TOP 5 produktů s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová je látka, která nejenže dokáže oddálit tvorbu vrásek, ale dokáže i vyhladit ty, které již vznikly a také regeneruje pokožku. Úkolem kyseliny hyaluronové je podporovat tvorbu kolagenu - vláken, které zpevňují kůži. Degradace kolagenu je způsobena věkem ale výrazně urychlena vlivem volných radikálů a UV zářením. Výsledkem je "nepřirozené" předčasné stárnutí a visící pokožka, což vede k tvorbě vrásek. Ochranou pleti před negativním působením volných radikálů se zvýší i tvorba vlastní kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová v kosmetice

Kyselinu hyaluronovou zná určitě každá žena. Kyselina hyaluronová je látka, která nejenže dokáže oddálit tvorbu vrásek, ale dokáže i vyhladit ty, které již vznikly a také regeneruje pokožku.

Kyselina hyaluronová je oblíbená látka v kosmetickém průmyslu. S obsahem kyseliny hyaluronové se prodávají čisticí emulze, krémy, gely, séra, tělová mléka a ampule. Není pravda, že všechny výrobky s kyselinou hyaluronovou jsou stejně účinné. Účinnost přípravků ovlivňuje množství faktorů. Používaná kyselina hyaluronová může být z různého rostlinného zdroje, s různou velikostí molekuly a nakonec samotná formule přípravku ovlivňuje její vstřebatelnost do pokožky. V mnoha krémech, hlavně těch levnějších pod 10,00 EUR se nachází kyselina hyaluronová pouze ve stopových množstvích a ne na předních místech. Některé krémy byť s kyselinou hyaluronovou obsahují levnější složky, které mohou být buď méně účinné nebo mohou pokožku podráždit. Před koupí každého přípravku si nastudujte na obalu složení INCI. Nejvíce zastoupeny látky jsou na prvních místech a ty nejméně najdete na konci složení.

Kyselina hyaluronová není levná záležitost

Snad v každé reklamě najdete krém s kyselinou hyaluronovou. Ale i krém, který obsahuje jen kapku této účinné látky se také má právo nazývat krém s kyselinou hyaluronovou. Čím je kyseliny hyaluronové více, tím jsou náklady na jeho výrobu výše. Proto neočekávejte zázraky od všech, kteří slibují okamžitý účinek na vrásky. Výrazně viditelný účinek s použitím kvalitní kosmetiky se dosahuje od 1 do 3 měsíců.

Pozor, krém není gel a gel není sérum

Je obrovský rozdíl v účincích těchto tří přípravků. Obecně platí, že sérum má nejmenší molekuly, vstřebává se nejrychleji a nejhlouběji a má nejvíce účinných látek.

Gel s kyselinou hyaluronovou obsahuje zase větší množství vody a potom následuje kyselina hyaluronová, která váže vodu. Proto po použití gelu okamžitě nastává napnutí pleti. Vstřebává se tak hluboko jako pleťové sérum, a napnutí je očividné, což vede při pravidelném používání k vyhlazení a zjemnění vrásek. Po gely se doporučuje nanést hydratační krém.

Krémy s kyselinou hyaluronovou obsahují většinou směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a přírodních olejů, které dodávají pokožce hydrataci během celého dne. Vytvářejí na pokožce film, který ji chrání a který ji celý den hydratuje.

Vysoce kvalitní rostlinné ingredience a vysoce kvalitní kyselina hyaluronová

Ve Wellmaxx a deve kosmetice garantujeme použití jen ingrediencí, které neobsahují škodlivé látky, ani látky živočišného původu. Rostlinné ingredience a high-tech inovativní látky jako kyselina hyaluronová, peptidy, retinol nebo kaviár jsou vysoce kvalitní ve všech Wellmaxx a deve produktech.

TOP 5 nejlepších produktů s kyselinou hyaluronovou:

 1. Devee Hyaluron sérum 30ml
 2. Wellmaxx Hyaluron sérum Collagen booster 50ml
 3. Devee Kaviár sérum 30ml
 4. Wellmaxx ampulky Hyaluron s vápnikom 7x2ml
 5. Wellmaxx ampulky Hyaluron s morským hodvábom 7x2ml

NOVINKA: Kyselina hyaluronová zesíťovaná forma - nano technologie v kosmetice! V roce 2018 společnost WELLMAXX vyvinula řadu Wellmaxx Phase2, která obsahuje nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové s nízkou molekulovou hmotností, s vysokou molekulovou hmotností a s kyselinou hyaluronovou v zesíťovaný formě, která je špička na trhu v kosmetickém průmyslu.

TOP 3 nejlepší produkty s kyselinou hyaluronovou a s peptidy:

 1. Wellmaxx Cellular Lift sérum 50ml
 2. Wellmaxx Hyaluron Collagen Booster sérum 50ml
 3. Wellmaxx Hyaluron očný gél 20ml

TOP 3 nejlepších produktů s kyselinou hyaluronovou pod galvanickou žehličku:

 1. Devee Hyaluron gél superkoncentrát 30ml - 3x kyselina hyaluronová
 2. Devee Hyaluron sérum platinová edícia 30ml- 4x kyselina hyaluronová
 3. Wellmaxx Skineffect ampulky 7x2ml- 4x kyselina hyaluronová

ZÁVĚR:

Základem účinnnosti kosmetiky je složení (formule). Po kosmetice, jejíž složení není dostatečně čitelné, nebo dokonce chybí, ani nesahejte. Každá dobrá kosmetika by měla mít na obalu napsáno složení, použití a účinky. Ty lepší značky vám přibalí i katalog, ve kterém je více informací o produktech a jejich aktivních látkách.

Kyselina hyaluronová je vynikající hydratační látka ve formě ampulí, gelu nebo séra. Krémy obohacené o kyselinu hyaluronovou mohou být obohaceny o další účinné látky, které mají pro pleť jiný význam. Kaviár, řasy a mořské komplexy mají hydratační účinek a jsou zdrojem nenanýtených mastných kyselin. Peptidové komplexy stimulují tvorbu kolagenu a redukují i ​​mimické vrásky. Arganový olej je zdrojem nenasycených mastných kyselin. Když jsou hodnotné účinné látky zapracovány do hodnotné kosmetiky s kyselinou hyaluronovou získává pleť něco navíc.

Pokud máte zájem o anti-aging kosmetiku sáhněte po kosmetice s obsahem kyseliny hyaluronové. Pro starší dámy s hlubšími vráskami doporučujeme kombinaci kyseliny hyaluronové a peptidů.