Sladké mandle a účinky na pleť:

Extrakt ze sladkých mandlí má liftingové účinky

Mandlový olej je lisovaný za studena bez vaření nebo zahřívání, aby si udržel všechny potřebné vitamíny a minerály. Obsahuje vysoké množství mastných kyselin, které dodávají pokožce hydrataci a zároveň vytváří rezervy vody v pokožce. Sice obsahuje mastné kyseliny, ale pokožku Nepromazává a nezpůsobuje vznik akné. Právě naopak. V případě, že máte mastnou pleť, maz ucpává póry s odumřelými buňkami a vytváří zapáleně místa, akné, nebo černé tečky. Avšak mandlový olej pomáhá rozpouštět tento maz, který pokožka produkuje, čímž pročišťuje pleť a póry a odstraňuje akné.

Dalším benefitem oleje je schopnost napnout pokožku a zjemnit pleť. Působí jako přírodní peeling, odstraňuje odumřelé buňky a stimuluje růst nových buněk.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.