Kvalitní kosmetika i pro kosmetické salony

Kvalitní kosmetika i pro kosmetické salony

Ošetřování pleti profesionálne: Ošetření pleti sestává ze 7 kroků. V každém kroku se na oblast obličeje, krku a dekoltu aplikuje jeden přípravek. Představujeme vám sofistikovaný koncept v péči o pleť. Vyberte si hyaluronovou sérii Wellmaxx Hyaluron, kaviárovou sérii Devee Caviar nebo Wellmaxx Skineffect, která je určena pro citlivou pleť, vystouplé žilky, rosaceu, zarudlú pleť, pigmentové skvrny a dokonce je vhodná i pro mikro-ihličkovanie!


V nabídce už i čistící kartáčky

V nabídce už i čistící kartáčky

Čištění pleti je základ

Čištění pleti je základ nato, aby pleť dokázala absorbovat a využít všechny aktivní ingredience z pleťových kémov a sér.


Doplňky Swedish Nutra již v prodeji

Doplňky Swedish Nutra již v prodeji

Swedish Nutra

Swedish Nutra jsou vysoce-kvalitní výživové doplňky na bázi kolagenu a kyseliny hyaluronové určeny pro dosažení krásné a zdravé pleti zevnitř. Neobsahují žádné příměsi, cukr, e-čka.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.