Velké srovnání očních krémů

Nejlepší oční krém proti vráskám by měl obsahovat nejlépe účinné látky proti vráskám. Pokožka v okolí očí je velmi citlivá a stárne mnohem rychleji. Stárnutí se většinou projeví nejdříve v okolí očí jemnými vráskami, které se přibývajícím věkem prohlubují. Zvýšenou péčí o pleť v okolí očí se dá proces stárnutí oddálit. Experti společností Devět a Wellmaxx pečlivě vybírali účinné látky pro citlivé okolí očí. Kvalitní oční krém proti vráskám musí být přísunem hydratace a zároveň zmírňovat otoky, ochraňovat jemnou a křehkou pokožku před slunečním zářením a volnými radikály, zmírňovat zánětlivé procesy a odstraňovat váčky a stimulovat syntézu kolagenu, kyseliny hyaluronové a kolagenu. Devět a Wellmaxx jsou německé společnosti, které dlouhá léta působí v kosmetickém průmyslu a vyrábějí produkty s cílem bojovat proti vráskám a oddalovat proces stárnutí pleti.

očný krém1. Devee Hyaluron Eye Lifting Fluid concentrate

Liftingový oční fluid

Složení: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, konopný olej, thajský zázvor, hesperedín, bio slunečnicový olej

Účinky: Liftingový oční krém přináší pleti dostatek hydratace a ochranu před ztrátou vlhkosti. Nenasycené mastné kyseliny a vitamin E jsou nesmírně důležité pro výživu, hydrataci a ochranu pleti. Konopný olej a bio slunečnicový olej jsou jejich bohatým zdrojem. Otoky kolem očí zmírňuje účinný hesperedín. Thajský zázvor zlepšuje prokrvení, má liftingové účinky a pomáhá významným způsobem oddalovat stárnutí pleti.

Pro koho je vhodný? Tento oční krém proti prvním vráskám a proti hlubším vráskám je určen pro dámy 30-45 let.

devee caviar oční fluid s kaviárem2. Devee Caviar Luxury Eye Cream

Omlazující oční krém s mořským komplexem

Složení: Kaviárový extrakt, mořský kolagen, planktonních extrakt, extrakt z modrých řas, nízko a vysokomolekulární kyselina hyaluronová, ricinový olej, bambucké máslo, extrakt z perského hedvábného stromu, skvalen, vitamin E

Účinky: Jedinečné složení účinných látek na všechny typy pleti, zvláště na suchou pleť. Oční krém přináší lifting pleti, hydrataci a odstraňování otoků kolem očí. Oční krém díky jedinečnému složení zlepšuje syntézu kolagenu a elastinu, zásobuje hydratací a zabraňuje ztrátě vlhkosti, má anti-oxidační ochranu a zmírňuje zánětlivé reakce, které vedou k otokům v okolí oči a váčkům pod očima.

Pro koho je vhodný? Oční krém je vhodný na středně hluboké a hluboké vrásky.

wellmaxx hyaluron oční gel3. Wellmaxx Anti-Age day & night perfect eye gel

Anti-age oční gel

Složení: Kyselina hyaluronová, hydratační systém Aquaxyl, anti-aging hydratační systém Proteasyl, extrakt Světlík lékařský

Účinky: Hydratační oční gel dodává pleti hydrataci, tlumí zánětlivé procesy a odstraňuje otoky očí. Oční krém uklidňuje pleť, odstraňuje jemné vrásky a pomáhá oddálit tvorbu jemných vrásek a předcházet předčasnému stárnutí pleti v okolí očí.

Pro koho je vhodný? Tento oční krém proti vráskám od 30 let (30+) je vhodný na jemné vrásky. Gel pomáhá oddálit proces stárnutí a vznik vrásek.

Wellmaxx Cellular Lift oční krém s peptidy4. Wellmaxx Cellular Lift age defense eye contour cream

Omlazující oční krém High-Tech

Zloženie: Peptidy Vinci 02, peptidy Matrixyl 3000, Regu-Age

Účinky: Liftingový oční krém díky výběru správných peptidů stimuluje tvorbu vlastního kolagenu vysíláním signálu mozku o tom, že chybí kolagen. Peptidy Regu-Age pomáhají odstraňovat otoky a kruhy pod očima. Oční krém je vhodný pro hluboké vrásky.

Pro koho je vhodný? Oční krém proti vráskám nad 50 let (50+) je vhodný na středně hluboké a hluboké vrásky.

Wellmaxx Skineffect oční gel5. Wellmaxx Skineffect lifting eye gel

Liftingový oční gel

Složení: Extrakt kulička srdcovolistá, Extrakt z rostliny zmrtvýchvstání, Přírodní dipeptidy, Pentavitin

Účinky: Skvělý a jemný oční gel určený na nejcitlivější pokožku na obličeji pomáhá regenerovat poškozenou pleť právě okolo očí. Pokožka kolem očí se stává pevnější, zářivější, hladší a elastičtější. Tento oční gel nejenže ochraňuje pokožku, ale ji i regeneruje. Gel snižuje hloubku vrásek a redukuje zarudnutí pleti a to ovlivňováním životnosti buněk, které produkují stabilizovaný kreatin. Právě díky Revitalizovaným buňkám, pleť získává novou regenerovanou strukturu pleti s lepší elasticitou a lepší hydratací.

Pro koho je vhodný? Tento oční gel proti prvním vráskám a proti hlubším vráskám je určen pro jakýkoliv typ pleti, obzvláště ho doporučujeme dámám, které mají citlivou pleť, zarudlou a suchou pleť, pigmentové skvrny. Pokud je pleť nevyvážená a unavená v okolí očí tak je tento gel určen právě vám.