Wellmaxx Hyaluron set 3 produktů

Akce -20% Výpredaj
5 bodů do věrnostního systému
Cena
1 600 Kč

Původní cena
1 989 Kč

Ušetříte
20% (389 Kč)

Výrobce

Kód produktu
P00102

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Wellmaxx Hyaluron set s kyselinou hyaluronovou

Kombinace tří produktů poskytuje pleti intenzivní péči.

Nejdříve naneste koncentrát na vyčištěnou pleť. Po vstřebání koncentrátu pokožkou ošetřete pokožku v okolí očí hyaluronové gelem a pokožku obličeje hydratačním krémem.

Wellmaxx Hyaluron calcium (vápník) koncentrát s kyselinou hyaluronovou 7x2ml

Vyvinutý jako Power-Koncentrát obsahuje sedm ampulek intenzivní ošetřující přípravek z vysokomolekulární a nízkomolekulární kyseliny hyaluronové a vápník. To následky: výrazné jemné vrásky na vysušené pleti působí vyhlazené jakoby byly vyplněny a zřetelně zjemněné. Tento maximální přívod vlhkosti by se měl stát každodenním rituálem péče o pleť, přičemž každý koncentrát nanesete a vklepete buď ráno nebo večer jemně do očištěné pokožky - pak se vytvoří základ denní a noční péče a vitálního vzhledu.

POUŽITÍ: Power-Koncentrát s vysokomolekulárního a nízké molekulární kyselinou hyaluronovou a vápník. Výrazné vrásky na vysušené pokožce působí viditelně vyhlazené a zřetelně zjemněné.

OBSAHUJE: vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, vápník

Wellmaxx Hyaluron Absolute rich krém 50ml

Hydrant v kelímku - Nejen dostatek kyseliny hyaluronové, ale i doplňkový hydrosystém dávají krému vlastnosti nevyčerpatelné zásobárny životně důležité vlhkosti. V kombinaci s omlazujícím extraktem Anti-Aging a hodnotnými oleji pomáhá obohacený denní a noční krém proti vráskám, pocitům napnutosti a vnějšímu zatížení pleti. Mimořádně suchá pleť může získat hladkost a vláčnost.

POUŽITÍ: Vydatný denní a / nebo noční krém je nevyčerpatelnou zásobárnou životně důležité vlhkosti pro suchou velmi suchou pleť.

OBSAHUJE: Kyselina hyaluronová Hydrosystem Aquaxyl® Omlazující extrakt Anti-Aging Proteasyl® Bambucké máslo Olej z makadamových ořechů Jojobový olej Vitamin E-Acetát Glycerin, rostlinný

Wellmaxx Hyaluron oční gel50ml

Anti-age day & night perfect eye gel, Hyaluron očný koncentrát

Zornička - Jako jemná, čerstvá textura tento gel vykouzlí zářivost v okolí očních partií. Jeho intenzivní pečující a zvlhčující složky posilují přirozenou ochrannou funkci pokožky a mohou takto napomáhat získat více pružnosti. Právě tady, kde malé vrásky a čáry "zakalují zrak", se žádá atraktivní mladistvý vzhled.

POUŽITÍ: Jestliže jemné vrásky a čáry "zakalují zrak", čerstvá gelová textura vykouzlí nové vyzařované Vašich očních partií.

OBSAHUJE: Kyselina hyaluronová Hydrosystem Aquaxyl® Omlazující extrakt Anti-Aging Proteasyl® Extrakt z světlíku lékařského