Wellmaxx Shape body slim lotion 24 hod - tělové mléko na tvarování postavy

Slevový kód na Červenec SALE24CZ
2 body do věrnostního systému

Cena
750 Kč s DPH

Značka
Wellmaxx (Germany)

Kód produktu
P00240

Okamžité odeslání.
ks

Wellmaxx Shape body slim lotion - tělové mléko na tvarování postavy Více

BODY LOTION pro tvarování postavy 24hod 200ml

Vnější faktory mají negativní vliv na pevnost a elasticitu pokožky, ať už jde o tloustnutí, hubnutí, věk, slunění nebo těhotenství.

Boj proti tomu fyzickou aktivitou pro štíhlé, pevné kontury těla lze účinně podpořit intenzivními kosmetickými přípravky, zejména za účelem napnutí ochablé pokožky.

Nové shape body slim 24h lotion je podpůrnou péčí pro nejnáročnější. Ideálně se hodí k ošetření problémových partií na stehnech, nadloktí, břiše, hýždích a bocích.

Účinná, ale jemná pleťová voda dokáže účinně působit proti zadržování vody, vráskám, striím, a tak působit proti všem viditelným známkám celulitidy.

Inovativní kombinace účinných látek s jemným chladivým účinkem může také podpořit pružnější, hladší, pevnější a mladistvě vypadající pokožku.

Receptura je založena na směsi vysoce účinných účinných látek, které dokáží napnout pokožku a bojovat proti ztrátě elasticity, podporují krevní oběh a metabolické procesy, čímž minimalizují tvorbu tukových zásob.

Aplikace

Pro dosažení nejlepších výsledků naneste tenkou vrstvu a vmasírujte do postižených oblastí. Ideálně používejte dvakrát denně.

Parametry
Kosmetický přípravek Tělové mléko
Účinná látka v kosmetice Niacinamid, Vitamin A, Vitamin E