Wellmaxx Cellular Lift - buněčný lifting pro omlazení pokožky díky aktivním peptidům i na hluboké vrásky NOVINKA 2022

Wellmaxx Cellular lift produktová řada má vylepšené složení a nový design. Potěší Vás i novinky – lehká čistící pěna a liftingová pleťová maska.

Peptidová kosmetická řada obsahuje výrobky, jejichž základ tvoří aktivní peptidy od renomovaných výrobců účinných látek jako například Vinci 02®, Matrixyl 3000® a SynColl®.

Výrobky jsou obohaceny o hydratační komplexy od renomovaných výrobců jako například Dermofeel®, Fucogel®, Regu-Age® a jiné hydratační látky jako rostlinný glycerin, kyselina hyaluronová, vzácné oleje (avokádový olej, jojobový olej, makadámiový olej, mandolový olej, bambucké máslo a vitamíny (B3 a E).

Účinky na:

  • jemné vrásky až hluboké vrásky
  • unavená, vrásčitá a nevýrazná pokožka
  • suchá a drsná pokožka na dotek

Efekty:

  • age defence: obrana proti věku
  • redukování jemných a výrazných vrásek pro získání zdravé, hydratované a omlazené pokožky

LEXIKON

AKTIVNÍ PEPTIDY

Peptid Vinci 02

Biomimetický peptid je strukturně modelován na molekule fibronektinu, která má intenzivní reparační účinek na tkz. "tmel" pokožky. Zlepšuje schopnost opravy hluboko do vrstev pokožky. Peptid Vinci 02 má přemosťovací funkci mezi kolagenovými vlákny a extracelulární matricí (EMC). Zlepšuje regenerační a hojivé procesy pokožky, podporuje komunikaci mezi buňkami a tím i soudržnost buněk a tvorbu bílkovin, které jsou součástí extracelulárního matrixu. Tkáň získává výraznou elasticitu stimulací syntézy extracelulární matrice.

Zahrnuto v:
Age Defense denní fluid SPF 15, Age Defense noční krém, Age Defense krém na oční kontury,
age defense line release sérum, age defense masážní krém (pro salony)

Peptid Matrixyl 3000

Jedinečnou vlastností této aktivní složky je silná kombinace různých peptidů, jejichž cílem je ovlivnit komunikaci mezi buňkami a buněčnou matricí. Tímto způsobem lze stimulovat syntézu nové extracelulární matrice. Peptidy mají životně důležitou funkci přenašečů látek, které hrají klíčovou roli v procesech obnovy pokožky. Messengerové peptidy mohou regulovat buněčné aktivity a zajistit, aby se extracelulární matrice vytvořila nově. Buněčný metabolismus je jedním z procesů, které s věkem klesají. Svou cílenou podporou a stimulací dosahují cíle viditelného protivráskového efektu.

Zahrnuto v:
Age Defense denní fluid SPF 15, Age Defense noční krém, Age Defense krém na oční kontury, Age Defense liftingová maska, Age Defense masážní krém (pro salony)

Peptid Syn-Coll

Aktivní složka proti vráskám replikuje část polypeptidu, který se vyskytuje v přírodě. Původní protein je molekula s dlouhým řetězcem, kterou pokožka nedokáže absorbovat. V laboratoři se účinek přenesl na menší, účinnou molekulu tripeptidu, aby byla podle přírodního modelu použitelná pro péči o pleť. Důraz je kladen na svalově-relaxační účinek u lidí. Syn-Coll peptidy dokážou výrazně zvýšit tvorbu nového kolagenu a kompenzovat nedostatek kolagenu tak, že se sníží hloubka vrásek. Dokáží podstatně zlepšit povrchový reliéf pokožky.

Zahrnuto v:
age defense line release sérum

JINÉ ÚČINNÉ LÁTKY

Avokádový olej

Rostlinný olej lisovaný za studena z dužiny avokáda s velmi vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin, vitamínů A, B, D, E, lecitinu a fytosterolů. Klinické studie ukázaly, že pokožka absorbuje tento přírodní olej rychleji než mnohé jiné oleje. Díky vysokému podílu avokádolu je tento olej mimořádně dobře snášen. Lehce se roztírá na pokožku, dobře se vstřebává, váže vlhkost a vyhlazuje pokožku.

Zahrnuto v:
Age Defense masážní krém (pro salony)

Dermofeel

Extrahuje se ze sójového oleje a rozpustí se ve slunečnicovém oleji. Obsahuje přírodní složení smíšených tokoferolů vyrobených z non-GMO zdrojů a poskytuje přiměřenou ochranu proti oxidovatelným složkám. Obsah tokoferolu je nejméně 70 %.

Zahrnuto v:
Age Defense liftingová maska

Fucogel

Extrakt ze sóji a kukuřice vytváří na povrchu pokožky ochranný a hydratační film. Tento film pomáhá vyhladit suché linie a jemné linie pokožky.

Zahrnuto v:
age defense line release sérum

Glycerin, bylinný

Ve volné formě je to voda čirá, viskózní tekutina sladké chuti, která se mísí s vodou v jakémkoli poměru. Ve vázané formě je glycerol součástí přírodních olejů, tuků a lecitinu. V kosmetice se glycerol používá jako zvlhčovadlo. Pomáhá pokožce udržet si potřebnou vlhkost.

Zahrnuto v:
age defense čistá čistící pěna, age defense denní fluid SPF 15, age defense noční krém,
Age Defense krém na oční kontury, Age Defense Line Release sérum, Age Defense masážní krém (pro salony)

kyselina hyaluronova

Kyselina hyaluronová

Jedná se o vysokodávkovou kyselinu bio-hyaluronovou, která se vyrábí unikátním procesem. Kyselina hyaluronová se nachází v lidské a zvířecí pojivové tkáni a tělesných tekutinách a dnes se vyrábí biotechnologicky. V kombinaci s vodou zanechává kyselina hyaluronová na pokožce viskoelastický, nelepivý a neviditelný film. Reguluje rovnováhu vlhkosti pokožky. Díky tomuto silnému zadržování vlhkosti se pokožka jeví mnohem hladší a napnutější.

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová okamžitě vede k trvalé hydrataci (přímý účinek)
Vysokomolekulární kyselina hyaluronová zabraňuje ztrátě vlhkosti povrchovým efektem

Zahrnuto v:
Age Defense Line Release sérum

Jojobový olej

Olej extrahovaný z ořechů semen pouštní rostliny jojoba (hlavní pěstitelské oblasti: Kalifornie, Arizona, Mexiko) lze chemicky popsat jako vosk (tekutý při pokojové teplotě). Má podobné vlastnosti jako dříve používaný spermacetový olej, je velmi stabilní a nežloutne. Rostlina je odolná vůči mnoha chorobám, které často napadají monokultury. Jojobový olej se jednoduše roztírá po pokožce a činí ji hladkou a pružnou.

Zahrnuto v:
age defense noční krém

Filtry na ochranu před světlem, organické

Organické filtry na ochranu před světlem jsou molekuly, které specificky absorbují UVA a UVB záření a činí jej neškodným pro pokožku. UVB záření se významnou měrou podílí na vzniku zánětlivých procesů (spálení od slunce) a dlouhovlnné UVA záření může být spouštěčem patologických kožních reakcí. UVA a UVB záření je zodpovědné za světlem indukované stárnutí kůže a vznik zářením indukovaných kožních nádorů. Organické UV filtry tak chrání pokožku před předčasným stárnutím a pomáhají snižovat riziko patologických změn na pokožce způsobených zářením.

Zahrnuto v:
age defense denní fluid SPF 15

olejeOlej z makadamových ořechů

Olej se získává z ořechu, který se nachází hlavně v Austrálii, Africe a na Havaji a vypadá velmi podobně jako lískový ořech. Vysoký obsah kyseliny palmitolejové činí olej příjemným pro pokožku, chrání před dehydratací a je velmi dobře absorbován pokožkou.

Zahrnuto v:

age defense noční krém 

Mandlový olej

Téměř bezbarvý olej z jader mandlí sladkých podléhá pečlivému procesu extrakce. Nejprve se ušlechtilá jádra mandlí vyčistí, poté se lisují za studena a až po dvoutýdenní přestávce se přefiltrují do výsledného oleje. Olej ze sladkých mandlí je velmi stabilní a má okluzivní vlastnosti a vlhkost pokožky je zachována, neboť nemůže uniknout aplikací mandlového oleje.

Zahrnuto v:
age defense liftingová maska proti věku, age defense masážní krém (pro salony)

Regu-Age

Regu-Age je kombinace sójových peptidů a rýžových peptidů doplněná o biotechnologicky vyrobený kvasinkový protein. Zklidňuje pokožku, hydratuje ji a chrání před volnými radikály. Peptidy zabraňují degradaci vláken enzymy a tím podporují strukturu kolagenu a elastinu. Regu-Age zároveň zlepšuje lymfatický tok a má dekongestantní účinek. Minimalizují se kruhy pod očima a otoky, zlepšuje se pevnost jemné pokožky v oblasti očí a maximálně se podporuje napětí pokožky.

Zahrnuto v:
Age Defense krém na oční kontury

Bambucké máslo

Přirozeně se vyskytující rostlinný tuk se získává z ořechů stromu bambuckého. Bambucký ořech obsahuje 50% tukových složek. Kromě tukových složek obsahuje až 6 % nezmýdelněných složek, díky kterým je bambucké máslo obzvlášť cenné a má zjemňující a hojivé účinky. Bambucké máslo chrání pokožku před dehydratací, má dobrou penetraci a zajišťuje optimální promaštění.

Zahrnuto v:
Age Defense noční krém, age defense masážní krém (pro salony)

Vlhké sfingozomy

Micelární systém spojuje aktivní složky přirozeně se vyskytující v pokožce. Patří sem biomimetické fosfolipidy rostlinného původu, které jsou analogické s epidermálními lipidy, a dvě molekuly zadržující vlhkost, které jsou součástí přirozených hydratačních faktorů v pokožce. Micely dokáží díky své struktuře vázat nečistoty rozpustné ve vodě a v tucích. Spontánně se shlukují a zarovnají na povrchu kůže, takže znečišťující látky mohou být přitahovány a zneškodňovány. Výsledkem je skvělé čištění spojené s intenzivní hydratací pokožky a vynikající kompatibilitou.

Zahrnuto v:
čistící pěna


Vitamín B3

Vitamin B3 (=niacinamid) patří do skupiny vitamínů rozpustných ve vodě a má velký význam pro mnohé metabolické procesy v lidském organismu. Zejména vitamín B3 se silně podílí na syntéze mastných kyselin a živočišné produkty jsou primárním zdrojem tohoto vitamínu.
Nedostatek vitaminu B3 může vést k zánětlivým změnám na kůži (dermatitida). Vnější, cílený lokální přísun vitamínu B3 tedy působí proti takovému stavu pokožky.

Zahrnuto v:

Age Defense Line Release sérum


Vitamin E-acetát

Vitamin E je jedním ze tří nejpoužívanějších vitamínů v péči o pleť (spolu s vitamínem A a D-panthenolem = provitamin B5). Chemický název je alfa-tokoferol. Přirozeně se vyskytuje v olejích z klíčků, zejména v oleji z pšeničných klíčků a sójových bobů. Patří do skupiny silných lapáků radikálů, látek nezbytných pro ochranu buněk. Vitamin E hraje rozhodující roli při regeneraci buněk; prodlužuje životnost buněk a podporuje krevní oběh. Účinky vitamínu E v těle a na pokožku: ochrana buněk před volnými radikály, buněčné dýchání, krevní oběh, výkonnost a posilování nervů. Další prokázané účinky jsou
stabilizace membránových lipidů, zvýšení vlhkosti pokožky v kombinaci s efektem vyhlazení pokožky a zlepšení vnějšího vzhledu pokožky zvýšením elasticity pokožky nebo zabráněním procesu stárnutí stimulovaného UV paprsky.

Zahrnuto v:
age defense denní fluid SPF 15, age defense noční krém, age defense liftingová maska

Wellmaxx Cellular Lift - původní produktová řada (růžová)

Wellmaxx Cellular Lift - inovovaná produktová řada (bílá)