Postup: čištění pleti jednoduché a zábavné!

Pleť potřebuje být čistá, prodyšná a potřebuje dýchat. V noci se potřebuje detoxikovat. Přes čisté póry vylučuje toxiny, které se v těle kumulují. Pokud jsou póry neprůchozí, pokožka ukládá toxiny v kožních buňkách a dochází k poškozování kolagenových proteinů a elastinových vláken. Hydratace je omezená a pokožka stárne mnohem rychleji.

Co se stane s vaší pletí, pokud pravidelně nepoužíváte čisticí přípravek na pleť? Nabízíme Vám postupy a možnosti pro povrchové a hloubkové čištění pleti!

Denní čištění pleti, ráno i večer, vhodnými čistícími výrobky znamená pro pleť "osvobození a nadechnutí" - odstraněním mazu z pórů, odumřelé kůže, znečištění z ovzušia, mastnoty, ve vodě rozpustné nečistoty a make-up-u. Taková důkladná očista zanechá pleť čistou, hladkou, s dobrou přirozenou cirkulací - pleť dýchá a je připravena k ošetření kosmetickými přípravky, které mohou volně pronikat pokožu s maximálním účinkem.

Čistící přípravek - emulze, peeling (mechanický, enzymové, AHAs kyseliny, kombinovaný), tonikum (s alkoholem nebo bez), micelární voda, čisticí gel, mléko

Každý, kdo používá krycí make-up se neobejde bez čisticího preparátu. Čisticí přípravek je samozřejmost na odstranění make-up-u nebo zbytků kosmetiky. V opačném případě zbytky make-up-u zůstávají na pleti a Kč Pokud není pleť důkladně vyčištěná odstraněním zbytků make-up-u a kosmetiky hrozí, že pleť začne extrémně rychle stárnout. Již během 3 týdnech "neodstraňovania" make-up může pleť zestárnout o několik let.

Pleť potřebuje být čistá, prodyšná a potřebuje dýchat. V noci se potřebuje detoxikovat. Přes čisté póry vylučuje toxiny, které se v těle kumulují. Pokud jsou póry neprůchozí, pokožka ukládá toxiny v kožních buňkách a dochází k poškozování kolagenových proteinů a elastinových vláken. Hydratace je omezená a pokožka stárne mnohem rychleji.

Odstranění make-upu - povrchové čištění tonikem nebo micelární vodou a hloubkové čištění - peelingem nebo emulzí

Make-up sice pleť ochraňuje před vnějšími vlivy, ale je nutné ho důkladně odstranit a zprůchodnit póry. Pleť je třeba vyčistit čisticím přípravkem ráno i večer. Pleť se Vám odvděčí zdravým vzhledem. Stárnutí pleti se nedá zastavit, ale důkladným čištěním pleti lze oddálit.

Ráno se doporučuje hloubkové čištění čistící emulzi. Následně se nanáší make-up. Na večer před spaním je vhodné tonikum nebo micelární voda, která zbaví pleť jakýchkoliv nečistot. Pravidelné čištění má svůj smysl a viditelné změny se dostaví v krátkém čase.

Čistící prostředek není jen pro ty, kteří používají make-up. Čistící prostředek je vhodný pro všechny dámy a pány. Čistící prostředek neodstraňuje jen make-up, ale i různé neviditelné nečistoty pleti, například které se na pleti zachycují z ovdušia. Škodlivé látky z ovzduší ucpávají póry a jejich odstraněním začne pokožka dýchat.

Velké rozdělení čistících preparátů:

Micelární voda 3v1Micelární voda

Doporučujeme: Wellmaxx Cellular lift

V tomto případě je řešením inovativní technologie, nakolik spojuje aktivní složky, které se přirozeně nacházejí v pokožce. Tato univerzální micelární pleťová voda je rychlá a současně velmi důkladná; působí i bez vody. V jediném kroku, se všechny nečistoty - ty, které jsou rozpustné ve vodě i ty, které jsou rozpustné v tucích, které se nacházejí na povrchu pokožky, navážou a jemně odstraní.
Pleťová voda 3 v 1, velmi rychle zbaví pokožku nečistot a make-upu, přičemž pokožce dodá optimální aktivní hydrataci. Zvýšená hydratace je výsledek působení vzácné kyseliny hyaluronové.
Každodenní důkaz: Po důkladném očištění vaší tváře - pokud je to nutné, tak i několikanásobném - bude čistící tampónek čistý jako čerstvě napaden sníh! Není třeba zopakovat čištění s použitím vody.

Účinné látky: kyselina hyaluronová, Sphingosomes moist, D-panthenol

wellmaxx hyaluron čistiace tonicumČisticí tonikum

Doporučujeme: Wellmaxx Hyaluron

Čisticí tonikum s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové pleť důkladně čistí a zároveň zanechává pleť hydratovanou a hebkou. Neobsahuje parfém a je vhodný i pro citlivou pleť. Aloe vera a d-pantenol mají na pleť zklidňující a regenerační účinky.

Účinné látky: kyselina hyaluronová, aloe vera, D-panthenol

Čistící krém (emulze)

Doporučujeme: Wellmaxx Hyaluron Face wash

Čistící krém nebo čisticí emulze čistí pleť do hloubky a zanechávají ji jemnou, čistou a zbavenou nečistot. Zároveň kyselina hyaluronová ji hydratuje a oživuje. Vytváří jemnou pěnu, kterou je třeba opláchnout vodou.

Účinné látky: kyselina hyaluronová, tenzidy, rostlinný glycerin, biolipidy

devee clear skin čistenie pletiČisticí gel

Doporučujeme: Devee Clear skin

Čisticí gel s trochou vody vytváří jemnou pěnu, která zbaví pleť mastnoty. Tato pěna díky jemným pórům je k pokožce maximálně šetrná. Jemně vyčistí a osvěží pleť a poskytuje pokožce maximální ochranu - pleť nevysychá, zůstává svěží a hydratovaná a posiluje se přirozený ochranný film na pokožce. Zato vděčí jedinečné kombinaci nenasycených mastných kyselin, pupalkového oleje a extra jemných povrchově aktivních čistících látek na rostlinné bázi. Čistící gel je vhodný i na mastnou pleť. Obsahuje Pentavitin TM, který je magnetem na vlhkost a proto čisticí gel zadržuje vodu v kůži s dlouhotrvajícím účinkem.

Čisticí tonikum bez alkoholu

Doporučujeme: Devee Clear skin

Zklidňující čistící tonikum přináší převrat v čištění pleti - konečně tonikum, které je zcela bez alkoholu. V praktickém balení ve formě spreje jej činí ideálním pomocníkem na celý den. Používejte ho denně po čištění pleti nebo na podrážděnou a citlivou pleť v průběhu dne. Svým uklidňujícím složením je hvězdou mezi čistícími tonik a může se používat na čištění kdykoliv i jako osvěžení pleti. Extrakt z aloe vera pleť hydratuje, betain hydrataci udržuje a d-panthenol pleť zklidňuje a vápník pleť posiluje.

Testovali jsme s kolegynkou ...

Cílem testu bylo zjistit, co se s pletí stane, když se čistí pouze vodou.

Udělali jsme test a během 3 týdnů naše kolegyně nepoužívala make-up, nepoužívala čisticí přípravky, jen hydratační hyaluronové fluid (Wellmaxx Hyaluron Fluid), který si ráno i večer po sprchování nanášela na pleť. Pleť si myla jen čistou vodou ráno i večer. Pleť před zahájením testu byla smíšená, na některých místech mastnější a na některých suší. Kolegyně má 35 let a vrásky nemá (pouze pokud tak mimické).

čistenie pletiA výsledky vám povypráví ona sama ....

Nevyhádzala jsem se:

Během těchto 3 týdnů jsem měla jen drobnou vyrážku pod nosem, která zmizela za 2 dny bez ošetřování.

Moje pokožka se vysušila:

Nepoužívala jsem nic k odstranění nečistot, jedině teplou vodu během sprchování a po každém umytí pleti čistou vodou jsem si nanesla hyaluronové fluid, který používám na hydratování. Zpozorovala jsem, že se jeho absorpce zhoršila a pleť mám sušší.

Změnila se mi struktura a konzistence pleti:

Když jsem nepoužila na čištění pleti nic kromě vody, na povrchu kůže se mi vytvořila vrstva odumřelé kůže. Tato vrchní vrsta byla suchá a pod vlivem počasí se mi pleť šúchala a byla zhrubělá. Kromě toho, což mě velmi překvapilo, moje pleť byla na dotek drsná a ne hladká jako zvykla být předtím. Chyběl jí i jas, jakoby neměla dostatek výživných látek.

Moje pleť přestala absorbovat hydratační krém:

Fluid, který jsem pravidelně používala i předtím se nedokázal vstřebat do pokožky. A když se i vstřebal, na pokožce mi zůstávaly šupinky v kombinaci s krémem. Nebylo to nic příjemného. Kromě toho můj manžel konstatoval, že se mi začaly tvořit nové vrásky, které jsem předtím neměla a tak po 3 týdnech nepoužívání čistícího přípravku jsem se vrátila k jeho používání.

Navrácení původní textury:

Vrátila jsem se k původnímu rituálu, který mám zažitý - pravidelně čištěny pleti + hyaluron fluid - a mohu konstatovat, že moje pleť po měsíci není taková jako byla před testováním. Proto jsem si přidala hyaluronové sérum, abych dosáhla znovu požadovaný účinek. Změna se dostavila. Ale jednoznačně jsem pochopila, že bez čištění pleti to nejde ani s tím nejlepším krémem.

Můj den je tedy následující a změny podle manžela už viditelné:

  • Používám Wellmaxx Hyaluron Facewash čistící emulzi, následně Wellmaxx Hyaluron sérum pro obnovu kolagenu a v posledním kroku Wellmaxx hyaluron anti-age Fluid, večer používám micelární vodu Wellmaxx Cellular lift.
    Pokud nepoužiji make-up: Ráno si pleť vyčistím čistící hyaluronovou emulzí Facewash, následně nanesu hyaluronové sérum Collagen Booster a potom hyaluronovou denní a noční fluid. Totéž zopakuji před spaním.
    Pokud použiji make-up: Ráno i večer si pleť vyčistím čistící emulzí Facewash, pak micelární vodou, následně nanesu hyaluronové sérum Collagen Booster a potom hyaluronovou denní a noční fluid.
    Micelární vodu nebo tonikum doporučuji v ten den, kdy použijete make-up.

Doporučení stránky:

Na odstraňování nečistot a make-up-u povrchově pro všechny věkové kategorie:

Na hloubkové čištění, odstraňování odumřelých buněk, na otevření pórů pro zlepšení absorpce pleťových krémů, gelů a sér: