Tekutý mořský kolagen s čistým biotinem - malinová příchuť 10x30ml

2 body do věrnostního systému

Cena
740 Kč s DPH

Značka
The Collagen Company (Italy)

Kód produktu
P00485

Okamžité odeslání.
ks

✔ 5000 mg čistého rybího kolagenu
✔ 100% denní potřeby biotinu
✔ 100% denní potřeby vitamínů A, C, E
✔ Tekutá a vysoce vstřebatelná forma suplementace Více

TEKUTÝ MOŘSKÝ KOLAGEN X PURE BIOTIN obsahuje 10 dávek čistého rybího kolagenu s Biotinem je doplněk stravy, který je nezbytný pro udržení krásy uvnitř i zvenčí. Dokonale a komplexně se postará o vaše vlasy, kůži a nehty.

Kolagen a biotin (vitamin B7) s vysokou biologickou dostupností je dokonalá kombinace! Toto ideální duo zajišťuje krásnou a zdravou pokožku, lesklé vlasy a pevné nehty. Kolagenové výstřely s biotinem od The Collagen Company® jsou skvělé, budou dobře fungovat pro lidi, kteří se chtějí o sebe starat přirozeně a komplexně.

NÍZKÁ MOLEKULÁRNÍ HMOTNOST (MÉNĚ JAKO 3 000 DALTONŮ) = VYSOKÁ Vstřebatelnost.

V ČEM JE TEKUTÉ MOŘSKÝ KOLAGEN – ČISTÝ BIOTIN SPECIÁLNÍ?

VYSOCE KONCENTROVANÝ KOLAGEN
Náš kolagen pochází z ryb. Kolagen s čistým biotinem obsahuje 5 000 mg mořského kolagenu ve 30 ml lahvičce, což z něj činí jeden z nejkoncentrovanějších produktů mořského kolagenu na světě.


BIOTIN
Biotin, také známý jako vitamín B7 nebo H, je nezbytný pro správné fungování těla a pro tvorbu keratinu, bílkoviny, která je nezbytnou součástí vlasů, pokožky a nehtů. Kromě toho může biotin pomoci při kožních onemocněních a zdraví GI traktu.


VITAMINY A,C,E
Vitamíny: A, C+E, které působí jako přírodní antioxidanty, které chrání tělo před oxidačním stresem a zvyšují syntézu kolagenu. Pomáhají také udržovat pružné tkáně a chrání před poškozením způsobeným volnými radikály.


I NA CESTY
Doplněk stravy TEKUTÉ MOŘSKÉ KOLAGEN x ČISTÝ BTIOTIN jsme přibalili do krásných praktických lahviček, které můžete mít vždy s sebou: v práci, na cestách, na dovolené.


JEDINEČNÁ ITALSKÁ FORMULE
Collagen Shots značky The Collagen Company jsou vyrobeny 100% v Itálii. S mezinárodním týmem pro výzkum a vývoj se sídlem v Londýně si můžete být jisti, že produkt, který používáte, má nejvyšší globální standard.

TEKUTÝ MOŘSKÝ KOLAGEN X ČISTÝ BIOTIN, PŘÍCHUT MALINA. Doplněk výživy.

Složení: čištěná voda, mořský kolagen, malinová šťáva, sladidlo (xylitol), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), příchutě (přírodní malinové aroma), kyselina L-askorbová (vitamín C), konzervant (sorban draselný, benzoan sodný), vitamin E , biotin, vitamín A.

Doporučené dávkování: 30ml vypít každý den (dospělý).

Výživové hodnoty na denní dávku / referenční výživová hodnota v %:

  • Mořský kolagen 5000mg / **
  • Vitamin C 80mg / 100%
  • Biotin 50 mcg / 100%
  • Vitamin A: 800 mcg / 100%
  • ** referenční výživová hodnota není definována.

Způsob skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. Skladujte při teplota do 25 stupňů Celsia. Po otevření lahvičku okamžitě spotřebujte.