Devee Caviar - kaviár + kyselina hyaluronová

Luxus má své jméno - Devee Caviar 

Hodnotný kaviárový extrakt vložen do mořského aktivního komplexu poskytuje tomuto řady kosmetických výrobků výjimečné anti-aging účinky. Pokožka bude pevnější, hladší a výrazně omlazená. Při každodenním používání vám tento luxusní produkt poskytne nenapodobitelný požitek a zároveň získáte pro svou pleť nepopiratelné účinky. Díky dokonalé hloubkové hydrataci bude vaše pleť vypadat výrazně mladší.

devee caviar

Dokonalá elegance

Kombinace výživného kaviárového extraktu s dalšími vysoce účinnými aktivními mořskými složkami je pro vaši pleť to pravé. Aktivní složky z moře jsou symbolem čistoty a dokonalé výživy. Tyto výrobky byly vyvinuty na základě výsledků moderního vědeckého výzkumu a disponují obrovským potenciálem na pomoc v boji proti předčasnému stárnutí pleti. Kromě toho zlepšují výživu pleti a přinášejí dokonalejší regeneraci pokožky.

Zvolená kombinace luxusního kaviáru a protivráskového komplexu od základu revitalizuje přirozené buněčné funkce pokožky. Vyhlazování vrásek se dosahuje dokonalou kombinací bretaňského mořského planktonu, vitamínů, nutričně bohatých tyrkysových mořských řas a mořského kolagenu, která nejenže odstraňuje vrásky, ale zároveň dodává pleti výživu a antioxidační ochranu. Kombinace nízko a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové přináší pleti dokonalý hydratační efekt: regeneruje, zpevňuje a poskytuje pleti péči s mimořádným anti-aging účinkem. Díky doplnění energie do pokožky a její revitalizovaná se zpevňuje 3D struktura pleti a pleť se vyplňuje ze spodních vrstev. Výsledkem je omlazená pleť se zlepšenou pružností, novou pevností a vitalitou.

Péče o pokožku s nepřekonatelným luxusem

Vysokou účinnost luxusní kosmetiky s kaviárem pozitivně doplňuje i nádherná okouzlující vůně a pohodlné použití. Jemně proniká pokožkou a hebká textura přináší nádherný požitek při nanášení na pleť. Jemná a snadno roztíratelná konzistence se spojuje s pokožkou jako jemný závoj a dodává jí zvláštní pocit pohody. Květinové a lesní vůně rozmazlí vás i vaši pokožku a dodají pozitivní energii, kterou ocení vaše smysly.

devee caviarČtyři deluxe výrobky pro péči o pokožku na každodenní použití

Výjimečné výrobky denní a noční péče spojují luxusní péči s inovativní technologií aktivních složek. A dělají to 24 hodin denně. Tyto vitalizující luxusní komponenty poskytují pokožce fenomenální péči během celého dne. Na konci dlouhého dne je nejdůležitější aktivovat přirozené buněčné a ochranné funkce pokožky. S programem DEVEE CAVIAR dodáváte své pleti během celé noci přísun čerstvé energie s unikátní kombinací mořských složek pro dokonalou hydrataci.

  • CAVIAR Platinum Serum Concentrate - Luxusní pleťové sérum
  • CAVIAR Luxury Skin Fluid -Luxusní pleťový fluid
  • CAVIAR Luxury Eye Cream - Luxusní oční krém
  • CAVIAR Luxury Skin Night Cream - Luxusní noční krém

Jeden luxusní liftingový produkt s okamžitým účinkem

Každodenním používáním DEVEE CAVIAR uděláte hodně pro svou pokožku a její vzhled. Můžete však udělat ještě o něco víc: zbavit se nemiznúcich vrásek a získat hladkou a pevnou pleť. Existují produkty intenzivní péče, které se vyznačují rychlými účinky: CAVIAR Luxury Concentrate ampulky. Aplikují se při speciálních příležitostech: po mimořádně náročném dni nebo dovolené, která byla pro pokožku vyčerpávající, před důležitou akcí, jako je například víkendová exkurze a podobně.

  • CAVIAR Luxury Skin Concentrate - Luxusní koncentrát v ampulích

devee caviar