Wellmaxx Hyaluron

Kyselina hyaluronová - síla vlhkosti pro vitální a hebkou plet!

S výrobky od značky Wellmaxx® pomáháte své pleti získat zpět dlouhotrvající vlhkost, pevnost a pružnost. Dopřejte své pleti skvělý pocit.

Aktivní kyselina hyaluronová pomáhá pleti vázat vlhkost, přináší jí svěží a mladistvý vzhled a hebkost.

Unikátní kombinace aktivních složek v kosmetickém řadě Wellmaxx® Hyaluron přináší efektivní podporu pleti, celkové posílení její pružnosti a pevnosti.

Esteticko-plastická medicína by byla nedokonalá bez použití kyseliny hyaluronové. Kyselina hyaluronová je nejpoužívanější aktivní látka, která bojuje se stárnutím pleti a zároveň je lídrem mezi výplněmi vrásek. Časem pleť ztrácí schopnost vázat vlhkost, přirozená tvorba kyseliny hyaluronové se snižuje. Pleť ztrácí pružnost a dochází ke vzniku prvních vrásek.

Kyselina hyaluronová se prvotně v medicíně využívala na rány, jizvy a klouby. Teprve později se stala oblíbenou v esteticko-plastické chirurgii ve formě injekcí na eliminování hlubokých vrásek, tvarování obrysů tváře a jako výplň rtů a vrásek. Tvorba kyseliny hyaluronové se věkem snižuje, a to zejména vlivem mnoha faktorů, jako je přirozené stárnutí, celkový fyzický a zdravotní stav, genetika a škodlivé environmentální dopady.

Používání kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové se doporučuje pro zlepšení pružnosti a zpomalení stárnutí pleti. Kyselina hyaluronová má vysoký hydrofilních potenciál a dokáže vázat 30krát více objemu vody, jako je objem kožních buněk. Proto kyselina hyaluronová přináší vlhkost a pružnost. Pleť působí celkově pevnější a na dotek jemnější. Kromě toho stimuluje regeneraci kožních buněk.

Předcházet předčasnému stárnutí tak dlouho, jak se dá. Kdo by tomu dokázal odolat?

Kyselina hyaluronová v kosmetických prostředcích pro péči o pleť

Stárnutím naše pleť ztrácí svou sílu a pružnost. Naším úsilím je odstranění vrásek, které již vznikly a prevence tvorby nových vrásek. Hlavní příčinou stárnutí je snížení tvorby kyseliny hyaluronové v pokožce. S přibývajícím věkem koncentrace kyseliny hyaluronové klesá tak výrazně, že struktura pojivové tkáně ztrácí objem. Pouze pokud dokážeme do pokožky dát dostatek vlhkosti, tak tehdy může nabýt ztracený objem.

Moderní výzkum v oblasti kosmetiky hledá řešení na problém právě u kořene a je propojen sítí specialistů v mnoha disciplínách, jako například estetickoplastická chirurgie.

Experti k vašim službám

Wellmaxx spoléhá na koncept, ve kterém používá zvlášť efektivně a důkladně testovány složky pro všechny typy a podmínky pleti. Wellmaxx klade důraz na kyselinu hyaluronovou, dobře známou jako magnet na vodu. A to zejména proto, že kosmetické prostředky obsahující kyselinu hyaluronovou spouštějí tělu vlastní produkci kyseliny hyaluronové v hlubších vrstvách kůže. Výsledkem je minimalizace vrásek vyplněním matrixu pojivové tkáně vlastní kyselinou hyaluronovou. Produkty, které obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, přinášejí hladší a svěží vzhled pleti a její výrazné omlazení. Kyselina hyaluronová dodává objem vázáním dostatečné vlhkosti na povrchu kůže a také zanechává pro vzduch vrstvu na povrchu kůže, aby se zabránilo jejímu vysychání.

Wellmaxx Hyaluron

Doporučené produkty2