Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožúra otázky a odpovede

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožurku, ve které najdete odpovědi na řadu otázek, které vás zajímají např. srovnání funkcí, výběr správné kosmetiky pod žehičku, jakou roli má kyselina hyaluronová, které přípravky jsou vhodné a které ne, otázky ohledně bezpečnosti a vodivosti pokožky, atd.

Jelikož nám posíláte různé otázky ohledně užívání žehliček na pleť, tak nové otázky, na které nejsou odpovědi v brožuře budeme přidávat v této části a časem brožurku doplníme o nové otázky a odpovědi :)

žilky na tvári

1. Může žehlička na vrásky způsobit praskání žilek na tváři?

Naše tělo je sestaveno z buněk a všechny buňky jsou vyživovány krví. V těle máme hrubé cévy a ty nejtenčí jsou vlásečnice (kapiláry), které se vyskytují i ​​na obličeji. V zužujících se místech se z buněk erytrocytů vytlačuje kyslík. Popraskané vlásečnice jinak nazývané "pavoučí cévy" se vyskytují tehdy, když jsou zvětšené nebo podrážděné a nacházejí se přímo pod povrchem pokožky. Jelikož kapiláry mají průměr jen pár mikrometrů, a mají velmi tenké stěny, jsou značně citlivé na dráždění, tlak a snadno popraskají. Jsou citlivé na dráždění mechanického původu jako silnou masáž nebo vibrace.

Pokud máte popraskané cívky, je důležité zpevnit cévy úpravou stravy, do stravy přidat rutosid, vitamin C, Si a další látky, aby byly cévy pevné a pružné. Problém řešte zevnitř - úpravou stravy, hydratací a životním stylem, jakož i zvenku - kosmetická řada Wellmaxx Skineffect je vhodná právě na tyto specifické problémy s pletí. Žehličky na pleť můžete nadále používat, ale do zlepšení stavu cév doporučujeme aplikovat pouze fotonovou funkci a Galvanoterapie. Nepoužívejte ultrazvuk a masáž, dokud se cévy nezpevníte.

2. Může žehlička na vrásky pomoci i na pigmentové skvrny?

Na pigmentové skvrny se zvykne používat zelené světlo a žluté světlo, a galvanický proud a to kladné a záporné ionty, které narušují melaninové shluky v pokožce. Obvykle jsou skvrny nabité záporně a tak lépe by měly působit kladné ionty z hlavice, ale můžete střídat oba režimy kladné a záporné ionty a tak narušovat pigment v obou směrech.

Dobré výsledky se dosáhnou IPL světlem, déle to trvá polarizovaným světlem např. používáním biolampy Stimlight ai při pravidelném používání žehliček na pleť - kombinací galvanické a fotonové funkce - dosáhnete zlepšení pravidelnými aplikacemi.

Je vhodné používat i kosmetiku určenou na pigmentové skvrny. Wellmaxx Phase2 obsahuje ověřenou látku Albatin (vyvinutý v laboratoři v Monaku), které ve studiích prokázaly významné redukování melaninu v pokožce. Wellmaxx Phase2 obsahuje stabilizovaný vitamin C + další účinné látky.

Účinnou látkou na redukování pigmentových skvrn jsou i AHA kyseliny (ovocné kyseliny) ve formě peelingu.

3. Jaký je rozdíl mezi galvanickou a mikroprúdovou žehličkou?

Galvanická žehlička spolu s ultrazvukem se používá k zapracování kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev a ultrazvuk pomáhá aktivovat syntézu kolagenu. Galvanický proud se používá k vyplnění vrásek a je nezbytné používat kvalitní hyaluron gel s galvanickou funkcí žehličky. Prvním krokem je čištění pleti kladným proudem, což otevře póry a připraví pleť na zapracování kyseliny hyaluronové záporným proudem.

galvanické a mikroprúdové žehličky

  • Sonoforéza je zapracování účinné látky ultrazvukem. Ultrazvuk proniká i do hlubších vrstev, kde se pokožka zahřeje a stimuluje se tvorba kolagenu (ultrazvukové vlny)
  • Ionoforéza je zapracování účinné látky ionty (galvanický proud)
  • Účinná látka může být kyselina hyaluronová, nebo kyselina hyaluronová obohacena o kaviár, vápník, mořský kolagen, atd.
  • Pro zlepšení vodivosti pokožky - je vhodné použít ultrazvukový gel po zapracování účinné látky.

Mikroprúdové žehličky spolu s RF se používají na ochablou pokožku, kterou je třeba zregenerovat a zpevnit. Mikroproudy je "obličejový trénink", který zpevní svaly na obličeji, čímž se zredukují vrásky v oblasti obličeje. Je to jako byste chodili do fitness centra cvičit obličejovou jógu (jednoduše řečeno :)). Mikroproudy i RF pomáhají zvýšit syntézu kolagenu.

  • Mikroproudy vyvolává kontrakci a relaxaci svalů (mikroprud / EMS / nanoproud)
  • RF vyvolá vlny, které proniknou do hlubších vrstev, kde se pokožka zahřeje a stimuluje se tvorba kolagenu. (Radiofrekvenční vlny)
  • Účinná látky může být kyselina hyaluronová, nebo kyselina hyaluronová obohacena o kaviár, vápník, mořský kolagen, atd.
  • Pro zlepšení vodivosti pokožky - je vhodné použít ultrazvukový gel po vstřebání hyaluronové přípravku (účinné látky).

Doporučené produkty6