Rosita Ratfish (Chiméra) Olej z jater chiméry - 10 ml

2 body do věrnostního systému

Cena
734 Kč s DPH

Běžná cena
735 Kč s DPH

Ušetříte
0% (1 Kč)


Kód produktu
P00591

Okamžité odeslání.
ks

Divoké, čerstvé a syrové ryby ratfish. Extrahovány pomocí starých principů bez použití tepla, chemikálií nebo mechanického tlaku. Skutečně čisté a bez přísad. Více

Ratfish Liver Oil (RLO) je po staletí široce používán jako doplňková medicína ve skandinávských zemích, kde je často označován jako „zlato oceánu“. Rosita Ratfish Liver Oil obsahuje široké spektrum přirozeně se vyskytujících mastných kyselin, živin rozpustných v tucích a antioxidantů. Je výjimečně bohatým zdrojem přirozeně se vyskytujících biologicky aktivních alkylglycerolových lipidů. [1] K extrakci tohoto oleje se nepoužívají žádná tepelná ani mechanická zařízení, pouze prastaré principy přírody.

Rosita RLO má jemnou máslovou chuť – méně rybí než olej z tresčích jater. Olej se lehce vstřebá a chuť se rychle rozplyne.

Rosita Ratfish Liver Oil obsahuje více než 33% obsahu alkylglycerolu, který je přírodním antioxidantem. Obsahuje omega-3, omega-4, omega-6, omega-7, omega-9 a omega-11 mastné kyseliny v jejich přirozeně se vyskytujících formách, jakož i přirozeně nízký poměr vitamínu A k vitamínu D. Obsahuje také přírodní antioxidanty, jako je skvalen, které chrání buňky před poškozením volnými radikály. [2][3]

Rosita RLO liquid je plnospektrální olej z rybích jater. Na rozdíl od rafinovaných rybích olejů obsahuje RLO mnoho různých mastných kyselin, které se při chlazení zahustí a oddělí. Po ochlazení se steariny, vosky a triglyceridy mohou jevit jako částice, jako film, zakalené nebo husté jako želatina. To je normální pro olej z čerstvých, divokých a syrových rybích jater. Oleje můžete vyjmout z chladničky 3-5 minut před použitím, aby se rovnoměrně promíchaly a umožnily efektivní používání kapátka. Toto je obzvláště důležité pro kapátko o objemu 10 ml.

Důležitá informace:

Poraďte se se svým lékařem před užitím podstatně vyšších dávek, než je doporučeno, nebo pokud užíváte tento produkt, jste-li těhotná nebo kojící, diabetička, alergická na ryby nebo jód, užíváte léky na ředění krve, čekáte operaci, máte diagnostikován kardiovaskulární stav, krvácení nebo poruchu imunitního systému. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Pokud jste vy nebo vaše dítě nikdy nekonzumovali ryby nebo rybí olej, nebo máte-li podezření na alergii na ryby/jód, poraďte se se svým lékařem dříve, než použijete rybí tělový olej/olej z rybích jater.

Jako další ujištění můžete také vetřít malé množství Rosita Ratfish Liver Oil do malé oblasti pokožky, abyste před perorálním užitím zkontrolovali případné reakce.

Použití:

 • Dospělí: 4 - 8 kapek denně nebo dle potřeby s jídlem
 • Citliví jedinci: 1 - 4 kapky denně nebo dle potřeby s jídlem
 • Kojící maminky mohou konzumovat olej přímo (2 – 5 kapek denně s jídlem) a nechat bohaté živiny přejít přes mléko k dítěti.

Vezměte prosím na vědomí:

 • Láhve pak před použitím jemně protřepejte.
 • Je třeba dbát na to, aby se kapátko nedotýkalo a neobsahovalo znečišťující látky, protože by to mohlo způsobit žloutnutí (např. kontakt s ústy/slinami/kůží může způsobit
 • degradaci antioxidantů).
 • Každá 10 ml lahvička obsahuje přibližně 230 kapek
 • Uchovávejte mimo dosah dětí.
 • Nepřekračujte doporučenou dávku.
 • Tento produkt je doplňkem stravy a není náhradou pestré a vyvážené stravy a/nebo životního stylu.
 • Pokud se léčíte kvůli zdravotnímu stavu nebo jste-li těhotná nebo kojíte, poraďte se nejprve se svým lékařem.

Ingredience:

 • 100% divoký ručně vyráběný extra panenský olej z ratfish jater Rosita™. Kyselost méně než 0,3 %. Alergeny: Ryby


Reference:
[1] Aktualizace o terapeutické úloze alkylglycerolů
[2] Biologické a farmakologické aktivity skvalenu a příbuzných sloučenin: potenciální využití v kosmetické dermatologii
[3] Vícenásobné příznivé zdravotní účinky přírodních alkylglycerolů z oleje ze žraločích jater

Parametry
Typ produktu Oleje z jater
Balení / dávka počet dní 10ml