Péče o pleť pro dámy 30+, pro první (jemné) a středně hluboké vrásky

Kyselina hyaluronová se prvotně v medicíně využívala na rány, jizvy a klouby. Teprve později se stala oblíbenou v esteticko-plastické chirurgii ve formě injekcí na eliminování hlubokých vrásek, tvarování obrysů tváře a jako výplň rtů a vrásek. Tvorba kyseliny hyaluronové se věkem snižuje, a to zejména vlivem mnoha faktorů, jako je přirozené stárnutí, celkový fyzický a zdravotní stav, genetika a škodlivé environmentální dopady.

Kyselina hyaluronová má vysoký hydrofilních potenciál a dokáže vázat 30krát více objemu vody, jako je objem kožních buněk. Proto kyselina hyaluronová přináší vlhkost a pružnost. Pleť působí celkově pevnější a na dotek jemnější. Kromě toho stimuluje regeneraci kožních buněk

Používání kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové se doporučuje pro zlepšení pružnosti a zpomalení stárnutí pleti. kosmetické prostředky obsahující kyselinu hyaluronovou spouštějí tělu vlastní produkci kyseliny hyaluronové v hlubších vrstvách kůže.

Výsledkem je minimalizace vrásek vyplněním matrixu pojivové tkáně vlastní kyselinou hyaluronovou. Produkty, které obsahují čistou kyselinu hyaluronovou, přinášejí hladší a svěží vzhled pleti a její výrazné omlazení. Kyselina hyaluronová dodává objem vázáním dostatečné vlhkosti na povrchu kůže a také zanechává pro vzduch vrstvu na povrchu kůže, aby se zabránilo jejímu vysychání.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.