Slunečnicový olej a účinky na pleť:

Přírodní olej z ekologicky kontrolovaného zemědělství

Slunečnicový olej má vyrovnané možství výživných látek. Obsahuje vysoké množství vitamínu E a mastné kyseliny (Omega 6). Kromě toho má protizánětlivé účinky a chrání pokožku před volnými radikály.

Účinky:

  • Hydratace: Obsahuje množství významných látek a mastných kyselin, které pomáhají pokožce urdžiavať hydrataci, která je klíčová pro zamezení stárnutí a tvorby vrásek.
  • Ochrana před volnými radikály: Obsahuje vitamin E, který ochraňuje pokožku před vnějšími vlivy jako jsou UV záření, počasí, znečištění atd. Ochraňuje tedy pokožku před oxidačním a enviromentálním stresům.
  • Stárnutí: Ochraňuje pokožku před předčasným stárnutím, zvyšuje produkci kolagenu a elastinu, redukuje vrásky a vyhlazuje nerovnoměrnou pokožku.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.