Přístroje pro okolí očí

Mikroproudové žehličky a přístroje pro okolí očí (EMS, mikroproudy, mikroproudové vlny) - mikroproud způsobuje kontrakcí svalů, čímž stimuluje pokožku a svalové buňky. Mikroproudový impuls se také chová jako elektrická mikro-jehla. Dochází ke zvýšené tvorbě kolagenu. Dlouhodobé účinky: méně vrásek a pevnější pokožka

Galvanické žehličky a přístroje pro okolí očí  - galvanický proud se používá na stimulaci kožních buněk, zjemnění pokožky, "vpichování" resp. penetrování účinných látek (kyseliny hyaluronové) hlouběji do vrstev pokožky, což umožní kyselině hyaluronové rozvinout svůj objem napříč tkáněmi čímž se zjemní vrásky a linky. Dlouhodobé účinky : méně vrásek a zdravější pokožka

Mikrovibrační žehličky a přístroje pro okolí očí  - mikrovibrace zlepšují lokální prokrvení, zlepší se okysličení pleti, ale i detoxikační mechanismy. Mikromasáž je také způsob jak stimulovat tvorbu kolagenu. Výsledkem je snížení otoku, jasnější tón a celkový vzhled pokožky.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.