Přírodní šampony od Ťuli a Ťuli

Vyrobili jsme pro Vás poctivé přírodní šampony, u nichž se můžete těšit na bohatý a voňavý pěnivý zážitek. Šampony Ťuli  A Ťuli sedí jednoduše každé hlavě a typu pokožky.

V této kategorii najdete šampony na každodenní použití – přírodní šampon medovka, levandule, citron - limetka, hruška, přírodní šampon pro muže s kafrovou silicí a přírodní šampon s extraktem z lesní jahody, který je díky jemné receptuře vhodný i pro nejmenší děti.

Kromě toho, že naše šampony vyhovují všem typům vlasů, obohatili jsme je o panthenol (provitamin B5), přímo ovlivňující růst vlasů. Součástí složení je také stavební bílkovina phytokeratin (keratin, rohovina), který patří mezi základní stavební složky vlasů. Díky tomu naše šampony nejen umývají, ale také ošetřují a regenerují suché, lámavé a poškozené vlasy. Jejich používání zdokonaluje lesk a obnovuje pružnost vlasů.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.