VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour Sachets (mořský Italský kolagen) - Balení / dávka počet dní: 30 x 10g

4 body do věrnostního systému

Značka: The Collagen Company (Italy)Kód produktu: P00597-3 Doprava a platba

1 260 Kč s DPH
Varianta neexistuje
Okamžité odeslání.
ks

✔ Vysoká dávka 7500 mg mořského kolagenu Verisol na jeden sáček
✔ Nízkomolekulární kolagen – v průměru 2000 Daltonů (Da)
✔ Výborná podpora po zákrocích estetické medicíny
✔ Vitamíny A, C, E, biotin a HA
✔ Resveratrol – silné antioxidační vlastnosti Více

Varianty2

Balení / dávka počet dní Dostupnost Cena s DPH Množství (ks)
VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour Sachets (mořský Italský kolagen) - Balení / dávka počet dní: 30 x 10g 10 x 10g Okamžité odeslání. Více 631 Kč
VeriBosco Marine Collagen 7500mg Forest Fruit Flavour Sachets (mořský Italský kolagen) - Balení / dávka počet dní: 30 x 10g 30 x 10g Okamžité odeslání. Více 1 260 Kč

VeriBosco, sáčkový doplněk, který poskytuje až 7 500 mg mořského kolagenu Verisol, vybraného pro maximální účinnost.
S 8 aktivními, synergickými složkami, jako jsou vitamíny C, A, E, biotin, kyselina hyaluronová, resveratrol a výtažky z lesního ovoce, VeriBosco poskytuje komplexní podporu krásy.

Klinicky ověřené studie na Verisol ukázaly působivé výsledky:

● Snížení hloubky vrásek o 32 % a objemu vrásek o 23 %, což ukazuje na významné vlastnosti proti stárnutí.
● Zvýšení elasticity pokožky o 10 %, výsledkem je mladší vzhled pleti a zlepšená textura pokožky.
● Snížení krepatění pokožky o 11 % a účinné snížení celulitidy, zlepšení celkového vzhledu a stavu pokožky.
● Posílení buněk vlasových folikulů o 31 %, což vede ke zvýšení tloušťky a síly vlasů.
● Posílení nehtů, což vede ke snížení lámavosti o 42 %.

Zatímco klinicky ověřené přínosy vyplývají z minimálně 12 týdnů každodenní suplementace 2,5 g Verisol, VeriBosco zesiluje účinnost s účinnou dávkou 7,5 g Verisol na sáček!

V ČEM JE VERIBOSCO MARINE COLLAGEN 7500MG SPECIÁLNÍ?
RESVERATROL
Působí jako silný antioxidant, chrání buňky před poškozením volnými radikály. Pomáhá udržovat zdraví srdce tím, že podporuje elasticitu cév a má příznivý vliv na hladinu cholesterolu. Zpomaluje proces stárnutí na buněčné úrovni.
VERISOL KOLAGEN
Nejvyšší koncentrace nízkomolekulárního kolagenu dostupná na trhu ve formě sáčků - působivá dávka 7500 mg v každé porci. Prokázaná účinnost při výrazném zlepšení zdraví a vzhledu pokožky z něj činí nepostradatelnou podporu při každodenní péči a udržení mladistvého vzhledu.
KLINICKÉ STUDIE
Přísné klinické studie potvrzují, že Verisol účinně redukuje hloubku vrásek, zlepšuje elasticitu pokožky, redukuje zvlnění a účinně redukuje celulitidu a nabízí komplexní podporu pro udržení mladistvého vzhledu pokožky.
POHODLNÁ DOPLŇOVÁNÍ
Sáčky VeriBosco se snadno používají a lze je brát kdykoli a kdekoli, rozpustit je ve vašem oblíbeném nápoji, jogurtu nebo dezertu, takže je pohodlné a bezproblémové poskytovat vašemu tělu kvalitní kolagen na denní bázi.
UNIKÁTNÍ ITALSKÝ FORMULE
Kolagenové produkty společnosti The Collagen Company jsou vyrobeny 100% v Itálii. Díky mezinárodnímu týmu pro výzkum a vývoj se sídlem v Londýně si můžete být jisti, že produkt, který používáte, odpovídá nejvyššímu světovému standardu.