Wellmaxx Cellular Lift kosmetika s peptidy i na mimické vrásky (buněčný lifting)

Kosmetika Wellmaxx Cellular Lift, jak už z názvu vyplývá, přináší buněčný lifting.

Wellmaxx vsadil na kvalitní výběr peptidů: Peptidy Vinci 02, matrix 3000, Syn-Coll a Regu-Age kombinuje v celé kosmetické řadě.

Zvyšuje se syntéza kolagenu I, fibronektinu a kyseliny hyaluronové až 2-3 násobně.

Kosmetika je cílená proti vráskám.

Pokožka každého člověka začíná stárnout ve věku přibližně pětadvaceti let. Úroveň vitálního kolagenu se začíná snižovat, pleť vypadá ochabnutejšia a může se zvýšit výskyt pigmentových skvrn a vrásek. K takovým účinkem se později připojují hormonální změny. Pokožka se stává tenčí a méně pružnou a vrásky se stávají viditelnějšími. Současně se objevuje problém se suchou pletí. Na vyživování pokožky je k dispozici méně peptidů. Kromě těchto změn, má na vaši pokožku nepříznivý vliv i špatné životní prostředí, stres a stravovací návyky.

Peptidy - poslové pokožky

Peptidy tvoří základ inteligentní strategie boje proti stárnutí.

Pomocí peptidů je možné stimulovat klíčové funkce pokožky:

  • posílení přirozené obranyschopnosti pokožky,
  • zvýšení pružnosti pokožky,
  • zlepšení pevnosti pokožky,
  • celkový zářivý vzhled pokožky

30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

Přečtěte si zkušenosti 30 žen, které 4 týdny testovali výrobky Wellmaxx Hyaluron5 - fluid, krém, sérum a oční gel.

Dáno produkty používali 2x denně (ráno a večer). Chcete vědět, jak rychle na sobě zpozorovali první pozitivní změny?

Jejich zkušenosti zveřejnili na facebooku, Instagram nebo zanechali recenzi na naší stránce. Zde je sumář.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!