Beauty a Slimming žehlička na obličej a tělo

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Akce -33% + Dárek
8 bodů do věrnostního systému
Výrobce

Kód produktu
973/1

Cena
2 599 Kč s DPH

Původní cena
3 899 Kč s DPH

Ušetříte
33% (1 300 Kč s DPH)

Přístroj je vybaven účinnými technikami fyzikální terapie, které můžete použít na obličej i na tělo, zeštíhlení a formování postavy, vyhlazení vrásek, udržování vlhkosti pokožky a ke snížení projevů celulitidy. Více

BeautyBiowave žehlička Slimming Beauty

Žehlička na pleť pro krásnou pleť bez vrásek (Beauty) a na hubnutí, redukování celulitidy (Slimming)

Přístroj je vybaven účinnými technikami fyzikální terapie, které můžete použít na obličej i na tělo, zeštíhlení a formování postavy, vyhlazení vrásek, udržování vlhkosti pokožky a ke snížení projevů celulitidy.

Funkce:

1. Ultrazvuk

2. Galvanoterapie (kladné a záporné ionty)

3. Fototerapie (4 vlnové délky-barvy)

4. EMS (elektrická stimulace)

U této galvanické žehličky nejsou přednastavené programy. Program si naprogramujete přesně podle návodu. Není to nic složitého. Jednoduše si navolíte kombinaci funkcí pro čištění pleti a penetraci kyseliny hyaluronové. Funkce můžete používat i samostatně. Žehličku na pleť napojíte do elektrické sítě a můžete s radostí používat!

Důležité vědět:

 • Galvanické žehličky - stejnosměrný proud se používá k čištění pleti a na výživu pleti (na penetraci účinných látek hlouběji do pleti). Obecně galvanický proud má mnoho předností - používá na stimulaci kožních buněk, zjemnění pokožky, "vpichování" resp. penetrování účinných látek (kyseliny hyaluronové) hlouběji do vrstev pokožky, což umožní kyselině hyaluronové rozvinout svůj objem napříč tkáněmi čímž se zjemní vrásky a linky. Galvanický proud nezpůsobuje kontrakci svalů. někdo pociťuje mírné píchání, někdo vůbec nic. Dlouhodobé účinky: méně vrásek a zdravější pokožka
 • Hyaluron přípravek (gel, sérum, koncentrát) - Používá se pro výživu pokožky. Je třeba jej dokoupit. Naše značky např. Devee Hyaluron gel nebo Wellmaxx Hyaluron gel mají pumpičku a jedno stlačení pumpičky představuje 1 dávku. Doporučuje se použít 1 dávku maximálně 2 dávky na celý obličej. Je to dost individuální, kolik gelu dokáže vaše pokožka vstřebat. Když se použije optimální množství, gel se pěkně vstřebá. Pokud se použije hodně, nevstřebané množství na pokožce vyschne a udělají se žmolky. I pokožka má své limity. Někdo má pokožku zevnitř "žíznivou" a zpočátku bude pokožka potřebovat více kyseliny hyaluronové. A někdo méně.

1. Generuje 1 MHz vibrace (1000, 000 krát / s) ultrazvuk

Mechanický účinek, tepelný účinek, fyzikální a chemický účinek: Ultrazvuk může změnit kapacitu a pohyb každé buňky pomocí přesné masážní funkce, která se nazývá buněčná masáž. Dokáže stimulovat a upravit buněčnou membránu, zvýšit propustnost epidermis, její tepelné, fyzikální a chemické účinky dokáží zvýšit teplotu do hloubky pokožky o 0,5-1 ° C, podpořit pokožku, aby absorbovala výživné látky, zrychlit metabolismus a posílit regeneraci tkáně

Ultrazvuk dokáže také rozložit tuk uložený kolem pasu, spálit energii, zregenerovat lymfatické a kapilární cévy s funkcí úbytku hmotnosti a formování postavy.

Běžně používaná technika indukuje vibrační frekvenci.

Ultrazvuk se specifickou funkcí, která působí na tukové buňky, jako jsou mechanická masáž, chemické a tepelné působení. Kombinovaná funkce sníží projevy celulitidy.

2. Technologie indukce iontů (Galvanická)

Technologie indukce iontů je běžná metoda, která se používá v nemocnicích a v salonech krásy. Je schopna vytvořit slabé elektrické pole mezi povrchem pokožky a zárodečnou vrstvou, dočasně narušit ochrannou vrstvu pokožky, odstranit nečistoty z pórů na principu [Protiklady se přitahují] a provést podstatné prvky různých funkcí (jako například odstranění akné, hydratace, bělení a vyhlazení vrásek) do hloubky kůže na principu [homogenního repelentu]. Doplní účinné složky do pokožky, které mohou hromadit okolní buňky pokožky jako [iontový cluster], podporuje buňky, aby nepřetržitě absorbovaly výživné látky s absorpční koncentrací několikrát až několik desítek krát vyšší než při natírání nebo perorálním užívání.

Navíc kladná elektroda může generovat kyselé působení s uklidňujícím vlivem na nervy, s efektem prokrvení pokožky, posílením vláken tkáně pokožky, zúžením pórů a způsobí ústup zarudnutí pokožky. Dá se použít na alergickou pokožku a akné. Záporná elektroda je schopna vytvořit alkalické působení, stimulovat nervy, podpořit krevní oběh, změkčit vlákna tkání a zvýšit pevnost a dá se použít na suchou a stárnoucí pokožku s pomalým metabolismem a zmírnit projevy celulitidy.

3. Fototerapie

Technika fototerapie je nová technika, která je založena na úzkém pásmu LED, a lze ji použít k léčbě různých kožních onemocnění, jako například akné, stárnutí pokožky v důsledku vystavení pokožky účinkem světla (poškození světlem), nemelanomová rakovina kůže, rejuvenace (omlazení pokožky) , leukoderma, a hojení ran po chirurgických zákrocích.

12 ks červených LED zdrojů, které vyzařují červené světlo: proniká hluboko do tkáně, podporuje makrofágy v uvolňování řady buněčných faktorů při ozáření červeným světlem, stimuluje dělení a tvorbu růstového faktoru, má vliv na průběh zánětů, hojení a čelenu ran. Je klinicky prokázáno, že odstraňuje vrásky, zvyšuje pevnost pokožky, vyhlazuje pokožku a brání stárnutí.

Pronikání červeného světla pomáhá při léčbě akné a brání zánětu. Červené světlo je účinnější při léčbě zánětlivého poškození pokožky, střídavé vystavení pokožky červenému a modrému světlu bezpečně a účinně léčí zánětlivý proces při výskytu akné a poškození pokožky, které nemá charakter zánětu.

12 ks modrých LED zdrojů, které vyzařují modré světlo hraje roli při prevenci a léčbě akné, které nejsou důsledkem špatných stravovacích návyků a konzumace mastných potravin nakolik tuková žláza vylučuje příliš mnoho olejů, které se mohou navázat na buňky žláz, ucpat póry pokožky a tvořit bakterie, které mohou způsobit zánět a zarudnutí pokožky a mají za následek akné.

Léčba na principu modrého světla: Propionibacterium acnes (P. Acne) je anaerobní bakterie, P. Acne která při normálním metabolismu vytváří endogenní Porfyrin. Když jsou tyto bakterie vystaveny účinkům modrého světla, vytvářejí více porfyrinu a způsobují, že se v určité části vytvoří nestabilní singletový kyslík. Singletový kyslík je pro buňky toxický a může se vázat na sloučeniny v buněčné membráně a poškodit buněčnou membránu, a tak způsobit nevratné znefunkčnění a smrt bakterie Propionibacterium acnes.

12 ks zdrojů Bio zeleného světla (vlnová délka: 525 ± 3nm) má neutralizující, vyrovnávací a uklidňující účinek. Může uvolnit napětí, rozproudit lymfu a být užitečné při eliminaci otoků.

12 ks zdrojů žlutého světla (vlnová délka: 592 nm). Hloubka, do které proniká žluté světlo, je o něco kratší než u červeného světla, je vhodné pro citlivý typ pokožky. Je schopné uvolnit citlivou pokožku, stimulovat lymfa

tický a nervový systém, posílit svaly a zvýšit obranyschopnost pokožky.

4. Technologie nízkofrekvenční (transkutánní elektrické nervové stimulace) (E.M.S.)

Technika nízkofrekvenční terapie dokáže imitovat skutečný pocit masáže zad, poklepávání, masáže, manipulace, akupunktury a baňkování na vyčištění kanálů, posílení životní energie či a krevního oběhu. Má tedy účinky odstranění bolesti a také zvyšuje hodnoty A.T.P. ATP je jedna z chemických reakcí probíhajících v lidském těle a poskytuje tepelnou energii pro svaly a tělo.

Tento přístroj také patří k nové generaci bionické přístrojů. Mikroprúdová terapie je moderní technika, která dráždí svaly pomocí nízkofrekvenčního proudu, čímž vyvolává nucenou kontrakci svalů. Toto se nazývá "pasivní pohyb".

Pohyb svalů spotřebuje energii a spaluje tuky, cukr a uhlohydráty z okolní tkáně. Během normálním cvičení svaly spotřebují okolo 60-70 joulů energie za sekundu, ale toto se zvýší během vysokofrekvenčního pasivního pohybového cvičení svalů až na 3.000-4.000 joulů za sekundu. To má za následek spuštění spotřeby kyslíku a uvolnění oxidu uhličitého a vody, která cirkuluje v našem těle jako součást normálního respiračního procesu.

Tato metoda hubnutí je určena na redukci tuku na stehnech, kolem pasu a paží. A často se používá k vytvoření svalového tonu po úrazu a na cílený rozvoj svalstva u atletů.

Vlnové délky LED na regeneraci pokožky (pro volitelné):

 • Červené LED 12 ks: 625 ± 3 nm
 • Zelené LED 12 ks: 525 ± 3 nm
 • Modré LED12 ks: 465 ± 3 nm
 • Žluté LED 12 ks: 592 ± 3 nm

POUŽITÍ ŽEHLIČKY NA OBLIČEJ

1. Čištění pleti

Po zbavení pleti makeup-u navolíte funkci čištění a použijete čistící emulzi, kterou používáte. Žehličku na pleť nastavíte následovně.

2. Výživa pleti (Penetrace účinných látek)

Po důkladném hloubkovém čištění pleti žehličkou na pleť použijete hyaluronové gel např Devee Hyaluron gel, který nanesete na pleť a použijete režim penetrace aktivních látek, ve kterém zapracujete kyselinu hyaluronovou do hlubších vrstev pokožky.

3. FINÁLNÍ OŠETŘENÍ PLETI

Každý má svůj oblíbený krém na obličej. Někdo používá peptidové sérum, někdo oční krémy ale každý by měl na závěr použít pleťový krém!

Proč? Protože kyselina hyaluronová potřebuje přísun vlhkosti. A tou je právě hydratační krém, který na pokožce vytvoří ochrannou vrstvu.

Technická špecifikácia:

Rozměry a hmotnost přístroje: 220g, 240x80x60mm

Ultrazvuk: 3 Mhz

Vlnové délky:

červené 625nm 12ks

modré 465nm, 12ks

zelené, 525nm, 12ks

Balení produktu: kosmetický přístroj, napájecí kabel, EMS rukavice, EMS elektrody s lepku na tělo, ochranné brýle, návod k použití

Recenze1

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 Počet hvězdiček je 5 z 5

KladySom spokojná

Zápory

Pomohla Vám tato recenze? Ano(0) Ne(0)

Články

Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.


Postup jak používat žehličky na pleť

Postup jak používat žehličky na pleť

Mnohé zákaznice se nás často ptají jak by měli používat žehličky na pleť pro dosažení nejlepších účinků. Přestože všechny žehličky na pleť musí mít slovenský návod k použití, ne vždy najdou v návodu informace, které potřebují.

Diskuse

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Zákaznická podpora

 • Máte otázky ohledně konkrétního výrobku? Pošlete nám vaš dotaz na e-mailovou adresu info@hyaluron-kosmetika.cz.
 • Hledáte výrobek pod žehličku pro čištění pleti? Klikněte sem.
 • Hledáte výrobek pod žehličku pro výživu pleti? Klikněte sem.
 • Hledáte výrobek pod žehličku - vodivý gel? Klikněte sem.
 • Nevíte se rozhodnout mezi galvanickou a mikroprúdovou žehličkou? Zde je srovnání.
 • Přečtěte si kdo nesmí žehličky na pleť používat (kontraindikace).
 • Pro otázky adresované na reklamační oddělení, účetní oddělení, technické oddělení pište vaše otázky na e-mailovou adresu info@hyaluron-kosmetika.cz, vaši otázku přiřadíme odpovědné osobě, která vám do 24 hodin odpoví. Kdybyste nedostali odpověď do 48 hodin, kontaktujte nás telefonicky.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 4 pracovní dny. Expedujeme ze Slovenska. V případě, že chybí některá položka z objednávky, může se to prodloužit na 4 až 5 pracovních dnů. 98% zboží máme skladem. Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky. U některých výrobků, které jsou na cestě může být dodací lhůta 10 dní až měsíc, pokud jsou ve výrobě. Prosím berte to na vědomí.