Anti-aging denní krém s mořským kolagenem 50ml

Novinka
2 body do věrnostního systému

Cena
870 Kč s DPH


Kód produktu
P00583

Okamžité odeslání.
ks

Swedish nutra kosmetické výrobky jsou obohacené o anti-aging, hydratační a uklidňující ingredience, které pomáhají získat zářivou a svěží pleť a snižovat viditelné příznaky stárnutí.
Většina našich ingrediencí jsou přírodní zesilovače kolagenů, díky čemuž jsou vynikajícími ingrediencemi proti stárnutí.
Naše výrobky jsou navrženy pro různé typy pleti. Používáme pouze ty nejlepší aktivní složky.

Použití: Použijte každé ráno s pleťovým sérem nebo bez pleťového séra. Nejprve naneste sérum a následně denní krém. Více

Výhody:

  • anti-aging
  • proti zarudnutí
  • zvlhčuje
  • vyživuje
  • hydratuje
  • podporuje tvorbu kolagenu

Ingredience:

Retinol: Zvyšuje proliferaci kolagenu a kožních buněk, která snižuje vzhled vrásek.

Bisabolol: Stimuluje produkci kolagenu, ale také zastavuje degradaci kolagenu. Zvyšuje přirozenou bariérovou funkci pokožky a snižuje zarudnutí.

Vitamin E: Silný antioxidant, který udržuje pokožku hydratovanou a chrání ji před sluncem.

Organické aloe vera: Aloe Vera je přírodní posilovač kolagenu, který snižuje vrásky. Je obohacený o minerály a vitamíny, které spolupracují, aby pomohly udržet vlhkost a udržuje pokožku hydratovanou.

Organické bambucké máslo: Bambucké máslo nejen zvyšuje produkci kolagenu, ale je také známo také svými hydratačními vlastnostmi. Je plné mastných kyselin, které jsou zodpovědné za zlepšení vlhkosti pokožky a udržování elasticity.

Organický jojobový olej: Obsahuje antioxidanty, které pomáhají vyrábět a chránit kolagen. Obsahuje také mastné kyseliny, které jsou strukturálně podobné mazu produkovaným naší pokožkou, což usnadňuje absorpci.

Extrakt ze zázvoru: Zvyšuje kolagen a obsahuje antioxidanty, které zvyšují pružnost pokožky a snižují vzhled vrásek. Pomáhá udržovat pokožku zářivější a rovnoměrnější.

Mořský kolagen: Kolagenové peptidy jsou aktivní aminokyseliny, které zlepšují hydrataci a elasticitu, a redukují vrásky.

Synergický účinek retinolu a jojobového oleje

Studie potvrzují, že olej jojobový olej je účinný při zvyšování absorpce látek. Jedna studie zjistila, že přidání jojobového oleje do zvlhčujícího receptury krému obsahujícího retinol má pozitivní účinky na to, jak se retinol snáze absorboval pokožkou. Jojobový olej pomáhá retinolu dosáhnout plného potenciálu, což z nich dělá silnou dvojku v boji proti stárnutí.

Parametry
Kosmetický přípravek Denní krém na vrásky
Účinná látka v kosmetice Collagen