Průvodce


Postup: čištění pleti jednoduché a zábavné!

Postup: čištění pleti jednoduché a zábavné!

Pleť potřebuje být čistá, prodyšná a potřebuje dýchat. V noci se potřebuje detoxikovat. Přes čisté póry vylučuje toxiny, které se v těle kumulují. Pokud jsou póry neprůchozí, pokožka ukládá toxiny v kožních buňkách a dochází k poškozování kolagenových proteinů a elastinových vláken. Hydratace je omezená a pokožka stárne mnohem rychleji.


Kyselina hyaluronová ampulky

Kyselina hyaluronová ampulky

Kyselina hyaluronová ampulky jsou super-hodnotné pleťové koncentráty, které pronikají do pokožky okamžitě. Pleťové koncentráty - ampule s kyselinou hyaluronovou rozlišujeme dva druhy - "čistá bez jiných účinných látek" nebo kombinace s jinými účinnými látkami. Ve všech ampulkách se nachází aqua - voda. Upozorňujeme, že prodejci, kteří tvrdí, že prodávají čistou nebo 100 procentní kyselinu hyaluronovou v ampulích lžou, protože kyselina hyaluronová je prášek, který se v kontaktu s vodou mění na gel.


TOP pleťové sérum + srovnání

TOP pleťové sérum + srovnání

Pleťové sérum se dostalo do popředí. Otevřete jakýkoliv magazín, časopis a můžete si být jisti, že natrefíte na nabídku na pleťové sérum. Je pleťové sérum opravdu tak účinné? Je třeba ho zařadit do denního režimu v péči o pleť?