Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Co je to kolagen?

Hydrolyzovaný kolagen (hydrolyzát kolagenu, kolagenní peptidy po hydrolýze) je látka, která se získává z kolagenu odebraný z částí těla zvířete.

Účinky na pokožku

Konzumace hydrolizovaného kolagenu může mít vliv na pokožku zvýšením hustoty kolagenových vláken a na fibroblasty, čímž stimuluje syntézu vlastního kolagenu.

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.

Účinky na klouby

Některé studie ze světa uvádějí, že konzumace hydrolizovaného kolagenu snižuje bolesti kloubů.

Hledáte produkt právě na problémy s klouby? Joint Support sirup je obohacen io glukosamin, chondroitin, MSM a kolagen!

COLLAGEN + KYSELINA HYALURONOVÁ

Swedish Nutra vyvinulo doplněk výživy, který obsahuje rybí kolagen a doplněk výživy, který obsahuje hovězí kolagen v denní dávce 10.000mg kolagenu. Aminokyseliny jsou důležité nejen pro zdraví a ohebnost vašich kloubů, ale velké množství kolagenu se nachází také v pokožce a je to stavební složka kůže. S přibývajícím věkem dochází k degradáciuu kolagenu, proto je vhodné jej doplňovat ve formě doplňků výživy. Není třeba jej užívat neustále, ale 1 měsíční dávka ve formě sirupu jednou za 6 měsíců Vám pomůže doplnit chybějící kolagen, pokud ho vůbec nekonzumujete v jiné formě.

MULTIVITAMIN

Vitamíny důležité pro krásnou a zdravou pokožku jsou například Vitamin D, Vitamin C, Vitamin E, Vitamin B3, Vitamin A, Vitamin B7, Vitamín B5 a mnohé jiné.

MULTI-MINERÁLY

Minerály, které jsou důležité pro krásnou a zdravou pokožku jsou například zinek, selen, měď, vápník, hořčík, draslík, křemík a mnohé jiné.

Například význam Křemík: Pokud jde o pokožku, předpokládá se, že křemík je důležitý pro optimální syntézu kolagenu a pro aktivaci hydroxylačních enzymů, které jsou důležité při tvorbě kolagenové sítě a zlepšují pevnost a pružnost pokožky. Křemík je také spojován se syntézou glykosaminoglykanů. Pokud jde o vlasy, prameny s vyšším obsahem křemíku mají tendenci mít nižší rychlost padání a vyšší jas. Nehty jsou také ovlivněny přítomností křemíku, protože tento prvek je jedním z převládajících minerálů v jejich složení. Přítomnost měkkých a lámavých nehtů může naznačovat systémový nedostatek křemíku. Zlepšením kvality nehtů se zvyšuje ochrana před nehtovými infekcemi.

SUPER GREENS - SUPER ZELENÉ POTRAVINY

Zelené potraviny a super potraviny, které přispívají ke krásné a zdravé pokožky jsou například spirulina, lykopen z rajčat, citrusové bioflavonoidy, brokolice, zelená káva a mnohé další.

SWEDISH NUTRA složení

Když se podíváte na složení těchto doplňků výživy, multivitamíny obsahují nejméně 140 aktivních látek, mezi nimi vitamíny, minerály, stopové prvky, zelené extraty, kyselinu hyaluronovou a kolagen! Je to chutný sirup bez cukru - namísto cukru použili několik druhů ovocných šťáv z koncentrátu, fruktózu a glykosidy steviolu.

KOMPLEX všeho v jediném doplňku výživy - v jediné dávce 15 nebo 30ml denně

Vyzkoušejte chutný sirup každé ráno po dobu 1 měsíce a dodáte pokožce vše, co potřebuje, aniž byste museli užívat jiné doplňky výživy. Tento doplněk výživy je komplex všeho, co byste hledali a museli kupovat ve více doplňují výživy.

Univerzální doplněk výživy a kolagen pro ženy nad 50 let

Swedish Nutra Woman 50+ obsahuje kombinaci vhodné pro ženy nad 50 let. 149 aktivních látek například vitamíny, minerály, 72 stopových prvků mořského původu, MSM, lutein a zeaxantin z květů měsíčku, hydrolizovaný kolagen v denní dávce 1500mg a extrakty ze zelených a super potravin v denní dávce 77mg včetně kyseliny hyaluronové.

Univerzální doplněk výživy a kolagen pro ženy do 50 let

Swedish Nutra Woman obsahuje kombinaci vhodné pro ženy DO 50 let. 147 aktivních látek například vitamíny, minerály, 72 stopových prvků mořského původu, MSM, lutein a zeaxantin z květů měsíčku, hydrolizovaný kolagen v denní dávce 1500mg a extrakty ze zelených a super potravin v denní dávce 75mg.

Jsou cenově mimořádně dostupné, vydrží vám 1 celý měsíc a navíc mají příjemnou ovocnou chuť. Obohaťte svou stravu o tento doplněk výživy a zaručíte organismu, že mu nic nebude chybět pro zlepšení stavu nejen pokožky, ale i celkového zdraví.

KOLAGEN SIRUP

SWEDISH NUTRA nabízí kolagen ve formě chutného ovocného sirupu. Sirup se užívá 15ml nebo 30ml denně a poskytne vám toho mnohem víc než jen kolagen! U nás si vyberou dámy i pánové nad a do 50 let, děti, sportovci, dospělí, dámy s aknózní pletí - každý si najde kolagen sirup šitý jako na míru.

KolagénShot, KolagénSirup, KolagénDrink, KolagénBlend - je to jedinečný tekutý roztok, který vás obohatí o kolagen, vitamíny, minerály a super potraviny.