Aloe vera a účinky na pleť

Určitě každý zná zelenou rostlinku Aloe Vera. Aloe Vera džusy na hubnutí a detoxikaci obletěly celý svět. Ale věděli jste, že Aloe i léčí a hojí? Dužina je známá svými regeneračními účinky. Obsahuje 75 aktivních látek jako vitamíny (beta-karoten, vitamin C, E, B1, B2, B3, B6, B12, kyselinu listovou), minerály (vápník, hořčík, zinek, selen, železo, draslík, mangan), enzymy a aminokyseliny .

Gel Aloe vera je získaný z hrubých masných částí listů Aloe vera. Obsahuje množství potřebných a účinných látek jako polysacharidy, minerály (vápník, magnesium, zinek, selen), vitamíny, aminokyseliny a flavonoidy.

Hlavním úkolem Aloe vera je ochrana kožních buněk, jejich regenerace a urychlení procesu hojení. Kromě toho má protizánětlivé účinky a pomáhá odstraňovat akné.

Dalším účinkem je zlepšení hydratace pleti, urychlení a zvýšení tvorby nových buněk a zlepšení regenerace.

  • Pomáhá při léčbě akné
  • Zabíjí bakterie na pokožce
  • Má protizánětlivé účinky a urychluje hojení zánětů na pokožce
  • Urychluje hojení ranek a popálenin
  • Regeneruje poškozenou pleť
  • Zklidňuje suchou pokožku, která svědí a loupe se
  • Pomáhá při ekzémech

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.