Italský kolagen - The Collagen Company (Italy)

SILNĚJŠÍ UVNITŘ, KRÁSNÁ NAVNĚKU

Collagen Company® se zrodila z potřeby. Z potřeby síly, krásy, potřeby být naživu a žít život naplno. Jednoduše řečeno La Dolce Vita.

The Collagen Company® je jedinečný koncept kombinující italské řemeslo a design s mezinárodním výzkumem a vývojem z Velké Británie. Naše oblast zaměření je převedena na kolagen a jeho biologicky nejdostupnější formy.

Každodenní suplementace produkty The Collagen Company® vám to umožní užívat si lepšího fyzického a duševního zdraví a vypadat mladší a zářivější.

Doplnění našimi produkty se také doporučuje před a po estetice lékařské postupy k urychlení procesu obnovy.

ČISTÝ ŠTÍTEK A TRANSPARENTNOST

Doplnění kolagenu ve vysoce biologicky dostupných formách může přinést mnoho zdravotních a kosmetických výhod. Díky inovativním formám kolagenu, jako je mořský kolagen nebo mikrokapsle kyseliny hyaluronové, můžeme tělu rychle a efektivně dodat základní živiny a cítit se silní uvnitř a krásní navenek.

MORSKÝ KOLAGEN ZNAČKY ROUSSELOT®
Klíčová složka, která poskytuje cenné aminokyseliny a podporuje stav pokožky, vlasů a nehtů

MIKROKAPSLE KYSELINY HYALURONOVÉ
Inovativní složka, která dodává pokožce potřebnou vlhkost a zlepšuje její elasticitu

BIOTIN
Vysoce vstřebatelný biotin podporuje zdraví vlasů, pokožky a nehtů

VITAMÍNY: C, A + E
Působí jako přírodní antioxidanty, chrání tělo před oxidativním stresem

XYLITOL
Březový cukr, který má nízký glykemický index, dodává sladkou chuť, nezvyšuje hladinu krevního cukru, je prospěšný pro zuby a sklovinu.

PŘÍRODNÍ OVOCNÉ ŠŤÁVY
Dodávají produktům The Collagen Company® jedinečnou, přirozenou chuť a dodávají tělu cenné živiny. Věříme, že pouze produkty, které jsou chuťově vynikající, mohou být trvalou součástí každodenní nezbytné suplementace.