Aktivní peptidy v kosmetice proti vráskám

Aktivní peptidy

Špičková technologie v kosmetice

Wellmaxx®, to jsou kosmetické přípravky s vysoce účinnými aktivními složkami, které splňují nejvyšší standardy. Inovativní aktivní složky, které jsou výsledkem nejnovějšího výzkumu, dodávají tomuto řady výrobků nezaměnitelný charakter.

Cílem filozofie společnosti Wellmaxx® je účinný boj se stárnutím pleti a zachování vlastního mladistvého vzhledu pokožky.

Určitě je i vaším přáním: zastavit čas, vypadat dobře, cítit se dobře, užívat si každodenní péči o pleť ...

Peptidy - poslové pokožky

Peptidy tvoří základ inteligentní strategie boje proti stárnutí: tvoří jejich stavební kameny bílkovin a stimulují buněčný metabolismus. Pomáhají stimulovat celou škálu procesů, které probíhají v pokožce, jako například syntézu kolagenu. Peptidy mohou spustit pozitivní řetězovou reakci jednotlivých účinků. Mezi takové účinky patří podpora činnosti buněk, a tím uspokojení zvláštních potřeb náročné pleti.

Pomocí peptidů je možné stimulovat klíčové funkce pokožky:

> Posílení přirozené obranyschopnosti pokožky,

> Zvýšení pružnosti pokožky,

> Zlepšení pevnosti pokožky,

> Celkový zářivý vzhled pokožky.

Vaše pokožka se mění

Pokožka každého člověka začíná stárnout ve věku přibližně 25 let. Úroveň vitálního kolagenu se začne snižovat, pleť vypadá ochabnutejšia a může se zvýšit výskyt pigmentových skvrn a vrásek. K těmto účinkům se později připojují hormonální změny.
Pokožka se stává tenčí a méně pružnou a vrásky se stávají viditelnějšími. Současně se objevuje problém se suchou pletí. Na vyživování pokožky slouží méně peptidů. Kromě těchto změn má na vaši pokožku nepříznivý vliv i špatné životní prostředí, stres a stravovací návyky.

Řešení existuje a jmenuje se: buněčný lifting

Aktivní peptidy mohou sehrát při zlepšení této situace rozhodující roli. Stimulují tvorbu nových kolagenových vláken a chrání extracelulární hmotu pokožky před ztrátou důležitých enzymů. Peptidy však dokáží redukovat i mimické vrásky v oblasti úst a pomáhají předcházet jejich vzniku.

Buněčný lifting Wellmaxx® využívá výsledky takového výzkumu a je založen na exkluzivní inovaci. Složení aktivních peptidů pomáhá dosáhnout napnutou pokožku, regenerační, revitalizační, zpevňující a omlazující účinek, přičemž udržuje optimální rovnováhu vlhkosti pleti. Buněčný lifting se postará o to, aby funkce pokožky zůstaly nezměněny, aby se textura pokožky zjemnila a aby pokožka vypadala pevnější.

Aktivní peptidy, složení sestávající z komplexů peptidů s aktivními účinky

= Ultramoderní, aplikace nejnovější technologie s viditelnými vyhlazujícími + vypínacími účinky + se schopností intenzivní regenerace pleti

> Posiluje buněčnou soudržnost,

> Spouští vlastní regenerační procesy v pokožce,

> Dodává vlhkost s hloubkovým účinkem,

> Aktivuje čerstvou syntézu extracelulární hmoty,

> Stimuluje metabolismus kolagenu a elastické vlákna pokožky.

Budete se líbit samy sobě ...

Buněčný lifting vám pomůže získat zářivou pokožku, která vás potěší. Vynikající koncepce výrobku je správně cílená a systematická - je zaměřena na zdokonalení přirozené funkce vaší pokožky.

Postupně přesvědčíte nejen lidi ve svém okolí, ale především samy sebe: spolehněte se na nejlepší výsledky a užívejte si moderní a lehké textury. Buněčný lifting opraví pouze ty části, kde je co opravovat. Stárnutí pokožky začíná na úrovni buněk - a právě tam přichází na řadu buněčný lifting, který umožní dosáhnout velmi dobré výsledky, které samy uvidíte a pocítíte.

Šest produktů založených na aktivních peptidech

Wellmaxx® má jasně stanovenou koncepci výrobků.

Zaměřuje se na sérum z aktivních složek, které dokonale doplňuje krémy určené k péči o pokožku. Ideálním způsobem posiluje jejich účinky. Výhodou je hedvábná textura tohoto bohatého, intenzivního přípravku, který s lehkostí a příjemně zjemní vaši pokožku před tím, než uvolní její mimořádné schopnosti.

Rituál péče o pokožku se samozřejmě začíná výrobkem na čištění pokožky a speciálním výrobkem. Denní a noční péče o pleť představuje dokonalý základ pro vaši pokožku - 24 hodin každý den. Citlivá oblast kolem očí si zasluhuje samostatný specializovaný produkt. Pleťová maska ​​v sobě spojuje intenzivní působení a okamžité liftingové účinky. Jemná vůně výrobků určených k péči o pleť má něžný, ženský charakter, a završuje tento zážitek.

Druhy peptidů v sérii Wellmaxx Cellular Lift

Peptidy Regu-Age a účinky na pleť: Regu Age jsou významné pro oční okolí!

Peptidy Regu-Age pomáhají odstraňovat otoky kolem očí a tmavé kruhy pod očima, zlepšují mikrocirkulaci, ochraňují integridu kolagenových a elastenová vazeb, stimulují proliferaci fibroblastů, ochraňují citlivou pleť okolo očí proti volným radikálům a UV záření, posilují tkáň kolem očí a pomáhají redukovat zánětlivé procesy .

Peptidy Syn-Coll a účinky na pleť: Není peptid jako peptid!

Tento peptid stimuluje syntézu kolagenu, aktivně pomáhá odstraňovat různý typy vrásek, opravuje poškozené tkáně, vyhlazuje vrásky a hydratuje pleť.

Peptidy Vinci 02 a účinky na pleť: peptidy pro obnovu pleti!

Peptid 02 je bílkovina, která zvyšuje přirozenou regenerační schopnost buněk a stimuluje syntézu extracelulární hmoty.

Peptidy Vinci 02 představují pokrokový anti-aging produkt.

Matrixyl 3000 a účinky na pleť: Peptid, který dokáže zvýšit produkci kolagenu o 258 procent!

Matrixyl 3000 je patentově chráněno řešení. Klinická studie výrobce tohoto peptidu deklaruje, že po 2 měsících používání tohoto peptidu v krému došlo u žen k úbytku hlubokých vrásek o 45 procent a tonicita pleti vzrostla o 20 procent. Klinická studie u mužů zaznamenala redukci vrásek o 30 procent. Peptidy pomáhají redukovat rozpadávání vláken v pokožce a podporují rekonstrukci nových struktur.

Dávejte si pozor, když kupujete produkt s Matrixyl 3000. Mnozí si ho pletou s peptidem Matrixyl, který má úplně jiné složení, i když deklaruje redukci hloubky vrásek. Matrixyl 3000 je složen ze dvou nejúčinnějších peptidů, které synergicky dosahují maximálně účinky na pleť, například zvyšují produkci kolagenu o neuvěřitelných 258 procent a produkci hyaluronu o 179 procent.

Účinky:

  • zvýšení tvorby kolagenu a hyaluronu
  • účinný na hluboké a mimické vrásky
  • zlepšuje elasticitu a barvu pleti