Test krémů proti vráskám

Krém proti vráskám TEST

Nejlepší výsledky v testu produktů a krémů proti vráskám výrobků DEVEE a Wellmaxx 2019

Upozorňujeme, že výsledky všech testů jsou založeny na objektivních měřeních konkrétních parametrů například elasticity kůže, tloušťky kůže a hloubky vrásek a nikoli na základě subjektivního hodnocení uživatele. Tyto studie účinnosti kosmetických přípravků jsou prováděny nezávislou společností Dermatest Gmbh pro nejvyšší stupeň dermatologické expertizy dle požadavků žadatele.

1.Dermatologický test a speciální dermatologická studie na vliv produktu na liftingové parametry:

1.Na prvním místě se umístil Wellmaxx Cellular lift sérum

2. Na druhém místa se umístil Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster

peptidové sérum

Výsledky studie do které se zapojilo 20 žen ve věku 30-60 let a za stejných podmínek se aplikovalo Wellmaxx Cellular lift sérum na obličej dvakrát denně:

1. Průměrný nárůst (zlepšení) hydratace pleti po 4 týdnech je o 31,19 percent.

2.Průměrný nárůst (zlepšení) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týdnech je o 28,73 percent.

3. Průměrné redukování hloubky vrásek po týdnech je o - 34,48 percent.  

4. Hodnocení zákazníků: Během používání séra po dobu 4 týdnů během testování se neprokázaly žádné nežádané vedlejší nebo patologické reakce, v toleranci sérum získalo nejvyšší možné hodnocení a uživatelky v testu ho ohodnotili průměrně hodnocením "velmi dobrý".

5. Hodnocení zákazníků na hyaluron.sk stránce: Nejprodávanější sérum v roce 2019 v počtu prodaných kusů a nejvyšší počet opakovaných nákupů z důvodu spokojenosti uživatelů.

peptidové sérum testVýsledky studie do které se zapojilo 20 žen ve věku 30-60 let a za stejných podmínek se aplikovalo Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen Booster na obličej dvakrát denně:

1. Průměrný nárůst (zlepšení) elasticity (pružnosti) pleti po 4 týdnech je o 24,23 percent.

2. Průměrné redukování hloubky vrásek - 26,38 percent.

3. Hodnocení zákazníků: Během používání séra po dobu 4 týdnů během testování se neprokázaly žádné nežádané vedlejší nebo patologické reakce, v toleranci sérum získalo nejvyšší možné hodnocení a uživatelky v testu ho ohodnotili průměrně hodnocením "velmi dobrý".

Kdy můžete očekávat výsledky? Peptidy účinkují okamžitě. Produkce kolagenu se zvyšuje. Ze začátku se zlepšuje tonicita pleti a textura pleti. Videteľné zvětšení objemu kolagenu u mladší pleti trvá přibližně 28 dní a u starší pleti 56 dní. Výrazné změny v hloubce vrásek se dosahují při pravidelném používání 3 měsíce.

Peptidové krémy jsou zatím špička proti hlubokým vráskám.

denné mlieko na celulitidu2. Dermatologický test a speciální dermatologická studie na vliv produktu na elasticitu pokožky a jiné celulitídové parametry:

Testovaný produkt: Wellmaxx Shape denní tělové mléko

Výsledky studie do které se zapojilo 20 žen ve věku 30-60 let a za stejných podmínek se aplikovalo Wellmaxx Shape denní tělové mléko na oblast postiženou celulitidou dvakrát denně:

1. Průměrné zlepšení elasticity pokožky o 24,64%

2. Průměrné redukování délky tukových polštářků o 11.70%.

3. Průměrné redukování šířky tukových polštářků o 17.26%.

4. Průměrné zlepšení povrchu tukových polštářků o 24.12%.

3. Studie in vivo, in vitro a ex vivo WELLMAXX SKINEFFECT:

  • Wellmaxx Skineffect day fluid: 1,2,3,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect night fluid: 5,6,7,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect eye lifting gel: 1,2,8,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect anti age even skin serum: 1,6,4 (viď dole)
  • Wellmaxx Skineffect intense lightening serum: 9,10,5 (viď dole)

wellmaxx skineffect1. Studie aktivní ingredience in vivo zrealizovaná na vzorku 20 testujících s průměrným věkem 34 let po dobu 2 měsíců. Aplikace dvou ošetření denně

  • zlepšení v jasu (světlosti) pleti o 9,2 %
  • zlepšení průhlednosti pleti o 67 %
  • snížení zarudnutí o 13,4 %. 

2. Studie aktivní ingredience in vivo zrealizovaná na vzorku 22 testujících s průměrným věkem 44 let po dobu 1 měsíce. Aplikace dvou ošetření denně prokázala eliminaci pro- aging látek o 23,6%, čímž byla dosažena výrazná redukce nadměrného podráždění pokožky.

3. Studie aktivní ingredience in vivo zrealizovaná na vzorku 22 testujících s průměrným věkem 44 let po dobu 1 měsíce, kteří trpěli podrážděním pleti (zjištěno na základě testu světlem). Studie rozpoznatelné prokázala zlepšení vzhledu pleti (zejména z pohledu vyrovnání nepravidelností pokožky) o 17,9%.

4. Studie aktivní ingredience in vivo na viskoelasticity pleti prokázala omlazení pleti v rozsahu od 3,4 do 4,4 roku, zlepšení pevnosti pleti od 24% do 28% a zlepšení hodnoty hustoty pleti od 32% do 34%.

5. Studie aktivní ingredience in vivo na ochranu pleti před stresem zlepšením vlastního obranného systému pokožky prokázala po ukončení ošetření po 28 dnech revitalizaci zační účinek u vlhkosti pokožky o 24,9%, u elasticity pokožky o 8,3% au vyhlazení pleti o 27% ve srovnání se stavem před ošetřením.

6. Studie aktivní ingredience in vitro na stimulaci a zlepšení funkcí unavených buněk. Výsledky provedených testů na uvolnění energie (ATP metabolismus) zaznamenaly zvýšení vitality o 12%.

7. Studie aktivní ingredience in vivo zrealizována během 4 týdnů na vzorku 20 testujících ve věku 45 let a více s ošetřením dvakrát denně přinesla zlepšení elasticity o 8,3%, zlepšení vyhlazení pokožky o 27%. Hodnoty byly ještě vyšší u dříve neošetřované pleti, kde bylo zaznamenáno zlepšení elasticity až o 93,3% a zlepšení vyhlazení pokožky až o 61,8%.

8. Studie aktivní ingredience in vitro na zvýšení antioxidačních schopností buněk u stárnoucích kožních buněk za použití SOD1. Ošetřené buňky (na rozdíl od neošetřených buněk) produkovali úrovně SOD1 výše až o 280%.

9. Studie aktivní ingredience in vivo na zesvětlení pleti zrealizovaná na vzorku 15 testujících ve věku od 45 do 76 let, kteří trpěli problémy s pigmentací v důsledku věku a slunečního záření a ověřena použitím makrofotografie. Aplikace ošetření na denní bázi po dobu 4 týdnů prokázala redukci pigmentace až o 21%.

10. Studie aktivní ingredience in vitro na rozklad melaninu v pokožce během 24 hodin prokázala snížení úrovně melaninu v pokožce až o 37%.