky. Celá formule je vyvinuta tak, aby pleť regenerovala. Vypíná pleť, redukuje vrásky, zlepšuje hydrataci.

Výživný, regenerační, hydratační noční krém s nádechem luxusu pro mladistvý vzhled pokožky.

Perfektný de'ńy fluid9. Wellmaxx Skineffect perfection day fluid SPF 15 -denní fluid

Medical beauty (Lékařsky orientovaná řada) - symbióza dermatologie a kosmetiky!

Lehká textura krému je téměř okamžitě absorbována do pleti. Ochranný filtr chrání pleť před UV zářením. Důkladně vybírány rostlinné extrakty s přírodními dipeptid a oleji je vynikající kombinace nejen na redukování vrásek, ale pomáhá redukovat zarudnutí, podráždění. Přináší pleti rovnováhu, hydrataci, elasticitu. Pleť bude působit svěží a zdravější. Pokud vás trápí citlivá pleť, zarudnutí, pigmentové skvrny, nevyvážená a unavená pleť, tak Skineffect produktová řada je vhodná právě pro vás.

perfekt nočný fluid10. Wellmaxx Skineffect perfection night fluid - noční fluid

Medical beauty (Lékařsky orientovaná řada) - symbióza dermatologie a kosmetiky!

Anti-stresový program zbaví pleť stresu během noci a revitalizuje pleť. Stimuluje buněčnou aktivitu, aktivuje vlastní obranné systémy pleti. Výsledkem bude svěží pleť během celého dne.