Novinka
2 body do věrnostního systému

Cena
750 Kč s DPH


Kód produktu
P00582

Okamžité odeslání.
ks

Použití: 3-4 kapky séra aplikujte na očištěnou pleť a poté naneste krém. Před prvním použitím proveďte test snášenlivosti.

Sérum obsahuje až 98% přírodních složek. Více

Anti-aging Retinol sérum 50ml

Všechny SWEDISH NUTRA produkty jsou obohaceny o složky proti stárnutí, protizánětlivé, hydratační a uklidňující složky, které pomáhají získat zářivou a svěží pleť a redukují viditelné známky stárnutí.

Většina našich složek podporují tvorbu kolagenu, díky čemuž jsou vynikající složky proti stárnutí.

Ingredience:

  • Retinol
  • Vitamin E
  • Vitamin C
  • Kyselina hyaluronová
  • Organické aloe vera
  • Extrakt ze zeleného čaje

Účinné látky v našich produktech jsou vynikající samy o sobě i spolu. Pečlivě jsme spárovali ingredience, které spolu opravdu dobře spolupracují, abychom našim zákazníkům zajistili ty nejlepší výsledky.

Retinol a kyselina hyaluronová - synergický účinek

Studie ukázaly, že Retinol podporuje syntézu kolagenu a zvyšuje tloušťku epidermis, což vede k menšímu počtu vrásek a jemných linek(5). Kyselina hyaluronová se doporučuje před jinými látkami pro její regenerační, anti-agingové a hydratační účinky na pokožku. Jedna studie zjistila, že spojení Retinolu s kyselinou hyaluronovou vytváří silnou kombinaci proti vráskám, která může zlepšit texturu pokožky a výrazně redukovat vrásky(6).

Účinky ingrediencí:

Retinol:

Retinol zvyšuje proliferaci kolagenu a kožních buněk, což snižuje výskyt vrásek. Retinol jemně exfoliuje pokožku a zlepšuje texturu pokožky redukcí pórů.

Vitamin E:

Vitamin E je silný antioxidant, stejně jako populární složka proti stárnutí podporující kolagen, která se často používá v kosmetických výrobcích proti stárnutí. Udržuje pokožku hydratovanou, jemnou, zmírňuje záněty, podporuje hojení a chrání před sluncem.

Vitamin C:

Vitamin C je antioxidant, který stimuluje produkci kolagenu pro pružnost a pevnost pokožky a rozjasňuje pokožku snížením produkce melaninu.

Kyselina hyaluronová:

Kyselina hyaluronová nejen podporuje tvorbu kolagenu, který pomáhá redukovat vrásky, ale má také schopnost pomoci udržet vlhkost a zlepšit celkovou texturu a tón pleti.

Aloe vera:

Aloe vera je posilovač kolagenových a elastinových vláken, který redukuje vrásky. Je obohacený o množství minerálů a vitamínů, které společně pomáhají udržovat vlhkost a poskytují pocit hladké, revitalizované, osvěžené a dobře hydratované pokožky.

Zelený čaj:

Extrakt ze zeleného čaje má protizánětlivé vlastnosti a vlastnosti proti stárnutí, chrání před poškozením sluncem, snižuje zánět a podráždění, zabraňuje vzniku akné a zlepšuje hydrataci.

Použití: 3-4 kapky séra aplikujte na očištěnou pleť a poté naneste krém. Před prvním použitím proveďte test snášenlivosti.

Upozornění: Aplikujte pouze k zevnímu použití. Zamezte styku s očima. Pokud dojde k podráždění, přestaňte používat. Držte mimo dosah dětí.

Složení: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Aqua, Menthone Glycerin Acetal, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Niacinamide, Helianthus Annuus Seed Oil, Retinol, Polysorbate 20, Tetraso /Radish Root Ferment Filtrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid

Parametry
Kosmetický přípravek Pleťové sérum na vrásky
Účinná látka v kosmetice Retinol