Wellmaxx Hyaluron pleťová kosmetika s kyselinou hyaluronovou proti vráskám

Kompletní péče o pleť v jednej kosmetické řadě.

Wellmaxx Hyaluron kosmetika je hedvábná kosmetická řada. Pocítíte pravý dotek hedvábí na vaší pleti.

Hyaluron řada proti vráskám od Wellmaxxu nabízí gel, krém pro 24 hodin, krém Absolute Rich , sérum kombinuje hyaluron a peptidy pro tvorbu kolagenu Collagen Booster,  čistící gel a čisticí peeling na obličej.

Na tělo vyzkoušejte sprchový gel, peeling a tělové mléko.

A na závěr na ruce hydratační krém.

Wellmaxx spoléhá na koncept, ve kterém používá zvlášť efektivně a důkladně testovány složky pro všechny typy a podmínky pleti.

Wellmaxx klade důraz na kyselinu hyaluronovou, dobře známou jako magnet na vodu. A to zejména proto, že kosmetické prostředky obsahující kyselinu hyaluronovou spouštějí tělu vlastní produkci kyseliny hyaluronové v hlubších vrstvách kůže.

Výsledkem je minimalizace vrásek vyplněním matrixu spojivové tkáně vlastní kyselinou hyaluronovou. Produkty, které obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, přinášejí hladší a svěží vzhled pleti a její výrazné omlazení.

Kyselina hyaluronová dodává objem vázáním dostatečné vlhkosti na povrchu kůže i zevnitř a také zanechává vlhkost na povrchu kůže, aby se zabránilo jejímu vysychání.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.