Wellmaxx Skineffect kosmetika proti vráskám na citlivou pleť

  • Anti-aging produkty s lifting účinkem
  • Určeno na citlivou pleť, aknózní pleť, pleť, která ztratila rovnováhu, pleť s pigmentovými skvrnami, pleť s vystupujícími žilkami, unavenou pleť, extrémně citlivou pleť
  • certifikáty aktivních složek
  • 10 studií aktivních ingrediencí in vivo

Méně je někdy více. Tyto produkty neobsahují žádné syntetické vůně, parabeny, barviva, surové materiály s obsahem Petroleo nebo PEG deriváty. Látky obsažené v této kosmetice jsou určeny k dosažení dokonalé regenerace citlivé pleti. Nezávislý dermatologický institut potvrdil snášenlivost složek i citlivou pokožkou.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!