Swedish Nutra vitamin C + vitamin D3 + zinek na posílení imunity 500 ml

Doprava zdarma 📦
1 bod do věrnostního systému

Cena
450 Kč s DPH


Kód produktu
swzinokCD3

Okamžité odeslání.
ks

Tento doplněk je ideální na posílení imunity v období chřipek, když vás trápí virus, časté herpesy, slabost a únava. Více

Swedish Nutra vitamin C + vitamin D3 + zinek na posílení imunity 500 ml

Vynikající při oslabené imunitě a hlavně v období chřipky, virů jako influenza a nachlazení. Dodává potřebné látky na posílení imunity.

Neobsahuje GMO, pšenici, lepek, sóju, vejce, ořechy a mléčné výrobky.

Složení:

Složka 15 ml (1 dávka)  RVH 25 ml (1 dávka)  RVH
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 300 mg 350 % 500 mg 625 %
Vitamín D3 (cholekalciferol) veganský z lišejníku 30 mcg 600 % 50 mcg 1000 %
Zinek (glukonát zinku) 6 mg 60 % 10 mg 100 %

RVF = referenční výživová hodnota ** = RVH není stanovena

Dále obsahuje: Filtrovaná voda, přírodní směs ovocných šťáv z koncentrátu (pomeranč, jablko, mandarinka, guava, papája, limetka, mango, ananas, hroznové víno), přírodní příchutě, konzervační látky (kyselina citrónová), sladidlo (sacharóza), přírodní barvivo

Způsob použití: Před použitím láhví protřepejte. Vypijte ráno 15-25 ml výživového doplňku (odměrka je položena na víku). 25 ml představuje maximální denní doporučenou dávku. V případě potřeby zapijte vodou. Užívejte každý den.

Způsob skladování: Skladujte na chladném a tmavém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření spotřebujte do 2 měsíců a skladujte v chladničce.

Upozornění: Stanovený doporučená denní dávka se nesmí překročit. Nesmí se používat jako náhradě pestré stravy. V případě zdravotních potíží se před užíváním výživového doplňku poraďte s lékařem. Osoby v lékařské péči by měly užívání doplňku konzultovat s lékařem. Přestaňte doplněk užívat pokud se vyskytne jakákoliv negativní reakce. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Doplněk není vhodný pro děti, těhotné ženy a kojící ženy.

Parametry
Typ produktu Multivitamin
Balení / dávka počet dní 500ml
Sladká chuť - složka u Swedish produktů Umělá sladidla, přírodní cukr z ovoce (z koncentrátu)