Wellmaxx Cellular Lift duo-set - day fluid + oční krém - dárkové balení

Výprodej Výpredaj
6 bodů do věrnostního systému
Cena
2 070 Kč

Výrobce

Kód produktu
duo2

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Wellmaxx Cellular Lift duo balení: denní krém + oční krém - buněčný lifting pleti s aktivními peptidy na mimické a hluboké vrásky. Více

Pokožka každého člověka začíná stárnout ve věku přibližně 25 let. Úroveň vitálního kolagenu se začne snižovat, pleť vypadá ochabnutejšia a může se zvýšit výskyt pigmentových skvrn a vrásek. K těmto účinkům se později připojují hormonální změny.
Pokožka se stává tenčí a méně pružnou a vrásky se stávají viditelnějšími. Současně se objevuje problém se suchou pletí. Na vyživování pokožky slouží méně peptidů. Kromě těchto změn má na vaši pokožku nepříznivý vliv i špatné životní prostředí, stres a stravovací návyky.

Řešení existuje a jmenuje se: buněčný lifting

Aktivní peptidy mohou sehrát při zlepšení této situace rozhodující roli. Stimulují tvorbu nových kolagenových vláken a chrání extracelulární hmotu pokožky před ztrátou důležitých enzymů. Peptidy však dokáží redukovat i mimické vrásky v oblasti úst a pomáhají předcházet jejich vzniku.

Obsahuje produkty pro buněčný lifting určený i na mimické vrásky:

  • Wellmaxx Cellular lift day cream (denní krém pro obnovu kolagenu s aktivními peptidy a kyselinou hyaluronovou) 50ml
    Wellmaxx Cellular lift oční krém 20ml

Wellmaxx®, to jsou kosmetické přípravky s koncepcí vysoce účinných aktivních složek, které splňují nejvyšší standardy. Inovativní aktivní složky, které jsou výsledkem nejnovějšího výzkumu, dodávají tomuto řady výrobků nezaměnitelný charakter. Komplex aktivních peptidů - špičková technologie v boji proti vráskám.

Wellmaxx Cellular lift denní fluid

Hedvábně lehká omlazující denní pleťová emulze zajistí dalekosáhlý lifting a regenerační účinky po celý den. Jako ideální expert na účinnou korekci vrásek je tato hladká emulze založená na peptidových komplexech s aktivními účinky. V kombinaci s UV filtrem na ochranu proti nadměrné pigmentaci pomáhají tyto komplexy dodat buněčné soudržnosti dlouhotrvající sílu.

Takovým způsobem dokáže péči o pokožku s okamžitými účinky bojovat s viditelnými projevy stárnutí pokožky. Umožní vaší pokožce znovu získat její zářivý, pružný vzhled a uvolnění a vyhlazení. Vaše pleť bude vypadat mladší a dokonale svěže.


Aplikujte ráno na vyčištěnou pleť a jemně rozetřete.

  • Peptid Vinci 02
  • Peptid Matrixyl 3000
  • Vitamín E

Wellmaxx Cellular lift oční krém

Zpevňující oční krém s hloubkovým účinkem na dosažení okamžitých vynikajících účinků na boj proti stopám času. Je obzvláště rychlý-absorbující a doslovně protéká přes pokožku.
Jako ideální expert na efektivní korekci vrásek je založen na inovativní peptidové technologii.

Cílem tohoto komplexu je zpevnit pokožku a současně viditelně pomoci redukovat jemné linie a vrásky, otoky a tmavé kruhy pod očima. Oblast kolem očí lze vyhladit, relaxovat a vstoupit svěží a mladistvý vzhled. Ze dne na den se citlivé oblasti kolem očí stanou expresivnější a budou vypadat zdravě, stanou se zářivější.


Opatrně aplikujte měkkou a příjemně zpevňující texturu na kontury očí ráno a večer a jemně ji vklepejte do pokožky.

  • Peptide Vinci 02
  • Peptide Matrixyl 3000
  • Regu-Age