Glycerin a účinky na pleť: glycerin hydratuje pokožku!

Glycerin nebo glycerol je totéž. Glycerin je látka tělu vlastní, která má obnovující funkce a vytváří ochrannou bariéru před vysušením.

Dobrá kosmetika by měla obsahovat kvalitní rostlinné oleje, které se podobají tukem v kůži. Například rostlinný glycerin. Je vhodný i na citlivou pleť. Hydratuje a pleť ochraňuje před volnými radikály. Kosmetické firmy ho kombinují s jinými hydratačními látkami a oleji pro dosažení nejlepších účinků.

Glycerin se používá také k léčbě dermatitidy. Nejen, že se zlepšuje hydratace tkáněmi pokožky, ale se normalizuje ochranná bariéra kůže. Glycerin na pokožce vytváří jemnou hedvábnou vrstvu a zabraňuje ztrátě vlhkosti.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.