Krém s Retinolem, Krém s peptidy, krém s kyselinou hyaluronovou, krém s arganovým olejem, krém s mořským planktonem .... Který si vybrat?

Poradíme Vám jak si vybrat krém proti vráskám.

Krém s Retinolem

Pro koupí krému je důležité vědět o jaký derivát retinolu jde, v jakých koncentracích a jaká je kombinace dalších účinných látek. Některé deriváty retinolu jsou agresivní a mohou způsobit zlúpanie pokožky, zrudnutí nebo jinou retinoidovú reakci. Retinolu jsou citlivé na světlo a proto musí být uzavřeny ve vzduchotěsné lahvičce. Krémy s Retinolem jsou určeny pro všechny věkové kategorie a poradí si i s hlubšími vráskami.

Společnosti DEVEE se podařilo vyvinout produkt, který kombinuje 4 účinné látky ve vyšších koncentracích tak, aby se zamezilo retinoidovej reakci a dosáhl se žádaný omlazující účinek. Kosmetická řada devee Retinol kombinuje vysoko-molekulární kyselinu hyaluronovou, nízko-molekulární kyselinu hyaluronovou, speciální retinol-like Vitanol Bio TM a retinol palmitát. DEVEE Retinol jsou baleny ve vzduchotěsné lahvičce. Výsledky jsou viditelné do 30 dní, výrazná změna nastává přibližně po 3 měsících pravidelného používání.

Doporučujeme: Devee Retinol - Táto kozmetická rada sa už nevyrába.

KRÉM S PEPTIDMIKrém s peptidy

Krémy s peptidy jsou opravdu špička. Peptidy Matrixyl 3000, Regu-Age, Syn-Coll a Vinci 02 mají opravdový omlazující účinek. Peptidové komplexy stimulují syntézu kolagenu a zlepšují elasticitu, pevnost a celkový vzhled pleti. Krémy s peptidy jsou určeny pro všechny věkové kategorie a poradí si i s hlubokými vráskami.

Společnost Wellmaxx vyvinula peptidovou řady Wellmaxx Cellular lift buněčný lifting, který kombinuje nejlepší výběr peptidů s dalšími účinnými látkami jako je kyselina hyaluronová, fucogel, bambucké máslo, jojobový olej, Makadamiový olej, vitamin E a další. Díky Wellmaxx Cellular lift krémem s peptidy bude pleť zpevněná, dostatečně vyživená a hydratovaná. Výsledky jsou viditelné do 30 dní, výrazná změna nastává přibližně po 3 měsících pravidelného používání.

Doporučujeme: Krém s peptidy

krém s kyselinou hyaluronovouKrém s kyselinou hyaluronovou

Kyselina hyaluronová - oblíbená látka kosmetických firem. Krémy s obsahem kyseliny hyaluronové pleť dokonale hydratují a dokáží vypnout jemné vrásky. Je ceněna pro svůj hydratační potenciál - v pokožce rozvine svůj objem jako houba, která se nasaje vodou a jemné vrásky vypne. V kombinaci s jinými účinnými látkami s omlazujícím účinkem například Retinol a peptidy přináší kyselina hyaluronová zdroj vlhkosti, který je pro pokožku nesmírně důležitý. Pokožka bez vody vysychá a stárne. Kyselina hyaluronová je jedna z mála látek, které vlhkost dodávají a udržují. Krémy s kyselinou hyaluronovou jsou určeny pro všechny věkové kategorie a poradí si s jemnými vráskami.

Společnost DEVEE vyvinula kosmetickou řadu DEVEE Hyaluron, který kombinuje nízkomolekulární s vysokomolekulárního kyselinou hyaluronovou s dalšími účinnými látkami. Výsledkem je lepší absorpce kyseliny hyaluronové tkáněmi. Do popředí třeba dát především patentované DEVEE Hyaluron Platinum sérum z této řady, které si získalo již řadu příznivců.

Společnost Wellmaxx vyvinula kosmetickou řadu Wellmaxx Hyaluron s kyselinou hyaluronovou, která zase vsadila na zdokonalení hydratačního potenciálu krémů přidáním omlazujících a hydratačních látek jako Aquaxyl, Proteasyl a peptidů. Některé z nich kombinují výživné oleje například bambucké máslo, jojobový olej a Makadamiový olej. Nejlepším z této kosmetické řady je samozřejmě sérum Collagen Booster, jak z názvu vyplývá určené pro obnovu kolagenu.

Doporučujeme: Wellmaxx Hyaluron, Devee HyaluronWellmaxx Hyaluron koncentráty

Krém s arganovým olejem

Arganový olej je vzácný olej díky jeho složení. Pomáhá pleť regenerovat, hydratovat, vyživovat a dokonce i vyhlazuje jemné vrásky. Krémy s arganovým olejem jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Společnost Wellmaxx vyvinula přírodní organickou kosmetickou řadu Wellmaxx Organics, jejímž základem je arganový olej. A ne jen ten. Ve složení je i množství jiných olejů a výsledkem je dokonale přírodní produkt, který dodává pleti vše, co pleť potřebuje. Po aplikování těchto krémů s arganovým olejem zůstává pleť hebká na dotek a hydratovaná a odpočatá.

Doporučujeme: Wellmaxx Organics - Táto kozmetická rada sa už nevyrába.

Krém s mořským planktonem

Celldetox s mořským planktonem jsou látky, které mají detoxikační potenciál. Zbavují pleť toxinů, aktivují samoregenerační procesy a zlepšují fungování poškozených buněk. Detoxikační krémy zanechávají pleť zregenerovanou, oživenou a odpočatou. Krémy jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Společnost Wellmaxx vyvinula kosmetickou řadu Wellmaxx Detox, kterou by měl používat každý alespoň jednou ročně. Pokožka každého člověka je poškozována oxidačním stresem a akumulované toxiny buňky unavují a poškozují. Jejich odstranění je nezbytné pro správné fungování kožních buněk.

Doporučujeme: Wellmaxx Detox - Táto kozmetická rada sa už nevyrába.

devee caviar krém s kaviárom a morským komplexomKrém s mořským komplexem

Kaviár, fytoplankton, mořské řasy, mořský hedvábí z nití mušlí - dary moře, které jsou hodnotné pro kosmetický průmysl. Mořský hedvábí je zdrojem kolagenu, fytoplankton podporuje detoxikaci pleti a ochraňuje pleť před poškozením volnými radikály, kaviár a mořské řasy jsou zdrojem hodnotných mastných kyselin omega 3 a omega 6, antioxidantů, vitamínů (vitamin A, vitamin E) a minerálů (draslík, selen, Iod, zinek). "Péče o pleť dotykem moře" není mýtus. High-Tech moderní technologie zpracovávají mořské komplexy efektivními způsoby - metodou rychlého sušení nebo zamrazování a následným sušením, aby se zachovaly všechny hodnotné látky. Krémy s kaviárem a s mořským komplexem jsou určeny pro všechny věkové kategorie a poradí si s jemnými a středně hlubokými vráskami.

Společnost deve vyvinula kosmetickou řadu DEVEE Caviar se zajímavým pestrým složením s ultra malými molekulami pro rychlou a hloubkovou absorpci. Základ tvoří prémiový kaviár, který je obohacen o Bretaňský fytoplankton, dva druhy mořských řas a mořský hedvábí ze slávek. Celý okruh uzavírá nízko a vysokomolekulární kyselina hyaluronová. Luxusní řada dodává pleti rozmanité nutriční látky a antioxidanty, které pleť regenerují, stimulují metabolismus kolagenu, zlepšují elasticitu (pružnost) a hydrataci. S DEVEE Caviar dostane Vaše pleť to pravé, co potřebuje. Luxusní řada dodává pleti tu správnou výživu. Pokožka se Vám odvděčí mladistvým, pevným a svěžím vzhledem. Nejlepší je kombinace séra a fluidu.

Odporúčame: Devee Caviar