Wellmaxx Hyaluron set pro čištění pleti

Akce -33% Výpredaj
4 body do věrnostního systému
Cena
1 300 Kč

Původní cena
1 935 Kč

Ušetříte
33% (635 Kč)

Výrobce

Kód produktu
P00101

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Wellmaxx Hyaluron set pro čištění pleti Více

Wellmaxx Hyaluron set pro čištění pleti

LiFTmee BRUSH čistící kartáček na pleť

LiFTmee BRUSH s 10 000 vibracemi za minutu stimuluje nejen mikrocirkulaci pokožky, ale čistí i hloubku pórů pokožky pomocí více než 50 000 jemných čistících štětin a vyvolává zářivě svěží pleť.

Pro čerstvou, hladkou a hluboce vyčištěnou pokožku.

Použití: Odstraňte make-up, navlhčete tvář a naneste čisticí prostředek. Stisknutím tlačítka Start aktivujte zařízení. Nyní očistěte svou tvář kruhovými pohyby. Po použití je možné přístroj opláchnout pod tekoucí vodou.

Wellmaxx Hyaluron fresh cleaning tonic 200ml

Každý péči o pokožku začíná její důkladným a pečlivě vyčištěna. V tomto případě je také řešení inovativní technologie, nakolik spojuje aktivní složky, které se přirozeně nacházejí v pokožce. Tato univerzalna Pleťová voda je rychla a současně velmi důkladná; působí i bez vody. V jediném kroku, se veškeré nečistoty - ty, které jsou rozpustné ve vodě i ty, které jsou rozpustné v tucích, které se nacházejí na povrchu pokožky, navážou a jemně odstraní. Pleťová voda velmi rychle zbavit pokožku nečistot a make-upu, přičemž pokožku doda optimálně aktivni hydrataci. Zvýšení hydratace je výsledek působení vzácného kyseliny hyaluronové. Micelární pleťová voda obsahuje d-panthenol, aloe vera a kyselinu hyaluronovou.

Použití: Aplikujte na kosmetický tampónek. Po důkladném očištění vaší tváře tampónkem - pokud je to nutné, tak i několikanásobném - bude čistící tampónek čistý jako čerstvě napaden sníh! Není třeba zopakovat čištění s použitím vody.

Obsahuje: kyselina hyaluronová, aloe vera, D-panthenol

Wellmaxx Hyaluron Čistiaca emulzia Facewash 150ml

Čisticí emulze čistí pleť do hloubky a zanechávají ji jemnou, čistou a zbavenou nečistot. Zároveň kyselina hyaluronová ji hydratuje a oživuje.

Vytváří jemnou pěnu, kterou je třeba opláchnout vodou.

Složení: kyselina hyaluronová, tenzidy, rostlinný glycerin, biolipidy