hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (2)Počet hvězdiček je 5 z 5
2 body do věrnostního systému

750 Kč

ks

Wellmaxx Shape body slim lotion night - noční tělové mléko na tvarování postavy Více

Značka: Wellmaxx Kód produktu: 1001/2 Doprava a platba

BODY LOTION na tvarování postavy NOČNÍ 200ml

Tento noční lotion (pleťový krém) je určen k aplikování večer, aby se v noci rozplynul do pokožky a dodal jí potřebnou pevnost a bezcelulitídový look.

Pleťové mléko vmasírujte večer před spaním na problémová místa.

Obsahuje: Isocell Slim, Adiposlim

Isocell Slim je patentovaná formule, která obsahuje kofein. V kombinaci s fosfolipidy volně proniká pokožkou, aby se aktivovala lipolíza (rozklad tukových buněk). ISOCELL Slim pročišťuje kůži od celulitidy. Fosfolipidy mají i hydratační účinek. ISOCELL Slimm přináší lipolízu (rozpouštění tuku) a drenážní účinek.

Adipolism je aminovektor prolinu (nepolární aminokyselina). Prolin je hlavní kompotent dermální struktury proteinů a kyseliny laurové. Adiposlim formule je určena a inhibici a eliminaci tukových zásob a redukci celulitidy. Tento "dietní režim" pro tukové buňky zabraňuje vstřebávání nenasycených mastných kyselin do zralých tukových buněk a aktivuje se jejich rozpad.

Jak to vlastně funguje?

Když cvičíte například jógu, pilates nebo fitnes, tvarujete si své tělo a formujete svaly, které spalují tuk. Ale pokud se věnujete například běhu, ne jen že posilujete svaly, ale děláte kardio, které je zdravé pro vaše srdce, cévy a celé tělo. Ideální je kombinace kardio a formování postavy.

Mnozí máme zkušenosti, že ani pravidelné cvičení nás pomerančové kůže nezbaví nebo že postava není taková ideální, jak by měla být. Kůže je suchá, unavená, visící a to hlavně v oblasti stehen a pozadí. Roky se na ni také podepsali například i hormonální výkyvy jako menstruace, těhotenství atd. Pokud ani jóga ji nevytvarovala, tak jak jsme snili, je třeba si dopomoci.

V cvičení třeba pokračovat, ale je vhodné sáhnout po kosmetika na tvarování postavy jako je Wellmaxx Shape. Tato kosmetika je hodnocena fitnes trenéry v Německu jako velmi dobrá.

Kombinací denního a nočního tělového mléka na tvarování postavy se zlepší lipolýza a hydratace v dané oblasti, prokrvení a tvaruje se postava.

ISOCELL Slim, speciální formule na tvarování postavy a nastartování lipolýzy se nachází v denním a nočním pleťovém mléce. Obsahuje kofein a po proniknutí do pokožky aktivuje lipolýzu.

Co je lipolýza?

Lipolýza je proces štěpení tuků nebo odbourávání tuků. Tento proces vyvolávají hormony. Složky, které obsahují kofein podporují lipolýzu, ale zároveň podporují i ​​dehydrataci pokožky. ISOCELL Slim je složka (speciálně upravený kofein), který narozdíl od kofeinu z kávy nebo čaje podporuje lipolýzu a zároveň zabraňuje dehydrataci a zlepšuje elasticitu pokožky.

Když se do pokožky vstřebá ISOCELL slim, dochází ke narušení buněčné membrány a k rozpadu tukových buněk. Tento tuk je pak odváděn pryč lymfatickým systémem. ISOCELL podporuje tento proces a zároveň zlepšuje hydrataci a elasticitu. Tvarování postavy a zeštíhlení je hlavně pozorované u zákaznic, které se věnují cvičení a zdravé stravě, ale na některých místech se jim to cvičení neprojevilo. Proto si pomáhají aplikací látek, které po cvičení ještě podpoří spalování tuku a to jednoduše, nanesením denního a nočního tělového mléka.

Tvarování postavy nikdy nebylo jednodušší. Stačí jen málo, trocha pohybu a Wellmaxx Shape.

Dosáhněte svou vytouženou postavu s Wellmaxxom

Nabízíme Vám je postup:

1. Inovativní produkty Wellmaxx shape tvarují postavu a pomáhají hubnout.

2. Pravidelné cvičení pomáhá spalovat přebytečné kalorie a tvarovat postavu.

3. Zdravá strava bohatá na ovoce a zeleninu

4. Vyhýbání se stresu a dostatek spánku.

Kosmetická linie Wellmaxx Shape je doplňkový partner při hubnutí, který přináší speciální péči o pleť při hubnutí. Wellmaxx Shape krémy zpevňují, stabilizují a vyhlazují ošetřovanou oblast kůže.