Přírodní mýdla a dezinfekční přípravky na ruce

Pokožka rukou je nejvíce namáhanou částí kůže na našem těle, a proto si zaslouží náležitou péči. Na důkladné umytí rukou Vám ponákame Přírodní mýdlo rozmarýn a citrónová tráva, které obsahuje čistý BIO přírodní glycerin rostlinného původu, který pokožku rukou příjemně zvláčňuje, zjemňuje a hydratuje. Čisté 100% přírodní esenciální oleje rozmarýn a citrónová tráva účinně ruce dezinfikují a zároveň působí antibakteriálně, antiviroticky a antimykoticky. Stejně obsahuje 100% přírodní složky jako olean draselný a Koko draselný, které zajišťují vznik bohaté a jemné pěny.

V dnešní době, která je plná virů a bakterií, je nutné si ruce dezinfikovat častěji. Proto Vám nabízíme náš přírodní dezinfekční gel na ruce, který neobsahuje žádný alkohol. Proto Vaše ruce nevysušuje, ale naopak díky obsahu jojobového oleje, glycerinu a aleo vera, Vaše ruce hydratuje a zjemňuje.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.